Kolektura Lotto

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: boobs » 13 maja 2022, 23:33

Lottolotek22 pisze:
10 maja 2022, 23:49
Ja trafiłem będąc członkiem w komisji wyborczej :lol: Pani po 50tce przyszła w czymś przypominającym kożuch, podeszła pierwszym krokiem do mnie (widząc tabliczkę z ulicą na której mieszkała). Nim zapytałem o dokładny adres i poprosiłem o dowód to dosłownie na 2 sekundy odchyliła kożuch pokazując swe bimbony XD nie wierzyłem w takie pomysły dopóki tego nie zobaczyłem XD było to raptem godzinę po otwarciu lokalu wyborczego..
To był widok, który chciało się natychmiast "odzobaczyć" :D?

Awatar użytkownika
Snooki
Lubi chajc
Posty: 479
Rejestracja: 06 paź 2018, 22:09
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: Snooki » 28 maja 2022, 23:14

Dawno nie pisałam bo zapomniałam o tym . Oczywiście napisałam im tego maila i co? Kazali mi opisać sytuację godzinę itd ... Serio wtedy się zastanowiłam czy warto.... Firma która obraca miliardami nie może oddać 10 zł które za*bali lub ta baba. Dałam sobie spokój omijam inmedio wielkim łukiem ale z tego co wiem nie ja pierwsza. Ostatnio napisałam do nich maila z prośbą o oddanie pieniędzy na moje konto i co brak odpowiedzi. Żałosne ale czego można się spodziewać po nich :lol:

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: ER33 » 05 cze 2022, 3:16

Snooki pisze:
28 maja 2022, 23:14
Dawno nie pisałam bo zapomniałam o tym . Oczywiście napisałam im tego maila i co? Kazali mi opisać sytuację godzinę itd ... Serio wtedy się zastanowiłam czy warto.... Firma która obraca miliardami nie może oddać 10 zł które za*bali lub ta baba. Dałam sobie spokój omijam inmedio wielkim łukiem ale z tego co wiem nie ja pierwsza. Ostatnio napisałam do nich maila z prośbą o oddanie pieniędzy na moje konto i co brak odpowiedzi. Żałosne ale czego można się spodziewać po nich :lol:
Kiedyś pisałaś, że przyznali się do błędu i kazali iść do kolektury po odbiór tych 10 zł. Co oni nie wiedzą co piszą??? Co za dziady!

Awatar użytkownika
Snooki
Lubi chajc
Posty: 479
Rejestracja: 06 paź 2018, 22:09
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: Snooki » 05 cze 2022, 5:21

ER33 pisze:
05 cze 2022, 3:16
Snooki pisze:
28 maja 2022, 23:14
Dawno nie pisałam bo zapomniałam o tym . Oczywiście napisałam im tego maila i co? Kazali mi opisać sytuację godzinę itd ... Serio wtedy się zastanowiłam czy warto.... Firma która obraca miliardami nie może oddać 10 zł które za*bali lub ta baba. Dałam sobie spokój omijam inmedio wielkim łukiem ale z tego co wiem nie ja pierwsza. Ostatnio napisałam do nich maila z prośbą o oddanie pieniędzy na moje konto i co brak odpowiedzi. Żałosne ale czego można się spodziewać po nich :lol:
Kiedyś pisałaś, że przyznali się do błędu i kazali iść do kolektury po odbiór tych 10 zł. Co oni nie wiedzą co piszą??? Co za dziady!
No Pani która była tam stwierdziła że mi może mi oddać ale woli żeby oddała mi ta co oszukała dziwne..... O dziwo wdzoraj dostalam taki mail.
Szanowny Pani

w odpowiedzi na przesłaną wiadomość uprzejmie informujemy, że przepraszamy za zaistniałą sytuację i informujemy, że sprawę przekazano do Oddziału z wnioskiem o kontakt z Panią w celu ostatecznego załatwienia sprawy reklamacji.

Pani ładnie się śmieje gdy mnie widzi to jakieś głupie teksty że sprzedaje .... No cóż 😂

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: Rocker » 25 lip 2022, 18:35

A ja tylko dodam swoje spostrzeżenia. Ostatnio dużo punktów w mojej okolicy w których lotto jest dodatkiem do interesu, się pozamykała. Teraz to głównie punkty w galeriach lub żabki. No i kolektury lotto. A jak tam u was to wygląda?

cami159
Cyc
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2022, 22:07
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: cami159 » 11 wrz 2022, 22:15

Rocker pisze:
25 lip 2022, 18:35
A ja tylko dodam swoje spostrzeżenia. Ostatnio dużo punktów w mojej okolicy w których lotto jest dodatkiem do interesu, się pozamykała. Teraz to głównie punkty w galeriach lub żabki. No i kolektury lotto. A jak tam u was to wygląda?
Z tego co wiem lotto dąży do tego żeby coraz mniej było takich małych punktów, a więcej kolektur z salonami gier.

Jwejda
Janusz Gry
Posty: 52
Rejestracja: 19 sie 2019, 8:43
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: Jwejda » 16 wrz 2022, 12:34

To prawda że lotto od pazdziernika drożeje? Tak słyszałem dziś w kolekturze. Lotto 5 zł, multi 4 zł a mini 2 zł

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: Nutaharion » 16 wrz 2022, 12:41

Tak, od jakiegoś czasu piszemy o tym na naszym czacie (na dole forum) :P
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: grzybek » 16 wrz 2022, 16:48

TS chyba wziął sobie głęboko do serca mój post. Kiedyś pisałem że gry liczbowe mają ten plus ze ich cena jest niska i niezmienna od dekady, natomiast zdrapki w tym czasie podrożały 10-krotnie. Jak widać TS zaczął niwelować te różnice :/

gdziemojepiwo
Pije Vipa
Posty: 230
Rejestracja: 24 lip 2018, 22:25
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: gdziemojepiwo » 16 wrz 2022, 21:23

Z ceną multi to gruuuuubo przesadzili.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości