Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: boobs » 18 sty 2021, 12:02

Jubilotka brzmi jak jakaś limitowana edycja Zdrapek dla Ślązaków :D

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5132
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: grzybek » 18 sty 2021, 13:16

Dolary Diamenty sa w regulaminie Szafiry Rubiny Szmaragdy, ciekawe czy pozostawią tę samą formułę 5 gier.

Jubilotka, nie ma takiego słowa. Jubilatka to by mogła być zdrapka na jubileusz, tylko czego, bo 25 marca z niczym mi się nie kojarzy w historii zdrapek. A jesli faktycznie będzie się nazywać Jubilotka to może chodzi o Jubileusz Lotka, tyle, że za 10zł. Pierwsza edycja lotka była w 2001 roku i teraz mija 20 lat. Chociaż szczerze wątpię by wykazali się taką pomysłowością, raczej kolejna zdrapki z liczbami :roll:

Pensja bankiera i na tropie kasy, mam wrażenie, że już kiedyś się przewinęły w regulaminach, ale nie chce mi się teraz szukać.

Dodano po 4 minutach 58 sekundach:
Teraz tak myślę, że taki Lotek za 10zł na 20 lat jego obecności w ofercie to mogłaby być nawet ciekawa sprawa. Na polu gry 20 szans na wygraną i po prostu należy znaleźć słonia i wygrać przypisaną kwotę. A ponadto na polu gry mogłyby się pojawiać wszystkie zwierzęta jakie były dotychczas dostępne, łącznie z tymi z Afryki, Antarktydy, Australii, znad morza, domowe itp.

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Nutaharion » 18 sty 2021, 13:42

grzybek pisze:
18 sty 2021, 13:21
Teraz tak myślę, że taki Lotek za 10zł na 20 lat jego obecności w ofercie to mogłaby być nawet ciekawa sprawa. Na polu gry 20 szans na wygraną i po prostu należy znaleźć słonia i wygrać przypisaną kwotę. A ponadto na polu gry mogłyby się pojawiać wszystkie zwierzęta jakie były dotychczas dostępne, łącznie z tymi z Afryki, Antarktydy, Australii, znad morza, domowe itp.
Skoro "Zakochany Lotek" za 2 zł miał 2 pola ze słoniem to "Jubilotka" za 10 zł będzie miała pewnie 10. Wcale bym się nie zdziwił jakby rozkład gier był jak np. na "Na Dobry Rok" ;)
Jak połączą to z podwójnym słoniem, ciekawą piramidą, to mogą wyjść z tego ciekawe kombinacje :cool:
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2586
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Krzysiek » 18 sty 2021, 14:59

Ta Jubilotka to brzmi aż nie wiarygodne, t jest chyba pomyłka.
Coś mi się wydaje ze nazwa ma być Jubilatka a nawiązywać ma do 65-lecia Totalizatora. To oczywiście mój domysł.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5132
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: grzybek » 18 sty 2021, 16:17

Krzysiek pisze:
18 sty 2021, 14:59
Ta Jubilotka to brzmi aż nie wiarygodne, t jest chyba pomyłka.
Coś mi się wydaje ze nazwa ma być Jubilatka a nawiązywać ma do 65-lecia Totalizatora. To oczywiście mój domysł.
A to też możliwe, chyba nawet realniejsze niż ten Lotek. Na 50 lat TS była loteria firmowa, więc całkiem możliwe, że i teraz coś przyszykowali. Może znowu trzeba będzie szukać znaczków TS ;)

Obrazek

lottomaniaczka007
Świeżak
Posty: 35
Rejestracja: 28 sie 2020, 13:49
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: lottomaniaczka007 » 18 sty 2021, 20:32

za granicą miodowe zdrapki opierają się na tym, ale nasz TS znowu wykaże się oryginalnością i da standardowo wygrywające liczby
Obrazek


Tadam! A jednak podobne do zagranicznej :)
140004457_3786843191398026_436005704819802138_n.jpg
Lola

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1283
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Rocker » 18 sty 2021, 22:32

Dolary , diamenty wygląda strasznie brzydko. Nazwa i wysokości wygranych 3 pierwszych stopni wygranych przywołują na myśl szafiry , rubiny , szmaragdy. Tylko instrukcji już nie ma na stronie lotto do szafirów, może tam ta alternatywna nazwa była.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5132
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: grzybek » 18 sty 2021, 23:14

W miodku przynajmniej symbole a nie liczby, ale z tego co widzę warstwa ścieralna zła, i jakośc tychże symboli pewnie równie marna. Z głównego pola gry ubyła jedna szansa i jest tylko 1 bonus, a nie 2 jak na zagranicznej. No i teoretycznie powinna u nas kosztować 3zł a kosztuje 5zł.
Rocker pisze:
18 sty 2021, 22:32
Dolary , diamenty wygląda strasznie brzydko. Nazwa i wysokości wygranych 3 pierwszych stopni wygranych przywołują na myśl szafiry , rubiny , szmaragdy. Tylko instrukcji już nie ma na stronie lotto do szafirów, może tam ta alternatywna nazwa była.
Też sie zawiodłem, liczyłem na zbiór 5 różnych gier jak kiedyś.
Tutaj masz link do szafirów rubinów: https://www.lotto.pl/zdrapki/archiwum/szafiry-rubiny-szmaragdy,1119
Archiwum 2017 i starsze należy kliknąc prawy przycisk myszy na obrazku i otworzyć w nowej karcie. W telefonie trzeba kilka sekund przycisnąć logo zdrapki. Co prawda wzoru i pozostałych niewypłaconych wygranych nie ma, ale są jeszcze regulaminy i skany głównych. Zdrapki z lat 2010-2011 które miały kiedyś skany to już nie mają... Myślałem czy nie napisać do nich o uzupełnienie części archiwalnej, żeby zawierała przynajmniej takie dane jak przed zmianą strony. Na pewno mają gdzieś kody pozapisywane i wystarczyłoby je przekopiować w odpowiednie rubryczki. No ale czy im się będzie chciało?

Awatar użytkownika
Mejkap
Maniak
Posty: 760
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:41
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Mejkap » 19 sty 2021, 10:48

Mi się wydaje, że Jubilotka też jest błędne. Kiedyś już był błąd w takiej tabelce. Pewnie będzie Jubilotek. Jeszcze mam najbliższe zakończenia
Załączniki
140187668_3585723598171650_7724730740732797526_n-1.jpg

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Nutaharion » 19 sty 2021, 10:54

No i EP przyspieszona do zamknięcia :(
Szkoda w ogóle to komentować...
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 76 gości