Chybił trafił słabo miesza liczby :>

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Madziara
Świeżak cebula
Posty: 71
Rejestracja: 08 kwie 2022, 20:33
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Chybił trafił słabo miesza liczby :>

Post autor: Madziara » 26 lis 2023, 7:16

Witam,
Mam takie pytanie, nie bardzo wiem, gdzie je zadać, więc zapytam tutaj :D

Czy wyniki losowań lotto i lotto plus nie wydają Wam się niekiedy „podejrzane”?
Już kiedyś zwróciłam na to uwagę, ale odpuściłam temat. Ale teraz ostatnio znowu się to zdarzyło :roll:

Np. 16 listopada- i w lotto i w lotto z plusem padły między innymi liczby 16, 24, 29. Przecież to się wydaje nieprawdopodobne, żeby tego samego dnia te same liczby wylosować. To ludzie grają po 20 lat na swoje liczby i nie mogą trafić nawet „piątki”, a lotto jednego dnia losuje 3 te same liczby? A to nie pierwszy raz, bo już kiedyś zwróciłam na to uwagę… Jak będę miała czas, to przejrzę wyniki lotto i lotto plus na kilka lat wstecz. Ale coś mi tu brzydko pachnie…
A te maszyny losujące lotto podlegają jakiejś kontroli z zewnątrz?

Awatar użytkownika
wszechswiat
Świeżak cebula
Posty: 82
Rejestracja: 21 gru 2022, 17:20
Kontakt:

Re: Chybił trafił słabo miesza liczby :>

Post autor: wszechswiat » 26 lis 2023, 15:42

Madzia
Nie jest to nic dziwnego ze tak wypada.

Polecam zrobic sobie test. Masz 2 kosci(1-6) a wiec suma moze byc od 2 do 12.

Teraz rzucaj I za kazdym razem zapisuj.
Zakincz test AZ nie wypadnie kazda suma( od 2 do 12) minimum raz. Ile bedziesz musiala razy rzucic.
Ponow test 3 razy.
Day znac:)

Belzebabka
Świeżak
Posty: 46
Rejestracja: 14 wrz 2023, 18:02
Kontakt:

Re: Chybił trafił słabo miesza liczby :>

Post autor: Belzebabka » 26 lis 2023, 15:48

Też mi to nie daje spokoju, jak wczoraj zobaczyłem po raz kolejny w ostatnich miesiącach powtórzone liczby 15 i 28 w losowaniu Lotto i Plus natomiast ostatnia liczba różniła się tylko o jeden (43,44). Wiem że zaraz ktoś napisze że nic nie wygrywasz to bredzisz, ale to jest jakieś dziwne. Dziwi mnie również to, że teraz duża kumulacja jest zawsze rozbijana przez jedną osobę, natomiast kilkanaście lat temu bywało to nawet 4 osoby w Polsce.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości