Kolektura Lotto

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: boobs » 11 lut 2019, 7:17

Super7 pisze:
08 lut 2019, 9:15
@boobs , w przypadku wysokiej głównej wygranej (np. w Lotto lub EP) do danej kolektury przychodzi specjalny komunikat informujący, że właśnie tutaj padła wysoka wygrana, jednak w przypadku wygranych w zdrapkach, lub Mini Lotto: żaden taki komunikat nie przychodzi i to już pozostaje obowiązkiem danego oddziału/PRSa poinformowanie danej kolektury o wygranej i dostarczenie plakatu informacyjnego. Ja na swój plakat o wysokiej wygranej w EJ musiałem poczekać dobry miesiąc, bo akurat osoba odpowiedzialna za to u nas poszła na urlop macierzyński :P
Szczerze mówiąc jestem mocno zaskoczony. Wiadomo wygrana w Lotto czy Ekstra Pensji to już są niezłe pieniądze ale powiedzmy takie 250 tysięcy w Kaskadzie czy nawet 36 tysięcy w zdrapce (Szczęśliwe Linie) to też jest powód, żeby się pochwalić. Ale wszystko jasne, to dlatego właściciele kolektur/kolektorzy dowiadywali się ode mnie, że w ich punkcie padła taka wygrana...

ODPOWIEDZ