Teorie Spiskowe DL

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Belzebabka
Świeżak cebula
Posty: 77
Rejestracja: 14 wrz 2023, 18:02
Kontakt:

Re: Teorie Spiskowe DL

Post autor: Belzebabka » 11 kwie 2024, 23:46

Nie dziwi was trochę, że nowa władza prześwietla po PiS wszelkie instytucje, a jakoś dziwnie cicho o kontrolach w Totalizatorze. :?: Potrafią wjechać do jakiejś fundacji, w której jakiś ksiądz kupował stare materace dla bezdomnych, a firma która obraca miliardami złotych jakoś jest niewidzialna. Jak mawiał Andrzej Lepper ja tylko pytam. Czy może boją się, że przy takiej kontroli mógłyby wyjść jakieś grube wałki, a wtedy gracze by się wypieli na Totka, a takiego strumienia forsy nikt by nie chciał stracić. :D

Demo1
Cwaniak
Posty: 308
Rejestracja: 01 lut 2023, 15:45
Kontakt:

Re: Teorie Spiskowe DL

Post autor: Demo1 » 12 kwie 2024, 0:03

Belzebabka pisze:
11 kwie 2024, 23:46
Nie dziwi was trochę, że nowa władza prześwietla po PiS wszelkie instytucje, a jakoś dziwnie cicho o kontrolach w Totalizatorze. :?: Potrafią wjechać do jakiejś fundacji, w której jakiś ksiądz kupował stare materace dla bezdomnych, a firma która obraca miliardami złotych jakoś jest niewidzialna. Jak mawiał Andrzej Lepper ja tylko pytam. Czy może boją się, że przy takiej kontroli mógłyby wyjść jakieś grube wałki, a wtedy gracze by się wypieli na Totka, a takiego strumienia forsy nikt by nie chciał stracić. :D
W ostatnim zdaniu jest podsumowanie dlaczego TS nigdy nie upadnie :lol: No chyba, że każdy człowiek w tym kraju przestał by grać.

Awatar użytkownika
pablovsky
Janusz kombinator
Posty: 107
Rejestracja: 13 lut 2024, 1:19
Kontakt:

Re: Teorie Spiskowe DL

Post autor: pablovsky » 12 kwie 2024, 0:32

Belzebabka pisze:
11 kwie 2024, 23:46
Nie dziwi was trochę, że nowa władza prześwietla po PiS wszelkie instytucje, a jakoś dziwnie cicho o kontrolach w Totalizatorze. :?:
Każdy, kto w miarę racjonalnie myśli, nie będzie prześwietlał przedsiębiorstwa, które od "stu lat" działa w pełni legalnie na rynku. Zwłaszcza, że wszystko odbywa się pod ścisłą kontrolą państwowych organów. Naprawdę sądzisz, że gdyby ktokolwiek miał wątpliwości, to by się nie zajął ewentualnymi malwersacjami?
Pieniądze są w obrocie całkowicie legalnie, część z nich idzie na inwestycje, uwierz, że wszystko jest pod ścisłą kontrolą i jeśli sądzisz, że ktoś w takiej firmie ryzykowałby jakikolwiek przekręt, to w mojej ocenie jesteś w błędzie.
Aczkolwiek, jeżeli masz wątpliwości, zawsze możesz udać się do najbliższej prokuratury i złożyć zawiadomienie o przestępstwie. Na przykład, że w ostatnich losowaniach, nie możesz trafić nawet jednej cyfry i podejrzewasz Totalizator Sportowy o próbę wyłudzenia Twojego mienia. Do tego masz pełne prawo.

Belzebabka
Świeżak cebula
Posty: 77
Rejestracja: 14 wrz 2023, 18:02
Kontakt:

Re: Teorie Spiskowe DL

Post autor: Belzebabka » 12 kwie 2024, 14:40

Orlen i inne państwowe spółki również działają pod kontrolą prawa o akcjonariuszy, ale jakoś dziwnym trafem kontrolerzy nowej władzy i NIK się tym nie przejmują, i wszystko przeczesują aż do dna. Zatem nie wmawiaj mi, że w przypadku firmy trzymającej łapę na tak grubej forsie, i zatrudniającej tysiące ludzi nowa władza tak ufa starej że ta nie pokusiła się tutaj o jakieś przekręty, i odpuści wszelkie kontrole.

Dodano po 46 sekundach:
Belzebabka pisze:
12 kwie 2024, 14:40
Orlen i inne państwowe spółki również działają legalnie i pod kontrolą prawa i akcjonariuszy, ale jakoś dziwnym trafem kontrolerzy nowej władzy i NIK się tym nie przejmują, i wszystko przeczesują aż do dna. Zatem nie wmawiaj mi, że w przypadku firmy trzymającej łapę na tak grubej forsie, i zatrudniającej tysiące ludzi nowa władza tak ufa starej że ta nie pokusiła się tutaj o jakieś przekręty, i odpuści wszelkie kontrole.
Dodano po 1 minucie 24 sekundach:
Belzebabka pisze:
12 kwie 2024, 14:41
Orlen i inne państwowe spółki również działają pod kontrolą prawa i akcjonariuszy, ale jakoś dziwnym trafem kontrolerzy nowej władzy i NIK się tym nie przejmują, i wszystko przeczesują aż do dna. Zatem nie wmawiaj mi, że w przypadku firmy trzymającej łapę na tak grubej forsie, i zatrudniającej tysiące ludzi nowa władza tak ufa starej że ta nie pokusiła się tutaj o jakieś przekręty, i odpuści wszelkie kontrole.

aera
Świeżak
Posty: 28
Rejestracja: 21 lis 2023, 20:40
Kontakt:

Re: Teorie Spiskowe DL

Post autor: aera » 12 kwie 2024, 15:07

Jakoś nie widzę możliwości zrobienia oszustwa w totalizatorze. Sam Totalizator nie musi nic kombinować, prawdopodobieństwo w zupełności wystarczy. Miliony graczy składa się na to, aby jeden z nich spełnił marzenia, a małe wygrane są na zachętę, abyś myślał, że za chwilę złapiesz króliczka. Idealny interes, ale nie dla nas. My mamy z tego zabawę, a Totalizator kasę ;)

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4594
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Teorie Spiskowe DL

Post autor: Nutaharion » 12 kwie 2024, 18:57

Belzebabka pisze:
11 kwie 2024, 23:46
Nie dziwi was trochę, że nowa władza prześwietla po PiS wszelkie instytucje, a jakoś dziwnie cicho o kontrolach w Totalizatorze. :?:
Nowa władza już ustawiła w TS swoich ludzi w zarządzie więc może i tam grzebią ale na razie cicho. Może za kilka miesięcy i stamtąd wyjdą nowe, nieujawnione wcześniej, wille Morawieckiego :lol:
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

tier
Moderator
Posty: 975
Rejestracja: 15 lip 2018, 19:21
Kontakt:

Re: Teorie Spiskowe DL

Post autor: tier » 12 kwie 2024, 20:21

Informatorzy donoszą że nowy zarząd ma podnieść ceny gier. :P

Belzebabka
Świeżak cebula
Posty: 77
Rejestracja: 14 wrz 2023, 18:02
Kontakt:

Re: Teorie Spiskowe DL

Post autor: Belzebabka » 12 kwie 2024, 21:34

Myślę tylko, że jeżeli wychodzi wałek na takiej firmie jak Orlen, to obywatelowi to wisi bo musi coś wlać do baku, żeby dostać się do pracy. Jednak gdyby ujawniono jakiś przekręt dotyczący firmy takiej jak Totalizator, to chyba duża część graczy straciłaby chęć na codzienne zasilanie tej firmy gotówką. :lol: ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości