Dziennik House

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Dziennik House

Post autor: House » 03 sie 2019, 20:34

Postanowiłem założyć sobie dziennik z podsumowaniami moich zakupów produktów TS. Ostatnio zauważyłem, że online zacząłem wydawać więcej i zacząłem za często grać w jakieś multi, mini itp. czego wcześniej nie robiłem tak często. Rocker na czacie napisał, że dobrym pomysłem, na kontrolowanie wydatków jest założenie sobie limitu wydatków najlepiej dziennego. Do tego aby zadbać o sumienność i statystykę zdecydowałem się założyć temat - dziennik z gry.

Założenia są takie, że głównie będę kupował zdrapki z uwagi na największy teoretyczny zwrot.
Dzienny wydatek to 10 zł.

Przewiduję, że będą takie dni:
Dzień zdrapek za 1 zł - 10 zdrapek po 1 zł
Dzień zdrapek za 2 zł - 5 zdrapek po 2 zł
Dzień zdrapek za 3 zł - 3 zdrapki po 3 zł i jedna po 1 zł dla pełnego rachunku
Dzień zdrapek za 5 zł - 2 zdrapki po 5 zł
Dzień zdrapki za 10 zł - 1 zdrapka za 10 zł (niechętnie ale zdecydowałem się na taki dzień, generalnie 10 zł za 1 zdrapkę do wg mnie za dużo)
Dzień Keno - 5 zakładów Keno (po 1 zakładzie na 10 skreśleń, 9 skreśleń, 8 skreśleń, 7 skreśleń i 6 skreśleń)
Dzień EP, SS i Kaskady - 1 zakład Ekstra Pensji, 1 zakład Ekstra Premii, jeden zakład SS, i jeden zakład Kaskady
Dzień Lotto - 1 zakład lotto z plusem, 1 zakład mini lotto, 1 zakład multi i jeden zakład kaskady

Zacząłem od 1 sierpnia. Dzień pierwszy i drugi to były dni zdrapek za 1 zł i 2 zł. Później wrzucę podsumowanie poszczególnych dni. Dziś w sobotę zdecydowałem się na dzień lotto ;) Mam zakład lotto z plusem, mini lotto, multi na 10 skreśleń i kaskadę. Przewidują, że będzie minus 10 zł ;]

Zobaczymy. Jak uda mi się wytrwać to po kilku miesiącach będą fajne statystyki z takiej strategii gry ;)

Awatar użytkownika
Tabaluga
Lottożłop
Posty: 1161
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:00
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: Tabaluga » 03 sie 2019, 21:00

Fajny pomysł.Przydałoby się to dla wszystkich,którzy chcą grać z limitem,niż wychodzić sporo na minus.

newużytkownik
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: newużytkownik » 03 sie 2019, 21:47

Ciekawe jak wygląda dziennik blanka:

Dzień 1: paleta z paczkami zdrapek po 5 zł
Dzień 2: samochód z dostawą paczek zdrapek po 10 zł
Dzień 3: wykupienie wszystkich paczek po 20 i 30 zł w promieniu 50km
Dzień 4: atak na magazyn TS i przejęcie zapasów

:) ;)

Awatar użytkownika
Tabaluga
Lottożłop
Posty: 1161
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:00
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: Tabaluga » 03 sie 2019, 21:55

Ale podsumowałeś :lol:

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: grzybek » 03 sie 2019, 21:56

:lol: :lol: :lol:

Plan fajny, oby coś sensownego z tego wyszło tzn. jak najwięcej się trafiało ;)

Gdybym ja taki dziennik zrobił to było codziennie sru dycha, sru dycha, sru dycha, na koniec miesiąca -300zł :mrgreen: a przepraszam tak właśnie jest ostatnio, wystarczy spojrzeć na bilanse :lol:

Awatar użytkownika
Tabaluga
Lottożłop
Posty: 1161
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:00
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: Tabaluga » 03 sie 2019, 22:04

Tu przydałby się jakiś szablon dostępny dla każdego coś w rodzaju pomieszania bilansu dnia z limitem dziennym.W sumie gdyby założyć sobie limit i trwać w nim oraz prowadząc dzienny bilans to sporo byśmy zaoszczędzili i po trochu człowiek ograniczałby się z wydatkami na zdrapki.Ale to jak z palaczem...no wez rzuć ot tak albo ogranicz się 8-)

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: grzybek » 03 sie 2019, 22:16

A może ja też zrobię sobie taki dziennik, ale przyjmę zasadę że dziennie wydam na zdrapki max 10zł, ale będę musiał się pilnować żeby te 10 nie oznaczało stracenia codziennie 10zł tylko żeby koszt zdrapek w danym dniu nie przekroczył 10zł bo czasami wygram jakąś drobnicę i idę wymienić i dobieram coś jeszcze, potem wszystko okazuje się puste i minus się powiększa.

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 03 sie 2019, 22:30

No to tak jak u mnie. Bo ja zakładam że wydam 10 zl dziennie i coś trafię to za to nie gram. Czyli maksymalnie mogę być 300 zl w miesiacu na minus a w praktyce duzo mniej bo zwroty i drobne wygrane się czasami trafiają.

Ale takie podejście pomaga ogarnąć wydatki. Bo i owszem bywały dni że wydalem 3-5 zl ale bywaly i takie że wydalem 20-30 zl i czasami liczylem, spisywalem wydatki ale pogubilem kartki i zapiski, a tak wszystko w jednym miejscu będzie. Po dluzszym czasie ładna statystyka do analizy będzie.

Dzis gry liczbowe w plecy wszystkie. No ale od gier liczbowych poza keno nie oczekuję częstych zwrotow. Jutro pozamykane kolektury to w poniedziałek zakupię zdrapki za 3 zł jako dzień czwarty i zdrapki za 5 zl jako dzień piąty.

W podsumowaniu zrobię sobie jakąś tabelę z podziałem na każdą grę liczbowa i zdrapki ze wzgedu na cenę co by widzieć na czym najwiecej kasy ucieka.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: grzybek » 03 sie 2019, 23:03

A jeszcze mam takie pytanie, jak będziesz miał dni zdrapkowe to postawisz na 1 rodzaj zdrapki czy będziesz brał różne bo to w sumie też może mieć wpływ na wynik, ja po sobie widzę że branie po jednej sztuce kopalni, szybkiego i lucky lub konia prawie zawsze kończy się pustakiem w każdej ze zdrapek lub jedna się zwraca natomiast gdy biorę 3 te same to przeważnie jeden zwrot jest gwarantowany, wynika on ze statystyki, no chyba że będzie większa kwota wygranej albo więcej zdrapek wygra. Piszę o tym bo dzisiaj zdałem sobie z tego sprawę i mam zamiar to poprawić by biorąc kilka sztuk zdrapek za 1 czy 2zł skupić się na jednym rodzaju a nie kilku.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: Krzysiek » 03 sie 2019, 23:29

Jak już bierzecie pakiet zdrapek do 10 zl to trzymajcie sie jednej np. 5 sztuk za 2 zł bo mieszając po jednej w każdej cenie w 90% będzie wtopa
Oczywiście to samo może być na odwrót ale tu minimalizujesz ryzyko
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości