Witajcie !

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
newużytkownik
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Witajcie !

Post autor: newużytkownik » 14 maja 2019, 17:08

Jak wiecie jestem użytkownikiem ze starego forum, więc nie będę się przedstawiał dogłębnie. Napiszę tylko co u mnie w kwestii gier - ano NIC. Nawet właściwie nie gram - przestało mnie to bawić już dawno. Nie wykluczam jednak, że do gry powrócę jeśli udostępnią w końcu Multi przez internet - wtedy na pewno będę chciał pobawić się różnymi sposobami wreszcie bez ograniczeń, które narzucają kolektury.

Niestety ok. 300 zł straciłem w "testowaniu" Total Wtopy - podejrzewałem, że kantują już od początku ale jednak człowiek głupi dał się podpuścić. Było to pół roku temu i od tamtej pory nawet na Total Wtopę nie zaglądam.

Zdrapki. Moja dawna namiętność także odeszła w zapomnienie. Teraz bardziej mnie denerwują niż sprawiają radość - kupuję jedynie komuś na urodziny większy pakiet do 20-30 zł i to tyle z mojego kupowania. Wiem, że ze zdrapek się nie można całkiem wyleczyć ale na razie mam remisję objawów :)

Widzę jednak, że wy nie próżnujecie - blank zdrapał bańkę, boobs piątkę w Mini, aniawawa i wiele innych znanych mi nicków odniosło sukces. Gratuluję wszystkim serdecznie, mieliście serce do tych gier i zostało wam wynagrodzone. Udowodniliście, że się da tylko trzeba wierzyć i nie wymiękać. Ja tak cierpliwy niestety nie byłem i jedyna kasa jaką wygrałem to ta, której nie straciłem w kolekturze. Też dobrze :)

Awatar użytkownika
kawka28
Cwaniak
Posty: 331
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:53
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Re: Witajcie !

Post autor: kawka28 » 14 maja 2019, 20:58

Witaj ponownie :) oczywiście, że Cie pamiętam ze 'starego' forum, teraz wracasz z pakietem przemyśleń, każdy z nas je ma bo wiadomo bilanse i na plus i częściej te na minus, ale próbować trzeba bo jak to mówi klasyk, żeby wygrać.. ;) powodzenia i szczęścia w kolejnych próbach, ja też ze zdrapkami nie szaleję, ale swoich stałych zakładów mini i lotto plus się trzymam, nadal od 11 lat wierząc, że się uda :D
kawka28

Awatar użytkownika
KasiaM
Kosiarka Trójek
Kosiarka Trójek
Posty: 1579
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Witajcie !

Post autor: KasiaM » 14 maja 2019, 20:59

Hejka newużytkownik☀️

Życzę powrotu do gier totolotkowych i oczywiście sukcesów🦋🦋🦋

Awatar użytkownika
Super7
Kolektor
Posty: 207
Rejestracja: 15 lip 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Witajcie !

Post autor: Super7 » 14 maja 2019, 22:13

Witam z powrotem! :D

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Witajcie !

Post autor: ER33 » 14 maja 2019, 23:12

Witaj ponownie ;)

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Witajcie !

Post autor: boobs » 27 maja 2019, 23:33

Cześć :) Dziwna sprawa, bo wydawało mi się, że jesteś już obecny na nowym forum... No cóż, fajnie widzieć tu starą gwardię!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości