Witam Wszystkich !

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
teamdox
Cyc
Posty: 6
Rejestracja: 11 sty 2020, 20:42
Kontakt:

Witam Wszystkich !

Post autor: teamdox » 16 sty 2020, 18:44

Cześć Wszystkim!

Jestem nowy na forum, chociaż nie ukrywam, że odziewam je już od dość dawna, a właściwie odwiedzałem jeszcze poprzednią wersję. Razem z Wami polowałem na kanarkowe Maxi Cashy, czytałem porady dotyczące szukania zdrapek, przeżywałem główne wygrane na forum. Nie wiem dlaczego nigdy się nie zarejestrowałem ale teraz nadszedł ten czas :)

Moimi ulubionymi grami są Mini Lotto oraz zdrapki, od czasu do czasu puszczę zakład Lotto/Euro Jackpot licząc, że może kiedyś uśmiechnie się do mnie szczęście.

Na forum chciałbym przywitać się z Wami moją najwyższą wygraną, którą wygrałem w Mini Lotto, a więc 4/5 z dnia 10 grudnia 2019 roku. Wygrana wyniosła wtedy "tylko" 392,80 zł, ponieważ padły tego dnia dwie piątki. Liczę, że uda mi się kiedyś pochwalić tutaj wymarzoną "piątką". Uczucie trafienia "czwórki" było niesamowite, pomyśleć, co może czuć osoba która zgarnia główną wygraną. Jako dowód przedstawiam zdjęcie kuponu:


Obrazek

Pozdrawiam Wszystkich i życzę wysokich wygranych dla wszystkich !

Awatar użytkownika
mzielakzielakm
Lottożłop
Posty: 1541
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:25
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich !

Post autor: mzielakzielakm » 16 sty 2020, 20:06

Witam i wygranych życzę

Awatar użytkownika
Super7
Kolektor
Posty: 207
Rejestracja: 15 lip 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich !

Post autor: Super7 » 16 sty 2020, 21:56

Witaj na forum i powodzenia w grach! :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości