Czy ktoś kiedyś wygrał główną wygraną czyli 6 w lotto

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
notfound
Cyc
Posty: 3
Rejestracja: 03 gru 2022, 9:26

Re: Czy ktoś kiedyś wygrał główną wygraną czyli 6 w lotto

Post autor: notfound » 07 sty 2023, 11:49

1. Jasne manipulacja ze strony lotto jest możliwa. Mogą wytypować nawet w której kolekturze ktoś wygra. Jednak do tego się nie przyznają bo ludzie przestaliby grać, dwa to maksymalna liczba kombinacji około 15 milionów musi zamknąć usta. No pomyśl sobie, traf tę kombinacje liczb jedną na piętnaście milionów. Takich jak Ty którzy chcą trafić "6" jest nawet kilka milionów Polaków na każde losowanie.

2. Jest dużo historii na wykopie i w internecie. Jasne że można się maskować, ale trzeba mieć mózg zamiast szamba. Niektórzy się dorabiają dużych pieniędzy wcześniej pracując i te miliony z wygranej nawet mogą nie zrobić różnicy. Powiedz czy Ty się chwaliłbyś na lewo i prawo, nie myśląc w ogóle o bezpieczeństwie?

3. Media mają o czym pisać są bardziej klikalne tematy. No chyba że zrobi się kumulacja na 100 milionów to będą długo tym żyć.

4. Lotto jak każda inna działalność musi przynosić zyski także z dymaniem to trochę odleciałeś. Orlen jako producent paliw płynnych ma znaczny wkład w budżet państwa jak każdy państwowy potentat chemiczny w każdym innym kraju. Od roku też pomagają Ukrainie. Skądś muszą wziąć się na to pieniążki 🤷 Polska jest na arenie międzynarodowej gospodarczą kaleką więc nas dociskają coraz to nowszymi haraczami.

notfound
Cyc
Posty: 3
Rejestracja: 03 gru 2022, 9:26

Re: Czy ktoś kiedyś wygrał główną wygraną czyli 6 w lotto

Post autor: notfound » 07 sty 2023, 13:44

Deks1410 pisze:
07 sty 2023, 13:02

Bardziej chodziło mi o to, czy ktoś szczerze może powiedzieć że, tak wygrane w lotto to prawda, biorąc pod uwagę że kupony z trójka latają po forum jak ciepłe bułeczki codzień w piekarni.
Nie widziałem nigdzie i nigdy żeby ktoś puścił zdjęcie kuponu czy zrzut ekranu z główną wygraną, stąd moje pytanie, czy takowe w ogóle istnieją w życiu relnym, czy to tylko fikcja aby nakręcać ludzi do grania.
Wstawiać kupon z trójkami to trochę siara, żaden wyczyn 😅 Gdybym ja trafił "6" to nie pochwałbym się w internetach, nawet tutaj, więc co dopiero inni ludzie. Dla świętego spokoju i bezpieczeństwa. Ludzie którzy trafią szóstkę mają zupełnie gdzie indziej myśli. Czy zwykli randomowi ludzie trafiają komplet liczb to musiałbyś się przekonać na własnej skórze albo w najbliższym otoczeniu. Tutaj na forum są tacy odważni jedna koleżanka pochwaliła się piątka w mini lotto do podziału i kolega który wydrapał milion.

Krzys
Cyc
Posty: 4
Rejestracja: 03 lis 2019, 22:10
Kontakt:

Re: Czy ktoś kiedyś wygrał główną wygraną czyli 6 w lotto

Post autor: Krzys » 07 sty 2023, 14:11

Prawdopodobieństwo wygranej i procent zysków przeznaczony na wygrane są tak ustawione, żeby przynosić Totalizatorowi Sportowemu olbrzymie zyski, więc po co mieliby jeszcze oszukiwać? Te miliony wypłacane zwycięzcy "szóstki" to kropla w morzu zysków TS. Wrażenie, że nikt nie wygrywa głównej wygranej, ponieważ MY nikogo takiego osobiście nie znamy, to zwykłe złudzenie wynikające z efektu skali. Lottomilionerów w Polsce jest około 1500, licząc od lat '60. Dorosłych Polaków jest natomiast 31,5 miliona i licząc, że przeciętna osoba ma około 10 bliskich znajomych, którzy mogliby podzielić się z nią tym sekretem, to szansa że Lottomilioner będzie gdzieś w naszym bliskim otoczeniu wynosi w przybliżeniu 1 : 2 000. A jeżeli dodać do tego fakt, że wielu Lottomilionerów już straciło swoje majątki, opuściło kraj, albo zwyczajnie nie żyje (w końcu liczymy od lat '60), to prawdopodobieństwo drastycznie się zmniejsza. Ja słyszałem, że ktoś na mojej rodzinnej wsi trafił "szóstkę", ale oczywiście dowiedziałem się o tym z ogłoszenia Lotto, że "w tej i tej kolekturze padła główna wygrana", nie mam pojęcia kto to mógł być. Myślę, że kto ma wiedzieć ten wie ;)

notfound
Cyc
Posty: 3
Rejestracja: 03 gru 2022, 9:26

Re: Czy ktoś kiedyś wygrał główną wygraną czyli 6 w lotto

Post autor: notfound » 07 sty 2023, 14:19

Deks1410 pisze:
07 sty 2023, 14:09
O widzisz, to już jakiś istotny fakt haha.
Piątka w mini a zwłaszcza jak trafiają się 3,nie jest jakąś mega wygrana, 100 tyś powiedzmy, to średniej klasy samochód.


Ale jednak to główna wygrana więc vice versa.
Deks1410 pisze:
07 sty 2023, 14:09
Wracając do sprawy bezpieczeństwa to faktycznie każdy będzie się maskował jak może, ale znając ludzi zawsze jakaś fama w miasto by poszła a tu niestety cisza, nikt nie zna, nie widział, nie spotkał osoby która wygrała 6, o i takie to główne wygrane.
Ludzie którzy trafia 6 to uwierz oni mają zupełnie gdzie indziej myśli i nie będą tego krzyczeć na cały świat że wygrali. Nie ma sensu rozkładać tego na pierwiastki wystarczy że poczytasz sobie historie w internecie również o tym człowieku który trafił 5+2 w EJ. Ktoś wygrywa nie ma afery na całą Polskę życie toczy się dalej to nie wydarzenie jakby obca cywilizacja odwiedziła nasz kraj.

Nazzil
Cyc
Posty: 3
Rejestracja: 01 gru 2023, 16:59
Kontakt:

Re: Czy ktoś kiedyś wygrał główną wygraną czyli 6 w lotto

Post autor: Nazzil » 02 gru 2023, 15:26

Niedaleko mojej miejscowości kilka lat temu był przypadek gdzie małżeństwo trafiło 5 lub 6 dokładnie nie pamiętam , wygrali około 500 tys zł.

Nazzil
Cyc
Posty: 3
Rejestracja: 01 gru 2023, 16:59
Kontakt:

Re: Czy ktoś kiedyś wygrał główną wygraną czyli 6 w lotto

Post autor: Nazzil » 02 gru 2023, 18:22

Tak , to była 100% wygrana bez żadnych pomówień i wymysłów . Rzeczywiście było to po nich widać . Tyle że to naprawdę było kilka lat temu :mrgreen:

Awatar użytkownika
wszechswiat
Świeżak cebula
Posty: 82
Rejestracja: 21 gru 2022, 17:20
Kontakt:

Re: Czy ktoś kiedyś wygrał główną wygraną czyli 6 w lotto

Post autor: wszechswiat » 03 gru 2023, 21:12

a ciagle malzenstwo?:D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości