Keno Online

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Dinios
Janusz kombinator
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2019, 18:32
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Dinios » 08 paź 2019, 21:09

@unReal
No to w czym dla Ciebie roznica czy jest to wizualizacja czy losowanie na zywo? Przeciez losowanie odbywa sie w ciagu setnych sekundy, a wyniki sa pokazywane w formie takiej jaka znamy? Czym by sie to mialo roznic? W momencie wizualizacji juz mozesz odbierac wygrane, i wysylac zaklady na nastepne losowanie i to jest realny zysk dla tsu. Niech robi tak jak piszesz 1% graczy. Mowimy wtedy o setkach tysiecy zlotych obrotu w ciagu dnia... (choc nie jestem przekonany co do tych 99% ze tego nie wie, bo bedac gdzies w kolekturze niejednokrotnie juz to widzialem i to juz ladny kawal czasu temu...)

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: House » 08 paź 2019, 21:49

Losowanie takie jak np przy multi przeprowadzane co 4 minuty to by były dla nich za duże koszty i za dużo babrania się. Trzeba ułożyć kulki, trzeba sprawdzić maszynę, a niech ma awarię itp., a weź wymieniać kulki jak się pozdzierają itp.

A tak cyk w sekundę komputer wylosuje 20 liczb, następnie przekaże je do wizualizacji a program komputerowy odpowiedzialny za wizualizację pokazuje zadane liczby. I tak na 10 sekund przed losowaniem liczb (a nie wizualizacją) jest przerwa i w tym czasie nie przyjmuje lottomat zakładu tylko daje info że trwa "losowanie". Równie dobrze dali by radę nawet co 1 minutę robić te losowania.

W ogóle w momencie wizualizacji komputer już wie ile padło wygranych.

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: ER33 » 08 paź 2019, 22:54

Wszystko pic na wodę, fotomontaż 8-)

jerzych
Janusz Gry
Posty: 55
Rejestracja: 24 sie 2019, 15:03
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: jerzych » 09 paź 2019, 9:13

To w koncu ludzie wygrywają w Keno czy to lipa ,jak jest naprawdę.

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: ER33 » 09 paź 2019, 10:10

jerzych pisze:
09 paź 2019, 9:13
To w koncu ludzie wygrywają w Keno czy to lipa ,jak jest naprawdę.
Czasami z tej lipy spływa jakiś nektar :lol:

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: House » 09 paź 2019, 13:33

jerzych pisze:
09 paź 2019, 9:13
To w koncu ludzie wygrywają w Keno czy to lipa ,jak jest naprawdę.
Wygrywają ale przypadkiem, jak komputer się zagapi :lol:

jerzych
Janusz Gry
Posty: 55
Rejestracja: 24 sie 2019, 15:03
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: jerzych » 09 paź 2019, 17:22

Wkoncu jakaś rozsondna odpowiedź , jak się pomyli nie komputer a informatyk,

Amigo007
Cwaniak
Posty: 252
Rejestracja: 07 paź 2018, 18:54
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Amigo007 » 09 paź 2019, 18:08

Dinios pisze:
08 paź 2019, 21:09
@unReal
No to w czym dla Ciebie roznica czy jest to wizualizacja czy losowanie na zywo? Przeciez losowanie odbywa sie w ciagu setnych sekundy, a wyniki sa pokazywane w formie takiej jaka znamy? Czym by sie to mialo roznic? W momencie wizualizacji juz mozesz odbierac wygrane, i wysylac zaklady na nastepne losowanie i to jest realny zysk dla tsu. Niech robi tak jak piszesz 1% graczy. Mowimy wtedy o setkach tysiecy zlotych obrotu w ciagu dnia... (choc nie jestem przekonany co do tych 99% ze tego nie wie, bo bedac gdzies w kolekturze niejednokrotnie juz to widzialem i to juz ladny kawal czasu temu...)
Wszystko ładnie i pięknie, tylko ja się pytam ile losowań w przód komputer ma wylosowane zestawy liczb. Rozumiem że w ułamku sekundy jest wszystko wylosowane. A to co widzimy to wizualizacja. Ale ja pod czytnikiem miałem widoczny wynik kuponu na 3 losowania. W czasie kiedy dopiero rozpoczęła się pierwsza z 3 wizualizacji. Więc ile układów do przodu jest już wylosowane? Można gdzieś znaleźć regulamin? Czy na pewno nie jesteśmy oszukiwani?

Dinios
Janusz kombinator
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2019, 18:32
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Dinios » 09 paź 2019, 20:28

Amigo007 pisze:
09 paź 2019, 18:08
Dinios pisze:
08 paź 2019, 21:09
@unReal
No to w czym dla Ciebie roznica czy jest to wizualizacja czy losowanie na zywo? Przeciez losowanie odbywa sie w ciagu setnych sekundy, a wyniki sa pokazywane w formie takiej jaka znamy? Czym by sie to mialo roznic? W momencie wizualizacji juz mozesz odbierac wygrane, i wysylac zaklady na nastepne losowanie i to jest realny zysk dla tsu. Niech robi tak jak piszesz 1% graczy. Mowimy wtedy o setkach tysiecy zlotych obrotu w ciagu dnia... (choc nie jestem przekonany co do tych 99% ze tego nie wie, bo bedac gdzies w kolekturze niejednokrotnie juz to widzialem i to juz ladny kawal czasu temu...)
Wszystko ładnie i pięknie, tylko ja się pytam ile losowań w przód komputer ma wylosowane zestawy liczb. Rozumiem że w ułamku sekundy jest wszystko wylosowane. A to co widzimy to wizualizacja. Ale ja pod czytnikiem miałem widoczny wynik kuponu na 3 losowania. W czasie kiedy dopiero rozpoczęła się pierwsza z 3 wizualizacji. Więc ile układów do przodu jest już wylosowane? Można gdzieś znaleźć regulamin? Czy na pewno nie jesteśmy oszukiwani?
No po pierwszym losowaniu (w trakcie trwania wizualizacji) znales wynik po pierwszym losowaniu. A jak inaczej? Skad pomysl ze miales wynik na 3 losowania? Bo w dwoch nastepnych nic nie trafiles i wynik po pierwszym losowaniu rownal sie wynikowi po 3 losowaniach?

Kamilmmz
Świeżak
Posty: 29
Rejestracja: 22 sie 2019, 8:11
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Kamilmmz » 09 paź 2019, 21:58

Dzisiaj 1 zakład puszczony na 5 losowań bez stawki, nawet zwrotu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości