Neonowe 7 [479]

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: Nutaharion » 10 lis 2019, 20:16

Kamila pisze:
10 lis 2019, 20:09
Mogę wogóle przestać pisać bo chciałam się z wami podzielić informacjami a widze że niejestem mile widzian więc możecie być spokojni w tej chwili zakończyłam pisanie w temacie zdrapek podawania numerów niedokończe. Trudzcie się sami z tymi zdrapkami. Ja chciałam pomóc.
Napisałem Ci w prywatnej wiadomości, że jeden post w każdym temacie jest bez sensu bo za tydzień wszystkie te posty trafiłby na jakąś dalszą część tematu i dostęp do nich byłby utrudniony. Jeżeli chcesz podzielić się informacjami o, Twoim zdaniem, gorących numerach to proponuję zrobić to w jednym temacie, gdzie w pierwszym poście opiszesz dane dotyczące wszystkich w przyjaznej formie do czytania.

Proszę się nam tutaj nie obrażać za zaproponowanie metody, która z przyszłościowego punktu widzenia będzie dla nas wszystkich lepsza. Otwieranie się na lepsze jest zawsze dobre ;)

Tymczasem zamykam dyskusję na ten temat, gdyż służy on rozmowie na temat zdrapki "Neonowe 7".
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: Kamila » 10 lis 2019, 21:00

Filemon chciałam sama wykasować te moje posty z głupotami jak to twierdzisz we wszystkich tematach ale coś mi się nieudało. Nie zamierzam narazie pisać w jakimkolwiek temacie bo jak wspomniałam nie jestem mile widziana tu na forum. Wiem to jest temat zdrapki neonowe 7 i piszę tu nie na temat zdrapki ale chciałam sprawe wyjaśnić.

Dodano po 29 minutach 5 sekundach:
Oczwiście moje wszystkie posty z podanymi numeremi zdrapek zostały wykasowane jak widze. A tyle się napisałam i niepotrzebnie. I wcale się nieobrażam tylko widze że nie ma sensu wysiłku tu na forum wkładać bo i tak mało kto to doceni a jeszcze wyśmieją więć już niepisze. Szkoda mi mojego czasu.

Awatar użytkownika
Tabaluga
Lottożłop
Posty: 1161
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:00
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: Tabaluga » 10 lis 2019, 22:58

Kamila broniłem Cię bo myślałem że coś konkretnego wniesiesz...Statystyki to i a prowadzę ale nie rozpisuję się aż tak jakby była to praca magisterska.Nie obrażaj się też na treści postów innych użytkowników ale wypowiedzi na forum powinny być zwięzłe i na temat.Np..moje szczęśliwe numery zdrapek to:...... i tak samo typy w grach liczbowych.Przemyślenia i wnioski to każdy w domu zostawia a na forum wnosi sprecyzowane wypowiedzi co do postępowania i założenia w danej grze.Więc tak po chłopsku to krótko i na temat,żeby każdy zapoznał się i zrozumiał ;)

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: Kamila » 11 lis 2019, 12:32

Nie wiem gdzie to pisać więc jak jest to niewłaściwe miejsce to proszę moderatora o przenieniesienie w inny temat. Myślę ze warto jednak abym tu została mimo że chciałam zrezygnować i usunąć konto na forum. Skasowałam posta wyżej o rezygnacji. Zacznijmy od pocztku wy dajcie mi szanse i ja dam wam. Więc witam na nowo jestem Kamila. Postaram się pisać krótko i na temat. Wspomne tylko że nie tylko ja mam fajne pomysły wy tu na forum też. W tematcie super szansy mam kolejny fajny pomysł od was. Także korzystajmy wspólnie z naszych pomysłów z korzyścia dla wszystkich. Aż taka wredna nie jestem jakby się mogło mylnie komuś wydawać na początku. Także przystąpmy do działania i wygrywajmy.

jacob24
Cwaniak
Posty: 201
Rejestracja: 06 wrz 2018, 14:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: jacob24 » 11 lis 2019, 14:36

Kamila pisze:
11 lis 2019, 12:32
Nie wiem gdzie to pisać więc jak jest to niewłaściwe miejsce to proszę moderatora o przenieniesienie w inny temat. Myślę ze warto jednak abym tu została mimo że chciałam zrezygnować i usunąć konto na forum. Skasowałam posta wyżej o rezygnacji. Zacznijmy od pocztku wy dajcie mi szanse i ja dam wam. Więc witam na nowo jestem Kamila. Postaram się pisać krótko i na temat. Wspomne tylko że nie tylko ja mam fajne pomysły wy tu na forum też. W tematcie super szansy mam kolejny fajny pomysł od was. Także korzystajmy wspólnie z naszych pomysłów z korzyścia dla wszystkich. Aż taka wredna nie jestem jakby się mogło mylnie komuś wydawać na początku. Także przystąpmy do działania i wygrywajmy.
Cześć, witaj. Dziewczyno bez przesady chociaż nie wiem o co chodziło ale myślę, że nikomu nic złego nie zrobiłaś, nie obrażałaś itp. O co chodziło z tymi "dobrymi numerami"? Jak chcesz możesz napisać na priv, mnie akurat takie rzeczy interesują

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: Kamila » 11 lis 2019, 14:51

Chciałam się podzielić dla zainteresowanych np marrisa007 wyraził chęć (wiadomo kogoś może to nieinteresować) moimi dobrymi według mnie numerami do zdrapek bo robie statystyk. Zaczęłam umieszczać po kolei do każdego tematu zdrapki ale chyba gdzie indziej mam podać w jakimś osobym temacie, więc zamiaszania trochę zrobiłam.

jacob24
Cwaniak
Posty: 201
Rejestracja: 06 wrz 2018, 14:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: jacob24 » 11 lis 2019, 16:23

Kamila pisze:
11 lis 2019, 14:51
Chciałam się podzielić dla zainteresowanych np marrisa007 wyraził chęć (wiadomo kogoś może to nieinteresować) moimi dobrymi według mnie numerami do zdrapek bo robie statystyk. Zaczęłam umieszczać po kolei do każdego tematu zdrapki ale chyba gdzie indziej mam podać w jakimś osobym temacie, więc zamiaszania trochę zrobiłam.
to pewnie o to poszło, nie przejmuj się. Ja też mam jakieś swoje statystyki ad. szczęśliwych numerków. Możesz zapodać oddzielny temat w temacie zdrapki - dyskusja ogólna. Może coś z tego kiedyś wyniknie:-) ja uważam, że temat fajny

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: marissaw007 » 11 lis 2019, 17:22

Kamila pisze:
11 lis 2019, 14:51
Chciałam się podzielić dla zainteresowanych np marrisa007 wyraził chęć (wiadomo kogoś może to nieinteresować) moimi dobrymi według mnie numerami do zdrapek bo robie statystyk. Zaczęłam umieszczać po kolei do każdego tematu zdrapki ale chyba gdzie indziej mam podać w jakimś osobym temacie, więc zamiaszania trochę zrobiłam.
Dokładnie jak kolega wyżej napisał, jesli znajdziesz chwilę to poukładają ten swoje statystyki i załóż osobny temat, byc może ja również dorzucę tam swoje 3 grosze ( sam tematu nie zakładam, bo statystyki są prowadzone stosunkowo niedługo i nie biorę ich na razie pod uwagę przy kupnie ). Może też ktoś jeszcze się do tego dołączy.
Pytanie tylko skąd czerpać wiedzę o pustych numerach, na forum za wiele ich nie ma, ludzie się raczej nimi nie chwalą, a własne niepowodzenia to troszkę za mała baza danych. Ale te i inne spostrzeżenia najlepiej przenieść do nowego tematu, aby tu nie zaśmiecać

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: Kamila » 11 lis 2019, 21:10

Założyłabym odzielnny temat na te numery zdrapek ale nie wiem jak, może ktoś wie? Puste numery też mam. Mogę podać te dobre według mnie numery i najmniej prawodopodobne ( wiadomo wygrana może się trafic jednak). Ktoś tu pisał na forum że temat numerów zdrapek był już na forum przerabiany wiele razy i nic z tego. Wiem że niektórzy pewnie operują jakimiś tam numerami. Ale myślę że może moje obliczenia są inne od waszych i mogą być trafne i wam się przydać. A mam też numery na zdrapki za 2 zł a tutaj raczej mało kto zwraca uwagę na numery bo za dużo zdrapek w paczce bo aż 100. A może warto brać po numerach w zdrapkach po 2 zł co prawda tam są niższe wygrane np 20 zł max w paczce ale jakby tak kilka punktów obskoczyć po konkretny numer to się uzbiera trochę kasy. Długi post jest i nie w temacie odpowiednim ale chciałam objaśnic.

AgaMarusia11
Cwaniak
Posty: 284
Rejestracja: 15 sie 2019, 19:37
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: AgaMarusia11 » 11 lis 2019, 23:22

Kamila pisze:
11 lis 2019, 21:10
Założyłabym odzielnny temat na te numery zdrapek ale nie wiem jak, może ktoś wie? Puste numery też mam. Mogę podać te dobre według mnie numery i najmniej prawodopodobne ( wiadomo wygrana może się trafic jednak). Ktoś tu pisał na forum że temat numerów zdrapek był już na forum przerabiany wiele razy i nic z tego. Wiem że niektórzy pewnie operują jakimiś tam numerami. Ale myślę że może moje obliczenia są inne od waszych i mogą być trafne i wam się przydać. A mam też numery na zdrapki za 2 zł a tutaj raczej mało kto zwraca uwagę na numery bo za dużo zdrapek w paczce bo aż 100. A może warto brać po numerach w zdrapkach po 2 zł co prawda tam są niższe wygrane np 20 zł max w paczce ale jakby tak kilka punktów obskoczyć po konkretny numer to się uzbiera trochę kasy. Długi post jest i nie w temacie odpowiednim ale chciałam objaśnic.
Założyłam Ci temat w Dyskusjach ogólnych / statystyki Kamili. Pisz tam ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 21 gości