Ekstra Premia - informacje o wygranych

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Super7
Kolektor
Posty: 207
Rejestracja: 15 lip 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ekstra Premia

Post autor: Super7 » 16 maja 2019, 23:03

Zodiac pisze:
14 maja 2019, 19:11
Super 7 przybywaj! 😁
Póki co wiem tyle co Wy, a nawet dowiaduję się więcej, bo na szkolenie jadę dopiero w następnym tygodniu :P
A jak chcecie mnie wołać do tematów to wstawcie cytat z moim nickiem-wtedy dostanę powiadomienie, bo każdego tematu na forum nie przeglądam ze względu na brak czasu, ale chętnie podzielę się informacjami, które Was interesują, a ja będe je wiedział "od zaplecza" :)
PS. Tak wygląda nowy blankiet:
Załączniki
EP.jpg

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Ekstra Premia

Post autor: Krzysiek » 16 maja 2019, 23:11

Mi się podoba i nawet chyba zaprzestanę nawet okazjonalnego wysyłania Multi 10/10 na poczet Pensji i Ekstra Premii bo zwrot nawet idzie szybciej trafić niż w Multi.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

matys
Janusz kombinator
Posty: 123
Rejestracja: 17 lis 2018, 15:48
Kontakt:

Re: Ekstra Premia

Post autor: matys » 17 maja 2019, 10:56

Czego to oni juz nie wymysla ;)

Daisy
Janusz kombinator
Posty: 184
Rejestracja: 03 gru 2018, 4:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ekstra Premia

Post autor: Daisy » 17 maja 2019, 11:06

Wszystko fajnie, ja pewnie się skuszę. Ale zasadnicze pytanie: kiedy Ep będzie online?

newużytkownik
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Ekstra Premia

Post autor: newużytkownik » 18 maja 2019, 22:48

100 zł za 4/5 i 1/1. Już wolałbym w mordę dostać na ulicy niż wziąć 100 zł za tak rzadkie trafienie. Wiecie, mniejsze upokorzenie :)

Natu_gracz
Cwaniak
Posty: 211
Rejestracja: 08 sie 2018, 14:48
Kontakt:

Re: Ekstra Premia

Post autor: Natu_gracz » 20 maja 2019, 3:31

Ta gra jest po prostu od samego początku za droga, ekstra pensja w cenie 2zł za 3000 miesięcznie było by ok, a tak nie wiem czy dodatkowe losowanie za 1zł się przyjmie bo to jednak 6zł w sumie za zakład :roll:

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Ekstra Premia

Post autor: Rocker » 20 maja 2019, 9:06

Natu_gracz pisze:
20 maja 2019, 3:31
Ta gra jest po prostu od samego początku za droga, ekstra pensja w cenie 2zł za 3000 miesięcznie było by ok, a tak nie wiem czy dodatkowe losowanie za 1zł się przyjmie bo to jednak 6zł w sumie za zakład :roll:
Droga może była na starcie. Biorąc pod uwagę ,że:
- gramy o konkretniejsze pieniądze, ponad milion,
-szanse na wygraną nie są takie małe, wielokrotnie większe niż lotto, a bliskie temu co w mini
To żadna z ofert lotto nie daje wygranych takiej lub nawet zbliżonej wysokości w takiej cenie z przyzwoitą szansą na wygraną.

A ekstra premia to dodatek, za 1 zł możemy ponownie wykorzystać nasze liczby w losowaniu płacąc niewielkie pieniądze. A ,że wygrane są raczej słabe, oprócz głównej to niestety ,ale to pewnie wina mini lotto. Bo nie mogli dać zbyt dobrej gry (ekstra premii) ,aby straciło swoją pozycję mini lotto.

Natu_gracz
Cwaniak
Posty: 211
Rejestracja: 08 sie 2018, 14:48
Kontakt:

Re: Ekstra Premia

Post autor: Natu_gracz » 20 maja 2019, 23:06

Rocker pisze:
20 maja 2019, 9:06
Natu_gracz pisze:
20 maja 2019, 3:31
Ta gra jest po prostu od samego początku za droga, ekstra pensja w cenie 2zł za 3000 miesięcznie było by ok, a tak nie wiem czy dodatkowe losowanie za 1zł się przyjmie bo to jednak 6zł w sumie za zakład :roll:
Droga może była na starcie. Biorąc pod uwagę ,że:
- gramy o konkretniejsze pieniądze, ponad milion,
-szanse na wygraną nie są takie małe, wielokrotnie większe niż lotto, a bliskie temu co w mini
To żadna z ofert lotto nie daje wygranych takiej lub nawet zbliżonej wysokości w takiej cenie z przyzwoitą szansą na wygraną.

A ekstra premia to dodatek, za 1 zł możemy ponownie wykorzystać nasze liczby w losowaniu płacąc niewielkie pieniądze. A ,że wygrane są raczej słabe, oprócz głównej to niestety ,ale to pewnie wina mini lotto. Bo nie mogli dać zbyt dobrej gry (ekstra premii) ,aby straciło swoją pozycję mini lotto.
Trochę się zgodzę i trochę nie zgodzę :)
Cena 2.50 za zakład i było by więcej chętnych, 5zł za zakład jednak nadal trochę odstrasza wielu graczy :roll:

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Ekstra Premia

Post autor: Krzysiek » 21 maja 2019, 10:47

Nie wiem czy tak odstrasza. Cena jest w cenie o wiele gorszej zdrapki jeśli chodzi o możliwość nawet trafienia zwrotu.
A jak jest ze zdrapkami to wszyscy wiemy.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Ekstra Premia

Post autor: House » 21 maja 2019, 12:14

Mnie to zniecheca to że za 10-15 lat te 4500 zl to bedzie minimalna krajowa i o ile teraz ma to jakaś wartosc to pozniej z czasem bedzie to coraz mniej warte. 10 lat to powinien byc maks.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości