Keno Online

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
jerzych
Janusz Gry
Posty: 55
Rejestracja: 24 sie 2019, 15:03
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: jerzych » 06 paź 2019, 21:04

Dla mnie dobra górka to odrobienie poniesionych strat z dnia poprzedniego plus 30 dychy na następne granie ,dla niektórych to może nic dla mnie to następne granie.

Amigo007
Cwaniak
Posty: 252
Rejestracja: 07 paź 2018, 18:54
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Amigo007 » 07 paź 2019, 15:27

Krzysiek pisze:
06 paź 2019, 20:13
A ja po poście @Amigo007 zrobiłem małe śledztwo i rorzpytałem paru znajomych co w Keno grają i mieli taką sytuacje o której pisze kolega. więc co to oznacz?
Ano to, że tak naprawdę nie ma żadnego losowania. Tzn losowanie jest ale na zasadzie jak się losuje np SS. Zreszta wystarczy sie przyjrzeć na wyniki na mulripasko Keno, gdzie wyniki są już do 2-3 sekund po losowaniu. więc to oznacza że w zasadzie Keno nawet nie jest losowane a są losowo wypluwane wszystkie możliwe układy w Keno. Tzn ze zbioru wszystkich możliwych kombinacji komputer losowo co losowanie wyrzuca inny.

A to co niby jest losowane" to jest zwykła "wizualizacja" losowań z gotowych już kombinacji.
Ktoś przypomni/policzy ile jest możliwych układów w Keno z 70 liczb?
Także dajemy sie robić w wuja. Jedyne uczciwe losowania, na żywo są na antenie.
Krzysiek ja domyślam się, że te wyniki są natychmiast generowane. Problem w tym że komputer znał już wynik całego kuponu na 3 losowania. W trakcie losowania "pierwszej wizualizacji". Więc jak widać komputer zna już z dużym wyprzedzeniem wyniki następnych losowań. Piszesz że jesteśmy "robieni w wuja". Masz na myśli że całe to Keno to oszustwo? Jednak ludzie co jakiś czas wygrywają. Tu na forum było sporo 5/5 kilka 6/6, a nawet 7/7 się bodajże trafiło. To sam już nie wiem, jak komputer zna z takim wyprzedzeniem wyniki. To równie dobrze może to być sterowalne, i dawać nam gorsze układy liczb chybił trafił. Jaką mamy pewność że całe Keno jest uczciwe?

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: House » 07 paź 2019, 16:00

Amigo007 pisze:
07 paź 2019, 15:27
Krzysiek pisze:
06 paź 2019, 20:13
A ja po poście @Amigo007 zrobiłem małe śledztwo i rorzpytałem paru znajomych co w Keno grają i mieli taką sytuacje o której pisze kolega. więc co to oznacz?
Ano to, że tak naprawdę nie ma żadnego losowania. Tzn losowanie jest ale na zasadzie jak się losuje np SS. Zreszta wystarczy sie przyjrzeć na wyniki na mulripasko Keno, gdzie wyniki są już do 2-3 sekund po losowaniu. więc to oznacza że w zasadzie Keno nawet nie jest losowane a są losowo wypluwane wszystkie możliwe układy w Keno. Tzn ze zbioru wszystkich możliwych kombinacji komputer losowo co losowanie wyrzuca inny.

A to co niby jest losowane" to jest zwykła "wizualizacja" losowań z gotowych już kombinacji.
Ktoś przypomni/policzy ile jest możliwych układów w Keno z 70 liczb?
Także dajemy sie robić w wuja. Jedyne uczciwe losowania, na żywo są na antenie.
Krzysiek ja domyślam się, że te wyniki są natychmiast generowane. Problem w tym że komputer znał już wynik całego kuponu na 3 losowania. W trakcie losowania "pierwszej wizualizacji". Więc jak widać komputer zna już z dużym wyprzedzeniem wyniki następnych losowań. Piszesz że jesteśmy "robieni w wuja". Masz na myśli że całe to Keno to oszustwo? Jednak ludzie co jakiś czas wygrywają. Tu na forum było sporo 5/5 kilka 6/6, a nawet 7/7 się bodajże trafiło. To sam już nie wiem, jak komputer zna z takim wyprzedzeniem wyniki. To równie dobrze może to być sterowalne, i dawać nam gorsze układy liczb chybił trafił. Jaką mamy pewność że całe Keno jest uczciwe?
Na 99,99% jest uczciwe bo kontrolę ma nad tym Urząd Celny a mimo wszystko jak Urzędom wierzę, może nie bezgranicznie ale wierzę. Jednak pozostaje ten 0,01%... generalnie od czasu do czasu ktoś wygrywa więc albo jest uczciwe i ludzie mają szczęście bo wstrzelili się w liczby albo jest ustawione i sterowane tak aby za dużo wygranych nie padało a ci co trafią mają szczęście, że się wbili w ten czas kiedy zaplanowano wydanie wygranego kuponu.

Może być też tak że to keno jest losowe jak zdrapki. Dla ciebie jest losowe bo kupujesz w ciemno, ale komputer wie już z wyprzedzeniem ile i jakie będą wygrane. Wtedy są zarówno i losowe i sterowalne ;)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Krzysiek » 07 paź 2019, 17:14

Amigo007 pisze:
07 paź 2019, 15:27

Krzysiek ja domyślam się, że te wyniki są natychmiast generowane. Problem w tym że komputer znał już wynik całego kuponu na 3 losowania. W trakcie losowania "pierwszej wizualizacji". Więc jak widać komputer zna już z dużym wyprzedzeniem wyniki następnych losowań. Piszesz że jesteśmy "robieni w wuja". Masz na myśli że całe to Keno to oszustwo? Jednak ludzie co jakiś czas wygrywają. Tu na forum było sporo 5/5 kilka 6/6, a nawet 7/7 się bodajże trafiło. To sam już nie wiem, jak komputer zna z takim wyprzedzeniem wyniki. To równie dobrze może to być sterowalne, i dawać nam gorsze układy liczb chybił trafił. Jaką mamy pewność że całe Keno jest uczciwe?
Tak, mniej więcej chodzi mi o to. Np załóżmy że w Keno jest 2 miliony.250 tyś kombinacji
I z tej liczby komputer losowo generuje wyniki "losowania" "wizualizacja" jest tylko sztuczna pod daną kombinacje. sprawia wrażenie"losowania". no i najważniejsza rzecz. Jakby było inaczej to nie było by wizualizacji a było by na żywo, w czasie rzeczywistym.
no i nie było by możliwości przypadkowego sprawdzenia już dokładnych wyników pod maszynką. A że ktoś trafia. No trafić odpowiednią kombinacje musi bo ktoś musi wygrać a TS musi dać wygrać coś graczom ;)
Sugerowanie się wynikami nie ma sensu = można tylko wychwycić z jakiego układu dane liczby mogą grac te kilka losowań.
Mam na myśli np. coś w rodzaju 1-7-8 -9-11-14-15-23-25-30
Bo często zdarza sie tak że takie układy do maks 30 tki pierwszej wypadają.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
GabryS
Świeżak
Posty: 44
Rejestracja: 11 cze 2019, 18:05
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: GabryS » 07 paź 2019, 20:29

Puszczone lajtowo 10 zakładów CT na jedno losowanie ... trafione 6/7 :shock:
Załączniki
cats.jpg
Cel na 2019 -> Multi Multi 9/9 :D

02.07.2019 -> trafione 6/9

25.07.2019 -> trafione 6/9

26.07.2019 -> trafione 6/9 z plusem

AgaMarusia11
Cwaniak
Posty: 284
Rejestracja: 15 sie 2019, 19:37
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: AgaMarusia11 » 07 paź 2019, 21:55

Gratki :)

Kriss35
Janusz kombinator
Posty: 134
Rejestracja: 10 lip 2019, 15:49
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Kriss35 » 08 paź 2019, 12:57

Wpadło 4/5 .
Załączniki
SmartSelectImage_2019-10-08-12-56-01.jpg

Kriss35
Janusz kombinator
Posty: 134
Rejestracja: 10 lip 2019, 15:49
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Kriss35 » 08 paź 2019, 17:57

Wpadło 18 zł.
Załączniki
SmartSelectImage_2019-10-08-17-55-07.jpg

Dinios
Janusz kombinator
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2019, 18:32
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Dinios » 08 paź 2019, 19:51

House pisze:
01 paź 2019, 22:51
Bo to co widać na monitorkach w kolekturach to nie jest losowanie tylko WIZUALIZACJA wyników, które są normalnie losowane w sekundę przez komputer jak w Super Szansie. Wyniki są już znane w momencie kiedy zaczyna się wizualizacja stąd można pod czytnikiem otrzymać info o wygranej już w trakcie tej wizualizacji.
Dokladnie tak jest. Zastanawiam sie jak dla Was mialoby wygladac losowanie na zywo? Przeciez trwaloby to wieki... Dla TS liczy sie zysk. Kazda sekunda mniej na wyslanie kuponu to realna strata dla TS. Wygrywaja nieliczni bo i prawdopodobienstwo male. Wytypujcie sobie 8 liczb tu na forum i sprawdzcie jak to "latwo" trafic. Chyba, ze komputer TS tu tez zaglada i bedzie omijal wytypowana kombinacje... ;-)

unReal
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:02
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: unReal » 08 paź 2019, 20:58

Dinios pisze:
08 paź 2019, 19:51
House pisze:
01 paź 2019, 22:51
Bo to co widać na monitorkach w kolekturach to nie jest losowanie tylko WIZUALIZACJA wyników, które są normalnie losowane w sekundę przez komputer jak w Super Szansie. Wyniki są już znane w momencie kiedy zaczyna się wizualizacja stąd można pod czytnikiem otrzymać info o wygranej już w trakcie tej wizualizacji.
Dokladnie tak jest. Zastanawiam sie jak dla Was mialoby wygladac losowanie na zywo? Przeciez trwaloby to wieki... Dla TS liczy sie zysk. Kazda sekunda mniej na wyslanie kuponu to realna strata dla TS. Wygrywaja nieliczni bo i prawdopodobienstwo male. Wytypujcie sobie 8 liczb tu na forum i sprawdzcie jak to "latwo" trafic. Chyba, ze komputer TS tu tez zaglada i bedzie omijal wytypowana kombinacje... ;-)
Dlaczego losowanie maiło by trwać wieki? Przecież wizualizacja jest" niby na żywo", więc dlaczego zamiast być wizualizacją, nie jest prawdziwym losowaniem? 99% grających w Keno myśli, że właśnie ogląda losowanie "na żywo", pomimo tego, że jest to tylko wizualizacja, ale oni tego nie wiedzą. Do tej pory to sam byłem przekonany, że na ekranie odbywa się prawdziwe losowanie (heh ale człowiek jest naiwny).
Pieniądze dają ci wolność, byś robił ze swoim czasem to, co chcesz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości