"Grzechy" kolektorów

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: "Grzechy" kolektorów

Post autor: Scenic » 30 lip 2020, 12:55

ER

Tak to można mówić o całym lotto Tylko kilka % szczęśliwców a reszta się na Nich składa. ;)


A jeśli już coś robią to niech robią to porządnie . ;)

TomaszB
Świeżak cebula
Posty: 83
Rejestracja: 27 sty 2020, 22:40
Kontakt:

Re: "Grzechy" kolektorów

Post autor: TomaszB » 30 lip 2020, 18:27

Jak to jest w zasadzie z tymi kuponami Loteriady? Że te punkty przepadają, czy się kumulują i ta osoba która dopiero wyraźnie zaznaczy że chce loteriadę to dostanie także szanse poprzedników?

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: "Grzechy" kolektorów

Post autor: Krzysiek » 30 lip 2020, 22:41

@Tomasz B - nie za bardzo rozumiem pytanie?
Możesz zarejestrować tyle loteriad ile chcesz.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: "Grzechy" kolektorów

Post autor: Nutaharion » 30 lip 2020, 22:56

1 kupon Loteriady przypada na 1 transakcję powyżej 6 zł.
Jeżeli transakcja będzie wynosiła 12, zł to nie dostaniesz 2 kuponów, dalej dostaniesz tylko 1.
Żeby dostać więcej kuponów musisz dzielić transakcje na mniejsze o wartości minimum 6 zł.
Jeżeli ktoś przed Tobą coś kupił, i sprzedawca nie zakończył transakcji, to Ty możesz kupić mniej a i tak w przypadku zakończenia transakcji kupon dostaniesz.
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: "Grzechy" kolektorów

Post autor: grzybek » 04 sie 2020, 1:12

Właściwie jednym słowem szkoda papieru na te loteriady. Sam fakt jak długi to jest kupon, a wystarczyłaby mała karteczka jak przy odbiorze wygranej, kod i adres strony internetowej i bo i tylko tam da się ten kod zarejestrować i wszystko jest wyjaśnione. I nie wspomnę jak bardzo wydaje mi się ta loteria nie uczciwa. To jest chyba jedyny taki konkurs w Polsce gdzie ktoś nawet nie kupując produktu może zebrać tysiące losów/kodów i pozgarnia nagrody a szary człowiek uczciwie grający zbierze ich kilkanaście i nic nie wygra.
Nie dziwię się sprzedawcom, ze nie chcą wydawać kodów bo m.in. przez długość kuponu loteriady musza częściej zmieniać rolkę. Ja bym takiemu sprzedawcy co nie da kuponu nawet pogratulował, że jest ekologiczny i oszczędza papier.

Z innej beczki, w regulaminie brakuje jednej rzeczy. Wiemy że liczba kodów loteriady jest ograniczona, ale właściwie ile ich jest. Tego nikt nie podaje. Co za tym idzie TS może zarówno wszystkich nie wydać albo drukować więcej. Ja na przykład chciałbym oszacować jaka jest szansa wyłowienia danej nagrody gdyby wszystkie kody zostay wydane i zarejstrowane. Nie mam takiej możliwości, ale domyślam się że szansa wygrania czegokolwiek idzie w dziesiątakch lub setkach tysięcy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości