Jak wyglądają Wasze punkty lotto? - foto

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 3 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Kontakt:

Re: Jak wyglądają Wasze punkty lotto? - foto

Post autor: ER33 » 13 wrz 2019, 17:59

Może być też system 7, 7-ka w Keno czy Multi lub zdrapka Super 7 8-)

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Kontakt:

Post autor: House » 13 wrz 2019, 19:26

ER33 pisze:
12 wrz 2019, 15:14
pat94 pisze:
12 wrz 2019, 14:00
100x pytanie jaka to zdrapka, patrzą się jakby ktoś mówił w paleohebrajskim, nie wie jak to nabijać itp. A lotto ma to w 4 literach, bo liczy się tylko nasze $$. :D
To pytanie mnie zawsze dobijało :roll: Skoro nazwa danej loterii kompletnie im nic nie mówi, to zaczęłam cisnąć do takich ancymonów teksty, w których rzucałam kolor zdrapki, rysopis, znaki szczególne etc. :lol: Inaczej się nie da. Ale i tak w ich oczach pojawiała się jedna wielka niewiadoma :shock:
Jak nie znają po nazwie konkretnej zdrapki, i mówią na odwal że nie ma to od razu zadaje pytanie - to jakie zdrapki Pan/Pani ma ;] jak mi wymieni 3-4 sztuki to ja dalej: i jakie jeszcze? aż mi wyczyta połowę tego co ma. Może wtedy się nauczy. Niektórzy są naprawdę poirytowani jak muszą szukać nazwy i czytać. A najlepsze jest że jak wyczytują co mają to w 90% przypadków pojawia się zdrapka o którą prosiłem na początku... :)

Ale takich punktów jest mało, z 3 na 10. W reszcie mniej więcej kojarzą co sprzedają ale np kaskadę na 6 losowań puścić to wieczny problem.

unReal
Janusz kombinator
Kontakt:

Post autor: unReal » 13 wrz 2019, 19:37

House pisze:
13 wrz 2019, 19:26
ale np kaskadę na 6 losowań puścić to wieczny problem.
He he, przypomniała mi się sytuacja, kiedy grałem w kaskadę. Byłem na jakiejś wsi w spożywczaku i mówię do babki "Proszę Kaskadę na 6 losowań". Ta chwilę stoi przy lottomacie i nie wie za bardzo co ma zarobić, więc zajrzałem za ladę i jej pokazuję, że musi Pani po kolei zaznaczyć wszystkie daty, które tam są w tych kwadracikach. Zaznaczyła i zaczęły się drukować kupony. Zapłaciłem i podziękowałem, już chcę wychodzić, a ona do mnie: Dziękuję Panu, ja zawsze robiłam tak, że drukowałem każdy kupon oddzielnie, jak ktoś chciał na kilka losowań" Ehhh... Nie mam i nigdy nie miałem nic wspólnego z lottomatem.
Pieniądze dają ci wolność, byś robił ze swoim czasem to, co chcesz.

newużytkownik
Cwaniak
Kontakt:

Post autor: newużytkownik » 13 wrz 2019, 20:01

Jak drukował oddzielnie to raczej nie było na kilka losowań... :lol:

unReal
Janusz kombinator
Kontakt:

Post autor: unReal » 13 wrz 2019, 20:10

newużytkownik pisze:
13 wrz 2019, 20:01
Nawet nie wiem jak to się odbywa. Ja zawsze brałem na 6 losowań, bo na tyle można było maksymalnie. Chodzi mi o to, że zwykły gracz, który nie miał żadnego szkolenia, poucza "kolektorki" jak to powinno się robić. :D
Pieniądze dają ci wolność, byś robił ze swoim czasem to, co chcesz.

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Kontakt:

Post autor: House » 13 wrz 2019, 20:16

unReal pisze:
13 wrz 2019, 20:10
newużytkownik pisze:
13 wrz 2019, 20:01
Nawet nie wiem jak to się odbywa. Ja zawsze brałem na 6 losowań, bo na tyle można było maksymalnie. Chodzi mi o to, że zwykły gracz, który nie miał żadnego szkolenia, poucza "kolektorki" jak to powinno się robić. :D
Obstawiam, że ona też nie miała szkolenia :lol:

Awatar użytkownika
pat94
Janusz kombinator
Kontakt:

Post autor: pat94 » 13 wrz 2019, 23:01

No właśnie, jak to jest z punktu formalnego? Nie raz się spotkałem z sytuacją, że "starsza stażem" kasjerka, podchodzi do innej bo ona nie umie nabijac. Czy to jest jakoś regulowane prawnie czy nie? Oni teoretycznie, przecież chyba muszą mieć przeszkolenie w siedzibie lotto? Jak to wygląda ktoś wie? 80% ludzi, z którymi się spotkałem kompletnie nie ogarnia lottomatu.

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Kontakt:

Post autor: House » 13 wrz 2019, 23:16

pat94 pisze:
13 wrz 2019, 23:01
No właśnie, jak to jest z punktu formalnego? Nie raz się spotkałem z sytuacją, że "starsza stażem" kasjerka, podchodzi do innej bo ona nie umie nabijac. Czy to jest jakoś regulowane prawnie czy nie? Oni teoretycznie, przecież chyba muszą mieć przeszkolenie w siedzibie lotto? Jak to wygląda ktoś wie? 80% ludzi, z którymi się spotkałem kompletnie nie ogarnia lottomatu.
Są szkolenia ale w praktyce tylko dla jednej osoby ze sklepu. Jak jej nie ma to naturalnie biznes musi się kręcić więc zastępują ją ktoś kto na szkoleniu nie był i na szybko mu tylko pokazano co i jak. Jedni sprzedawcy są kumaci i złapią w mig co i jak, inni są po prostu tępi albo boją się, że coś naklikają i omijają lottomat szerokim łukiem, do czasu aż jakiś klient zechce coś kupić.

ODPOWIEDZ