Mafioso-Mabos-Zdrapman

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5118
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mafioso-Mabos-Zdrapman

Post autor: grzybek » 03 sie 2019, 16:12

A jednak coś się jeszcze znalazło, temat Procedura odbioru wygranej, nawet wszystkie strony się wczytały, tylko zdjęcia znowu zjadło ;)

https://web.archive.org/web/20150506033450/http://www.forumlotto.pl/1892.htm

Mabos
Świeżak
Posty: 11
Rejestracja: 02 sie 2019, 19:18
Kontakt:

Re: Mafioso-Mabos-Zdrapman

Post autor: Mabos » 03 sie 2019, 16:39

grzybek pisze:
03 sie 2019, 16:12
A jednak coś się jeszcze znalazło, temat Procedura odbioru wygranej, nawet wszystkie strony się wczytały, tylko zdjęcia znowu zjadło ;)

https://web.archive.org/web/20150506033450/http://www.forumlotto.pl/1892.htm
Ooo, super! miło sobie przypomnieć tamte wydarzenia :) a dlaczego założono nowe forum? Każdy użytkownik musiał się rejestrować od nowa czy na poprzedni login można się było zalogować i przenieść swoją aktywność?
uzyszkodnik pisze:
03 sie 2019, 15:48
Witaj, choć stare forum tylko przeglądałem to pamiętam twój nick, gratuluję wygranej ;)
Dzięki! :)

PS. Jak będę w domu, może uda mi się odszukać potwierdzenia z lotto odnoście wygranej :)

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5118
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mafioso-Mabos-Zdrapman

Post autor: grzybek » 03 sie 2019, 16:55

Bociek musiał zamknąć forum bo coś się doczepili o reklamę lottolandu czy jakoś tak i musieliśmy stworzyć nowe forum, wszystko zbudować od nowa. Teraz forum jest tyle że utraciliśmy cały zbiór cennych tematów i wpisów gromadzonych przez lata i jedynie skrawki tematów, postów i zdjęć można odszukać na waybacku czym ostatnio trochę się zajmuję i wrzucam do historii zdrapek.

Wraz z nowym forum trzeba było się zarejestrować, więc i login mógł zostać ten sam ;)

Mabos
Świeżak
Posty: 11
Rejestracja: 02 sie 2019, 19:18
Kontakt:

Re: Mafioso-Mabos-Zdrapman

Post autor: Mabos » 03 sie 2019, 17:13

Aha, no szkoda :( bardzo dużo było tam ciekawych wątków i dyskusji...
no cóż, rozumiem.

PS. Jest gdzieś temat, jakie aktualnie zdrapki warto kupować oraz „gorące przedziały”? :) może czas wrócić co drapania?

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Mafioso-Mabos-Zdrapman

Post autor: House » 03 sie 2019, 20:09

Hej. Co do "gorących zdrapek" to jeden z użytkowników (Nutaharion) utworzył arkusz z takimi informacjami i co kilka dnia go aktualizuje. Poniżej link:

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5118
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mafioso-Mabos-Zdrapman

Post autor: grzybek » 03 sie 2019, 21:28

Mówisz że miałeś przerwę od grania, więc może dobrze żebyś wiedział, że mniej więcej od 2016r. zdrapki zaczęły schodzić na psy i ogólnie jest coraz gorzej. Jak pewnie pamiętasz jeszcze kilka lat temu kultowymi zdrapkami za 2zł były kopalnie i zodiak, a oprócz tego dosyć lubiane były maxi cash, szybkie 100 i kilka innych które za niewielką cenę oferowały jeszcze nie najgorsze wygrane, ale to się skończyło po 2015r. Przewrócono ofertę do góry nogami i nie dosyć że TS zaczął wpuszczać coraz większe marnoty i coraz droższe to jeszcze polikwidowali wcześniej wspomniane zodiaki i kopalnie oraz inne typu xingo, bitwa, szybkie 100, maxi cash. Wyjątkiem jest obecny rok 2019 gdzie z okazji 20 lat zdrapek udało się przywrócić po 3-4 latach przerwy kopalnię diamentów i pojawiły się te lepsze za złotówkę, ale kolejnych edycji takich jak zdrapman, xingo, szybkie 100, maxi cash już się raczej nie doczekamy.

Nie wiem jak była kiedyś twoja strategia gry, ale jeśli interesują Cię polowania na gorące przedziały i zdrapki gdzie zostało dużo głównych i mały nakład to jak najbardziej polecam powyższy arkusz, a poniżej podaję jakie zdrapki spośród gąszczu innych obecnie dostępnych badziewi mają w miarę atrakcyjne tabele wygranych:

1zł: obecnie wszystkie do przyjęcia
2zł: kopalnia, szybkie 50, ewentualnie 500 do ręki (szansa na 500 1:2000, ale tam gra się toczy tylko o 500zł, bo pozostałe stopnie to zwroty...)
3zł: krzyżówka
5zł: ekstra pensja, rubinowa, super linie, 250 w banku
10zł: mega pensja, 500 w banku (podobne do MC)
20zł: szybki milion (teraz są polowania na niego, ale ogólnie zdrapki w tej cenie to kicha, rzadko kiedy ktoś ma 200zł, a w tych po 10zł zdarzają się 500 i 1000zł)
30zł: obecnie są 2 zdrapki w tej cenie i czasem trafiają się wygrane rzędu 200,300 lub 400zł ale żeby trafić 500zł czy 1000zł to znowuż bardziej się opłaca brać te po 10zł
50zł: pakiet 10 zdrapek po 5zł i zwraca się tylko 15,20 lub 30zł, mało kto w ogóle wychodzi na plus przy kupnie całego pakietu

Zdrapki zaznaczone kolorkami to takie które jednocześnie mają dobre tabele i są atrakcyjne wg arkusza i w takich też kolorach należy ich szukać ;)

newużytkownik
Maniak
Posty: 652
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Mafioso-Mabos-Zdrapman

Post autor: newużytkownik » 03 sie 2019, 21:54

Witaj MAFIOSO ! ;)

To nie mógł usunąć reklamy i przenieść forum na inną domenę ? TS by się nie skapnął, bo tam ciemna masa siedzi. Mnie się wydaje, że Bociek ogólnie nie chciał już forum prowadzić, bo wkroczył w życie zawodowe ;)

Mabos
Świeżak
Posty: 11
Rejestracja: 02 sie 2019, 19:18
Kontakt:

Re: Mafioso-Mabos-Zdrapman

Post autor: Mabos » 04 sie 2019, 11:33

Dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi :) przejrzę arkusz w wolnej chwili :)

Powiedzcie mi, jak się oznacza osoby w poście? Żeby nie cytować tekstu tylko sam nick wyróżnić?

@grzybek

Dzięki za obszerne info!
Kilka kat wcześniej „grałem” różnie-tzn. kupowałem przeważnie w różnych kolekturach np. Zodiaki czy Zdrapmany i tyle. Paczki chyba nigdy całej nie kupiłem. Główna wygrana w Zdrapmanie to raczej szczęśliwy traf niż jakakolwiek sensowna strategia :)

Przeglądałem stronę lotto i widzę dużo drugich zdrapek, gdzie szanse na wygrane nie są duże moim zdaniem :)
Zawsze wolałem zdrapki po 1-2 zł niż te po 20 czy 30 :)

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Mafioso-Mabos-Zdrapman

Post autor: boobs » 06 sie 2019, 9:55

Mabos pisze:
03 sie 2019, 11:40
Witam po baaardzo drugiej przerwie Forumowiczów!
Z tej strony Mafioso-15 000 w zdrapmanie 😉💰💰💰

Przeglądałem wczoraj internety, bo szukałem mojego wątku z wygraną w Zdrapmanie lata temu :) i zauważyłem, że jest nowe forum to się zarejestrowałem ponownie :) jednak starego forum już nie sposób przeszukać i odnaleźć zdjęcia z tamtego wątku?

PS. Od wielu lat nie grałem w lotto ani nie kupowałem zdrapek. Być może to dobry moment na ponowne zdrapkowe szaleństwo? :) choć przyznam, że przerzuciłem się na bukmacherke-chyba to lepsze i większe prawdopodobieństwo wygrania czegokolwiek :)

Pozdrawiam wszystkich!
Cześć Mafioso! Doskonale pamiętam Ciebie i Twoją wygraną! Aż szkoda, że nie możemy już podrapać Zdrapmana :(

Mabos
Świeżak
Posty: 11
Rejestracja: 02 sie 2019, 19:18
Kontakt:

Re: Mafioso-Mabos-Zdrapman

Post autor: Mabos » 06 sie 2019, 13:01

boobs pisze:
06 sie 2019, 9:55
Cześć Mafioso! Doskonale pamiętam Ciebie i Twoją wygraną! Aż szkoda, że nie możemy już podrapać Zdrapmana :(
Ja oczywiście Ciebie także doskonale pamietam z forum! Również witam jeszcze raz :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości