!!! MULTI MULTI !!!

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: !!! MULTI MULTI !!!

Post autor: boobs » 28 paź 2021, 10:04

koles pisze:
28 paź 2021, 1:40
WzruszyliśCie mnie a podobno taki że mnie twardy Facet...
Mam 5 cm guza,rak tarczycy i już niestety z przerzutami na węzły chłonne po obu stronach szyji.Tak jak pisales,to cholerstwo bardzo szybko atakuje.Bardzo młoda była Twoja Żona,wiek Chrystusowy,dzięki Bogu udało sie,mam nadzieję że tak samo będzie u mnie bo właśnie mam dla kogo żyć,mam 6 cio miesięczna Dzidzię.Z tym że u mnie jest inny problem,wierzę że operacja się uda tylko że mam paniczny lęk że się nie wybudzę z narkozy bo wszyscy Faceci z mojej rodziny umierali na serce dosyć młodo:(
Wierzę, że Ci się uda pokonać to cholerstwo, tak po prostu musi być! A odnośnie lęku to jeśli jest to tak duży problem to może warto byłoby poszukać jeszcze przed operacją pomocy u jakiegoś specjalisty typu psycholog, który z niejedną fobią miał do czynienia?

koles
Cwaniak
Posty: 271
Rejestracja: 12 lut 2020, 15:22
Kontakt:

Re: !!! MULTI MULTI !!!

Post autor: koles » 28 paź 2021, 11:48

Brak słów żeby wyrazić jak bardzo podnosicie mnie na duchu, dziękuję Wam bardzo,kto wie może ja też zmienię po tym wszystkim moje życie...

Bambino766373
Janusz kombinator
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2021, 13:23
Kontakt:

Re: !!! MULTI MULTI !!!

Post autor: Bambino766373 » 28 paź 2021, 13:18

koles pisze:
28 paź 2021, 11:48
Brak słów żeby wyrazić jak bardzo podnosicie mnie na duchu, dziękuję Wam bardzo,kto wie może ja też zmienię po tym wszystkim moje życie...
no może wszystkiego dobrego ci życzę a ja tymczasem w multi może zagram pytanie jak na 2 liczby stawka 10 bez plusa na jedno losowanie czy lepiej na 5 liczb i na 14 losowań mi się wydaje że lepiej na 5 liczb ale chcę się poradzić bardziej doświadczonych pozdro

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6573
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: !!! MULTI MULTI !!!

Post autor: ER33 » 28 paź 2021, 13:57

koles pisze:
28 paź 2021, 11:48
Brak słów żeby wyrazić jak bardzo podnosicie mnie na duchu, dziękuję Wam bardzo,kto wie może ja też zmienię po tym wszystkim moje życie...
Nie dziękuj, podziękujesz później. Wierzę, że z tego wyjdziesz!!
Opatrzność Boska niech nad Tobą czuwa i ma Cię w opiece! Wysyłam Ci Pozytywną Energię!!

sony71
Uzależniony od gry
Posty: 825
Rejestracja: 20 lip 2018, 10:20
Lokalizacja: Ligota
Kontakt:

Re: !!! MULTI MULTI !!!

Post autor: sony71 » 28 paź 2021, 13:59

Brak słów żeby wyrazić jak bardzo podnosicie mnie na duchu, dziękuję Wam bardzo,kto wie może ja też zmienię po tym wszystkim moje życie...

Wierzę że wszystko zakończy się szczęśliwie. Wiem że łatwo się mówi ale musisz myśleć pozytywnie.
Trzymam kciuki!!!

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2586
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: !!! MULTI MULTI !!!

Post autor: Krzysiek » 28 paź 2021, 21:12

Szczerze napiszę to mnie zszokowało trochę :shock: , trzymaj się i wracaj do zdrowia.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Sollen
Maniak
Posty: 784
Rejestracja: 22 lip 2018, 16:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: !!! MULTI MULTI !!!

Post autor: Sollen » 28 paź 2021, 21:21

Latami temu wygrałem z nowotworem. Mnóstwo znajomych osób też. Walcz, każdy ma szanse. I dzięki za dobrego posta - życzę każdemu przede wszystkim zdrowia, a jak w głupiej grze komuś główna wpadnie to i miło, ale nie to najważniejsze w życiu. Będzie dobrze stary : ) !

koles
Cwaniak
Posty: 271
Rejestracja: 12 lut 2020, 15:22
Kontakt:

Re: !!! MULTI MULTI !!!

Post autor: koles » 29 paź 2021, 12:00

Słuchajcie jak pech to pech,dorwała mnie jakaś paskudna infekcja,byłem z psem na spacerze,ubrałem się ok,było slonce ale jak wracałem to naszły chmury i trochę mnie zmroziło.Jesrem już po rozmowie z chirurgiem przełożył mi operacje na 10 listopada ale w ten wtorek mam trzecią dawkę szczepionki na żółtaczkę i nie wiadomo czy będę mógł to przyjąć,zamówiłem dzisiaj wizytę domową bo tak mnie ścięło że ledwo z pomocą Źony wstaje do wc.Mam też nadzieję że to nie covid,zawsze uważam,maseczka i te sprawy a niestety nie mogę się zaszczepić bo mam zakrzepicę i zakrzepowe zapalenia żył.A jak Wy odnosicie się do szczepień przeciwko covid?

Bambino766373
Janusz kombinator
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2021, 13:23
Kontakt:

Re: !!! MULTI MULTI !!!

Post autor: Bambino766373 » 29 paź 2021, 12:58

koles pisze:
29 paź 2021, 12:00
Słuchajcie jak pech to pech,dorwała mnie jakaś paskudna infekcja,byłem z psem na spacerze,ubrałem się ok,było slonce ale jak wracałem to naszły chmury i trochę mnie zmroziło.Jesrem już po rozmowie z chirurgiem przełożył mi operacje na 10 listopada ale w ten wtorek mam trzecią dawkę szczepionki na żółtaczkę i nie wiadomo czy będę mógł to przyjąć,zamówiłem dzisiaj wizytę domową bo tak mnie ścięło że ledwo z pomocą Źony wstaje do wc.Mam też nadzieję że to nie covid,zawsze uważam,maseczka i te sprawy a niestety nie mogę się zaszczepić bo mam zakrzepicę i zakrzepowe zapalenia żył.A jak Wy odnosicie się do szczepień przeciwko covid?
ja nie zamierzam się szczepić na covid

nunca30
Janusz kombinator
Posty: 159
Rejestracja: 14 sie 2019, 18:16
Kontakt:

Re: !!! MULTI MULTI !!!

Post autor: nunca30 » 29 paź 2021, 15:57

koles pisze:
29 paź 2021, 12:00
Słuchajcie jak pech to pech,dorwała mnie jakaś paskudna infekcja,byłem z psem na spacerze,ubrałem się ok,było slonce ale jak wracałem to naszły chmury i trochę mnie zmroziło.Jesrem już po rozmowie z chirurgiem przełożył mi operacje na 10 listopada ale w ten wtorek mam trzecią dawkę szczepionki na żółtaczkę i nie wiadomo czy będę mógł to przyjąć,zamówiłem dzisiaj wizytę domową bo tak mnie ścięło że ledwo z pomocą Źony wstaje do wc.Mam też nadzieję że to nie covid,zawsze uważam,maseczka i te sprawy a niestety nie mogę się zaszczepić bo mam zakrzepicę i zakrzepowe zapalenia żył.A jak Wy odnosicie się do szczepień przeciwko covid?
Ja mam takie, że nieszczepienie się jest żałosne. Oczywiście mówię wyłącznie o osobach, które tego nie robią, bo taki mają kaprys (bo na pewno nie jakąkolwiek wiedzę).

Współczuję zakrzepicy. Uważaj na siebie! Oby to tylko było zwykle przeziębienie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości