Mój sposób na Keno - najlepsze zestawy

ODPOWIEDZ

Na ile liczb najczęściej gracie?

1/1
1
0%
2/2
37
9%
3/3
10
3%
4/4
24
6%
5/5
147
38%
6/6
56
14%
7/7
40
10%
8/8
20
5%
9/9
16
4%
10/10
41
10%
 
Liczba głosów: 392

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Mój sposób na Keno - najlepsze zestawy

Post autor: Kamila » 13 lis 2019, 22:24

Przy żadnym Ts niepracuje, szkoda mi życia i zdrowia na pracę. Pisałam że nie pracuje wogóle czy to jest aż takie dziwne? Jestem prawidzwym graczem, gram z pasji takie mam hobby. Non stop niegram cały dzień, robie przerwy. Sprawdziłam ten temat sprawy techniczn jak zdjęcia wstawić ale muszę się jeszcze zapoznać co i jak bo nie do końca rozumiem.

jerzych
Janusz Gry
Posty: 55
Rejestracja: 24 sie 2019, 15:03
Kontakt:

Re: Mój sposób na Keno - najlepsze zestawy

Post autor: jerzych » 13 lis 2019, 23:13

Jak już pisałem potrafi kręcić , ktoś mu za te wszystkie wpisy nieźle płaci żeby naciągać ludzi na granie . Pewnie to człowiek naciągacz zwany, KAMILA jako , Kombinator.🤔🤯😀
.

Awatar użytkownika
xkinulex
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2019, 10:21
Kontakt:

Re: Mój sposób na Keno - najlepsze zestawy

Post autor: xkinulex » 13 lis 2019, 23:46

Mam taki wstępny zestawik na jutro 52,10,11,6,17. Ale zobaczę jeszcze co tam Keno wrzuci rano.

AgaMarusia11
Cwaniak
Posty: 284
Rejestracja: 15 sie 2019, 19:37
Kontakt:

Re: Mój sposób na Keno - najlepsze zestawy

Post autor: AgaMarusia11 » 13 lis 2019, 23:53

LubieTo pisze:
13 lis 2019, 20:30
A ok bo to Adam;) pod nowym Nickiem...
Nieee, Adam używał innej składni i mniej błędów robił ;)

Szczerze, mnie osobiście strasznie męczą posty Kamili.
Generalnie jestem bardzo tolerancyjna dla różnych poglądów w sprawie TS, broniłam na forum AdamaMini i jego teorii, ale jakoś coraz mniej i mniej i mniej... itd wierzę, że Kamila wygrywa cokolwiek większego w czymkolwiek. Między bajki można włożyć z pewnością to, że gra we wszystko, wszędzie, w jakiekolwiek loterie i konkursy. No błagam, no...

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Mój sposób na Keno - najlepsze zestawy

Post autor: Kamila » 13 lis 2019, 23:54

Nic niekręce bo niby po co? Panowie z forum już wyjaśniają w temacie sprawy techniczne jak mam wstawić zdjęcia, więc kwsetia czasu. A nikogo nienamawiam do gry. Każdy gra z własnej woli, wiekszość z was pewnie gra już kilka lub kilkanaście lat. Próbuje tylko wyjaśnić że za te same 2 zł które i tak ktoś wydaje bez niczyjej namowy można spróbować wysłać liczby inną metodą innaczej i być może będą lepsze efekty. Nikogo nienamawiam że jak grał za powiedzmy 100 zł miesięcznie to teraz ma wydawać 200 zł albo i więcej. Proponuje tylko zmienić metodę gry za te same 100 zł które ktoś wydaje bez niczyjej namowy. Teraz chyba się zrozumiale wyraziłam.

Dodano po 12 minutach 6 sekundach:
Bez urazy dla nikogo niechce nikogo obrazić. Ale chcecie niby wygrywać a większość jest na minusie i nie włoży w to nawet wysiłku aby się dowiedzieć jak wygrać bo uważacie że wygrywanie jest niemożliwe. Więc po co gracie ? Chyba dla grania tylko. W loterie każdy może grać więc żadna bajka. Jak męczą was moje wypowiedzi to już nic nie napisze. Może zdjęcia was przekonają jak wstawie.

jerzych
Janusz Gry
Posty: 55
Rejestracja: 24 sie 2019, 15:03
Kontakt:

Re: Mój sposób na Keno - najlepsze zestawy

Post autor: jerzych » 14 lis 2019, 0:32

Wkoncu prawidłowe ostatnie zdanie napisałaś , więcej bajek już niepisz o twoich wygranych , tylko zrób zdjęcia wszystkich wygranych , ZAKŁADÓW KENO i je wyślij.🤔😛😀😛😀

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Mój sposób na Keno - najlepsze zestawy

Post autor: Kamila » 14 lis 2019, 0:49

To jest mój ostatni wpis tutaj. Z takim podejściem do gier jak wy macie to napewno nic większego nie wygracie. Będziecie ciągle na minusie i tylko minus wam się będzie zwiększać ( oprócz blanka bo jest na plusie). Sami dobrowolnie oddajecie pieniądze dla Ts ( niektórzy kilkanaście lat nawet) i nikt was nie musi do tego namawiać. Co niektórzy to pewnie szukają takich wymówek że ktoś ich namawia do gry ( nie mam siebie na myśli tylko a to sprzedawca namawia, innym razem sąsiad a jeszcze innym razem sam przedstawiciel ts ) aby usprawiedliwić w ten sposób swoje własne dobrowolne granie.

Dodano po 1 minucie 40 sekundach:
Ostatni wpis ale zdjęcia będą.

jerzych
Janusz Gry
Posty: 55
Rejestracja: 24 sie 2019, 15:03
Kontakt:

Re: Mój sposób na Keno - najlepsze zestawy

Post autor: jerzych » 14 lis 2019, 0:59

No to co zobaczymy twoje skany wygranych , czy uciekasz pod inny , Nick. Następny zaliczył wpadek .😀😀😀😀😀

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Mój sposób na Keno - najlepsze zestawy

Post autor: Kamila » 14 lis 2019, 1:07

Teraz już naprawde mój ostatni wpis. Z tą bajką to jest tak że mówi się że któś ma bajeczne życie, ma życie jak z bajki. Możecie sprawdzić sami że jest nawet loteria pod nazwą wygraj rok jak z bajki ( czego dotyczy niepodam aby niebyło że reklamuje coś). Ja wole żyć jak w kolorowej bajce niż jak większość w ponurej szarej ( a nawet czarnej) rzeczywistości.

Dodano po 13 minutach 57 sekundach:
Niby po co miałabym zmieniać nick? Wiekszość ludzi widzi spiski tam gdzie ich niema a tam gdzie naprawdę jest spisek to tego niedostrzegają. Zakończyłam pisać.

jerzych
Janusz Gry
Posty: 55
Rejestracja: 24 sie 2019, 15:03
Kontakt:

Re: Mój sposób na Keno - najlepsze zestawy

Post autor: jerzych » 14 lis 2019, 2:41

Nikt ci nie broni marzyć o życiu jak w Madrycie tylko pisz że masz takie marzenia . Ja też kiedyś myślałem że w rzece pływają tylko złote rybki , złapię i ją wypuszczę a ona spełni moje trzy życzenia lecz niestety , złote to one są jak się je usmaży na oleju z oliwek 😋😋😛😛😀😀

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości