kawka28 wita ponownie :)

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
kawka28
Cwaniak
Posty: 331
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:53
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

kawka28 wita ponownie :)

Post autor: kawka28 » 05 maja 2019, 22:55

Cześć wszystkim :)
nawet nie wiem jak zacząć, więc prosto, nie wiecie jak się cieszę że właśnie dziś odkryłam, że moje dawne forumlotto.pl i znajomi z niego nie są nadal "tymczasowo niedostępni" tylko dyskusja wre i wygrane sypią się jak z rękawa pod nowym adresem :)
mam nadzieję, że mnie pamiętacie, bo mi duużo nicków obcych nie jest!
na początek ogroooomne gratulacje dla mojego krajana z Podkarpacia - blank1981 - jak przeczytałam że ktoś wydrapał milion złotych w Rzeszowie od razu przeszło mi przez myśl że to Ty, a dziś jak odkryłam forumlotek i przeczytałam że to naprawdę TY, myślę WOW, mamy pierwszego Milionera na forum i słusznie ten tytuł przypadł Tobie za cierpliwość do zdrapek :D druga główna - jesteś w czepku urodzony- powodzenia w dalszym drapaniu, nie wątpię że z Twoim szczęściem i do trzech razy sztuka :D
gratulacje też dla boobsa! 5tka w mini ponad 80tys - pięknie! naprawdę chłopaki to jest Wasz rok, a jeszcze się nie skończył :)
ja póki co nie mogę się pochwalić niczym ekstra, ze zdrapek wierna kalendarzowi trochę fajnych wygranych podrapałam ale nadal dwie główne w grze a on w sprzedaży więc szukam dalej :) moje stałe numery lotto+ i mini niezmiennie od 11 lat wysyłam więc czekam że i kiedyś nadejdzie mój dzień i 4ka w mini nie jest szczytem możliwości ;)
teraz obiecuję regularnie zaglądać i mam nadzieję że już drugi raz nie znikniecie :D
powodzenia dla wszystkich, do usłyszenia, a póki co, spokojnej nocy :)
kawka28

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: kawka28 wita ponownie :)

Post autor: grzybek » 05 maja 2019, 23:03

Witamy po przerwie ;)

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: kawka28 wita ponownie :)

Post autor: ER33 » 05 maja 2019, 23:18

Witaj ponownie ;) W końcu się odnalazłaś w sieci po tak dłuuugiej przerwie. Lepiej późno niż wcale ;)
Oczywiście, że Cię pamiętam i nawet kilka razy wspominałam... prawie wszyscy się odnaleźli, a kawka z Krosna jeszcze nie :roll:
Nawet całkiem niedawno pisałam na forum, że może coś wygrałaś, bo wygrana była z tego miasta. Tylko nie wiem, w którym Krośnie padła ta główna.
Fajnie, że jesteś znowu w naszej drużynie :D W sumie już straciłam nadzieję, bo sporo czasu minęło. Ale w końcu się udało, to najważniejsze ;)
Cieszę się, że jesteś już z nami :D Pozdrawiam i powodzenia w grach ;)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: kawka28 wita ponownie :)

Post autor: Krzysiek » 05 maja 2019, 23:32

Witamy ponownie i do wygrywania zapraszamy. Z tym że ta Targową to w cholerę ciężko ograć. :mrgreen: :lol: ;)
No ale niektórym z naszego forum udało się zabrać im z nawiązką. ;)
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Filemon
Lubi chajc
Posty: 443
Rejestracja: 16 sie 2018, 20:22

Re: kawka28 wita ponownie :)

Post autor: Filemon » 05 maja 2019, 23:58

Witaj na forum :)
A tak poza tym to kalendarz już się skończył, chyba, że masz swoje tajne dojścia :)

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: kawka28 wita ponownie :)

Post autor: House » 06 maja 2019, 6:51

Witamy ;)

Jak odkrylas nasze forum? ;)

uzyszkodnik
Lottożłop
Posty: 1336
Rejestracja: 17 lip 2018, 7:52
Lokalizacja: Stołeczna Wieś
Kontakt:

Re: kawka28 wita ponownie :)

Post autor: uzyszkodnik » 06 maja 2019, 7:09

Witam i o zdrowie pytam :)

Awatar użytkownika
kawka28
Cwaniak
Posty: 331
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:53
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Re: kawka28 wita ponownie :)

Post autor: kawka28 » 06 maja 2019, 8:33

ER33, tak w Krośnie jakiś czas temu było pół miliona nie pamiętam już w czym a całkiem niedawno 36 tys w szczęśliwych liniach i w bardzo bliskich okolicach 70 tys w lotku za 2zł ale niestety żadna nie moja :D

nowe forum odkryłam dzięki szwagrowi który ma trochę więcej czasu na wertowanie www i też trochę interesuje się lotto, czasem zaglądałam pod stary adres, ale że nadal od czerwca nie działał to straciłam nadzieję i jakoś po necie nie wertowałam czy jest jakiś zastępca, bo przy dwójce małych dzieci mało czasu dla siebie ;)

a co do kalendarza to też właśnie dzięki Wam się dowiedziałam, że niestety się już skończył, ale tak podejrzewałam że niedługo to nastąpi bo w końcu już maj, więc trzeba czekać do końca października na kolejną edycję :)

witam jeszcze raz, teraz już będę na bieżąco i oby ten rok nadal był owocny w ekstra wygrane na forum, bo przyjemnie się czyta takie posty i dają nadzieję innym wytrwałym :D

miłego dnia :)
kawka28

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: kawka28 wita ponownie :)

Post autor: ER33 » 06 maja 2019, 10:30

kawka28 pisze:
06 maja 2019, 8:33
ER33, tak w Krośnie jakiś czas temu było pół miliona nie pamiętam już w czym a całkiem niedawno 36 tys w szczęśliwych liniach i w bardzo bliskich okolicach 70 tys w lotku za 2zł ale niestety żadna nie moja :D
Tak podejrzewałam, że właśnie o to Krosno konkretnie chodzi :D A niektórzy niby twierdzili, że o zupełnie inne :lol:
Miłego dzionka ;)

Awatar użytkownika
kawka28
Cwaniak
Posty: 331
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:53
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Re: kawka28 wita ponownie :)

Post autor: kawka28 » 06 maja 2019, 13:08

Ja poza naszym podkarpackim Krosnem znam jeszcze tylko Krosno Odrzańskie, więc oby dalej Krosno - Rzeszów te szczęśliwe zdrapki spływały ;)
kawka28

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości