Dziennik House

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Sollen
Maniak
Posty: 784
Rejestracja: 22 lip 2018, 16:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: Sollen » 24 wrz 2019, 23:07

House pisze:
24 wrz 2019, 22:17
Kurde, przyszła pora na kupno kolejnych zdrapek za 30 zł ale nie wiem czy w to brnąć czy odpuścić do końca miesiąca zagrać za te 90 zł jakąś grę liczbową... czuję się jakbym miał te 60-90 zł w błoto wyrzucić. Do tej pory 5 pustaków i 2 zwroty... a na bank w zdrapkach za 2 zł miałbym jakieś wygrane poza zwrotami... może ta ekstra pensja z premią... hmm 6 zł i dwie szanse...

Zdecydowanie wolałbym 30 razy szczęśliwe linie albo 45 razy kopalnię diamentów czy lucky 7. A w EP z liczbowych wpada mi COKOLWIEK, inne mam wszystko puste od miesięcy. Rób jak uważasz, ale ja za 30 to nic nie biorę. Za 10 już prawie nigdy. 2-3-5 najlepszy przedział.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: grzybek » 27 wrz 2019, 14:07

Multiforsa zdobyta, ale przy 20 sztukach. Zostało już tylko szybkie 50, które myślałem że odpadnie na samym początku a los tak sobie ze mnie zakpił :P
Załączniki
5z6.jpg

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: grzybek » 30 wrz 2019, 18:33

Normalnie jak w szwajcarskim zegarku, ostatni dzień września i komplet jeśli chodzi o zdrapki z arkusza i właściwie we wszystkich w cenie 1-10zł osiągnąłem to co chciałem. Myślałem że z pół roku minie zanim wszystkie odpadną a wystarczyły niecałe 2 miesiące. Jeśli chodzi o arkusz to jestem bardzo zadowolony z wyniku, jak widać jadąc na samych zdrapkach w cenie 1-3zł da się wyciągnąć nawet 95% zwrotu a poza arkuszem było jeszcze 360 w szczęśliwych liniach, 100zł w big 777 i coś jeszcze. Zdecydowanie ostatnie 2 miesiące to była moja najlepsza passa w ciągu 12 lat gry.


P.S. jak wyżej wspomniałem myślałem że będę prowadził arkusz do końca roku a potem miał być kategoryczny koniec i w sumie nie wiem czy to nie jest ten dzień by definitywnie zakończyć przygodę ze zdrapkami, odciąć się od tego, z resztą widać co nadciąga od października :?
Załączniki
6z6.jpg

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 01 paź 2019, 23:17

Ja jeszcze nie wydałem tych 90 zł z września, które mi zostało po zaniechaniu kupna zdrapek za 30 zł... kupiłem 7 sztuk Wielkiej Krzyżówki a planowałem kupić 10 sztuk. Ostatnio nic nie grałem i jakoś mnie obrzydzenie bierze jak mam coś wybrać... wszystkie te gry i zdrapki są na jedno kopyto... znudziły mi się, przejadły... oczekiwałbym jakieiś nowej gry liczbowej...

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 08 paź 2019, 22:03

Dobra, dla podsumowania.
Bilans na koniec miesiąca sierpnia 125 wygrane/316 wydane czyli zwrot na poziomie 40%
Bilans na koniec miesiąca września 60 wygrane/210 wydane czyli zwrot na poziomie 29%

Ostatecznie mimo, że zakładałem, że we wrześniu kupię 10 sztuk Wielkiej Krzyżówki po 30 zł to kupiłem jej 7 sztuk. Mając tak fatalny bilans już mi naprawdę było szkoda tych 90 zł na te trzy końcowe zdrapki...

W październiku póki co wydałem dopiero 10 zł (2 zakłady mini lotto na dwa losowania i 2 razy kaskada). Wpadło tylko 2 zł w kaskadzie. Więc w październiku póki co zwrot na poziomie 20%.

Generalnie zaliczyłem jakieś dwa tygodnie bez grania i nawet się z tym jako tako dobrze czułem. Odpoczynek jednak na wynik gry nie wpłynął ;) Zaliczyć chociaż jeden dzień na plus to nielada sztuka...

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 09 paź 2019, 13:21

Dziś przy okazji zakupów kupiłem Keno i zdrapki za 2 zł... wszystko jak za jakąś karę puste...

Bilans za październik.
Wygrana 2 zł / wydane 26 zł ;] a więc zwrot na poziomie 8%...

Awatar użytkownika
mzielakzielakm
Lottożłop
Posty: 1540
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:25
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: mzielakzielakm » 09 paź 2019, 14:33

Taki wynik procentowy jaki masz w październiku to może każdego zniechęcić do grania. Dobrze , że chociaż kwotowo się jakoś trzymasz i masz umiar w graniu a nie przewalasz wypłatę na przełamanie. Ja od marca też w grach mam masakrę ale cały czas się łudzę i posyłam zakłady. Będę musiał naprawdę podjąć decyzję czy nie zrobić sobie trochę przerwy

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: Rocker » 09 paź 2019, 21:58

@House żeby się nie łamać może lepiej jak pisałem kiedyś żebyś ustalił sobie sumę jaką możesz stracić i grać do osiągnięcia tej sumy. Nie ma wtedy niespodzianek że w tym miesiącu tyle w plecy bo znasz tą sumę. Oczywiście minus w granicach rozsądku tyle ile chcesz wydać. A podejście do wygranych chyba masz podobne do mojego. Tylko główna nas uratuje , bo wygrane poniżej tysiąca to drobne przy drapaniu.
A, że niektórzy piszą wydrapana stówka dzień na plus. Tylko ,że w rozliczeniu miesiąca , kwartału czy roku to mają wielki minus i zasponsorowali Tsowi wycieczkę na Malediwy.

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 12 paź 2019, 16:45

W październiku kupuję ot tak z doskoku jak jestem na zakupach i mam chwilę.
Kupiłem Playbooka... nr 1, niestety pustak... ale nawet mi się nie spodobał więc nie będzie mnie kusiło aby później kupić.

Bilans za październik w dół...
Wygrana 2 zł/ wydane 56 zł czyli zwrot na poziomie 4%...

Pustak za 30 zł ostro pociągnął bilans na minus ale do końca miesiąca nic więcej jak za 2 zł nie kupuje więc się bilans nieco wyreguluje...

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: marissaw007 » 12 paź 2019, 17:56

House pisze:
12 paź 2019, 16:45
W październiku kupuję ot tak z doskoku jak jestem na zakupach i mam chwilę.
Kupiłem Playbooka... nr 1, niestety pustak... ale nawet mi się nie spodobał więc nie będzie mnie kusiło aby później kupić.

Bilans za październik w dół...
Wygrana 2 zł/ wydane 56 zł czyli zwrot na poziomie 4%...

Pustak za 30 zł ostro pociągnął bilans na minus ale do końca miesiąca nic więcej jak za 2 zł nie kupuje więc się bilans nieco wyreguluje...
Życzę żeby wpadła jakaś losową wygrana i podregulowala nieco bilans. Natomiast Twoje pustaki utwierdzają mnie w przekonaniu, że nie warto tyle dawać jednorazowo za zdrapkę/zdrapki. Jak sobie to rozlozysz na kilka dni, to pomimo że wygląda podobnie, to jednak jakoś mniej boli i irytuje. Jest większa frajda z drapania, a gdyby tego nie było to jakoś nie widzę sensu, mając świadomość że i tak stracę trochę kasy.
W tym miesiącu jak dobrze pamiętam nie zaliczyłem ani jednego dnia na plus. Zobaczymy kto lepiej wyjdzie na koniec października.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości