Zakusy na kumulację

matys
Świeżak cebula
Kontakt:

Re: Zakusy na kumulację

Post autor: matys » 14 mar 2019, 0:01

Dokladnie uwazam tak jak Ty House,pula w lotto na wygrane jest taka sama czy wszyscy graja syndykatem czy kazdy gra z osobna.

Awatar użytkownika
ponury_grabarz
Janusz Gry
Kontakt:

Post autor: ponury_grabarz » 14 mar 2019, 6:39

sqoot pisze:
13 mar 2019, 22:12
Tak jak napisałem wcześniej, totalizator boi się syndykatu jak diabeł wody święconej. W dalszym ciągu jest nas bardzo mało, ale chcę wierzyć że będziemy rosnąć w siłę następnie zaatakujmy tego diabła odpowiednio w punkt ;) także grajmy zatoczmy koło i wyciągnijmy wnioski. Sama wygrana do nas nie przyjdzie panie i panowie do boju 💪💪💪
Dorzucałem się trochę na clublotto.pl i miałem swoje udziały w s12 lotto+ , s12 Mini lotto czy pakiety za niemałe kwoty .Choc udawało się uzbierać na kupony często to mimo wszystko przynajmniej 5/6 padało naprawdę bardzo rzadko. Zmierzam do tego że lotto wcale się nie obawia bo wie jakie jest prawdopodobienstwo a już tym bardziej w zakładzie prostym . Jestem pewny że jeśli ktoś wygrał kiedyś w lotto kilka milionów złotych to nie jeden raz próbował to powtórzyć grając grubymi systemami i zostawiając w kolekturach kilka tysięcy . Takie clublotto , 3gry itp swietniie nabijały pule a i tak wygrywał ktoś kto posłal zakład za kilka złotych

Awatar użytkownika
sqoot
Maniak
Kontakt:

Post autor: sqoot » 14 mar 2019, 7:39

Ogranicza nas tylko wyobraźnia i czas. Nikt nie ma wpływu na to co się wydarzy podczas losowania więc nie ma sensu nakręcać się wnioskami że ten wysłał za 4 zł i trafił główną wygraną a Ci to zagrali za 50 tyś i trafili kilka trójek ;) Celem gry grupowej jest wysłanie grubego systemu za dość sporą kasę tak aby nikt z graczy tego dotkliwie nie odczuł w swoim portfelu - to jest właśnie wyobraźnia. Co do czasu - ktoś jest wstanie wyliczyć czas spędzony w kolekturze od otwarcia do zamknięcia wysyłając system? Piszę całkiem poważnie na podstawie czasu spędzonego w punkcie Lotto wyliczymy naszą granicę systemu. Nawet jeśli komuś wydaje się to głupie co piszę wierzę że prędzej czy później dojdziemy do granic możliwości stawianych przez totalizatora.

Dodano po 12 minutach 40 sekundach:
Krzysiek pisze:
13 mar 2019, 23:17
Nie chce się nadmiernie wtrącać i mieszać wam w głowie ale ja np. odpuścił bym na waszym miejscu przynajmniej na teraz Lotto i całe siły posłał nawet odstawiając Mini też na EP.
Bo jest większe prawdopodobieństwo na przynajmniej na początek będziecie coś odgrywać się.
A z czasem przy takiej liczbie osób i nie wykluczone pełne 5/25 8-)
A nawet bym puścił stawkę x10
Też tak uważam atakowanie EP ze stawką x10 to jest bardzo dobry pomysł. Ogólnie skupić się na EP.
Narzędzia : TotoStat,Multilotto 4_16,CM552,EXRed,ListFilter

Nic nie jest w stanie zagwarantować powodzenia w typowaniu, ale brak właściwego planowania otwiera drzwi porażce.

Daisy
Świeżak cebula
Kontakt:

Post autor: Daisy » 14 mar 2019, 9:12

sqoot pisze:
14 mar 2019, 7:51

Dodano po 12 minutach 40 sekundach:
Krzysiek pisze:
13 mar 2019, 23:17
Nie chce się nadmiernie wtrącać i mieszać wam w głowie ale ja np. odpuścił bym na waszym miejscu przynajmniej na teraz Lotto i całe siły posłał nawet odstawiając Mini też na EP.
Bo jest większe prawdopodobieństwo na przynajmniej na początek będziecie coś odgrywać się.
A z czasem przy takiej liczbie osób i nie wykluczone pełne 5/25 8-)
A nawet bym puścił stawkę x10
Też tak uważam atakowanie EP ze stawką x10 to jest bardzo dobry pomysł. Ogólnie skupić się na EP.
I ja się zgadzam jeśli chodzi o EP. Tak na logikę: łatwiej jest trafić 5 w EP (5 z 35) niż 5 w Lotto (5 z 49). Dodatkowo: 5 w EP to 25k, a w Lotto od 3 do 8k, zależy od kumulacji i liczby trafionych piątek. W EP kwota jest stała. Problem to ta jedna nieszczęsna liczba od 1 do 4. :lol:
Nie wiem, czy od razu x10, bo to jednak duży koszt. Wiele osób to pewnie zniechęci.

A może lepiej w EP - jeśli będą chętni - puszczać 2x po 12 - typowane przez dwie różne osoby. Tak na próbę. W ogóle to jest kwestia do podsumowania w wątku o wspólnej grze w EP. Podsumowanie zrobimy po sobotnim losowaniu. Niemniej jednak, wyniki chociażby pierwszych 2 losowań w EP są bardzo zachęcające. Szkoda, że nam ta dodatkowa nie weszła. W Lotku nam nie poszło - zdarza się. Prywatnie, też nie miałam nawet trójki. Jakieś podłe liczby losowali :lol: :twisted:

Dlatego robimy burzę mózgów, walne zebranie i niech każdy się wypowie.

Moja wstępna propozycja jest taka:

1. Skupmy się na EP - kwestie techniczne do ustalenia.
2. Lotto+ puszczajmy jak będzie kumulacja - kwestia co uznajemy za kumulację do ustalenia - wtedy nawet 2x po 12 na jedno losowanie.
3. Mini - ciągnęłabym chociaż jest wyjątkowo niewdzięczne. Ew. można pomyśleć o jednym systemie N-12, zamiast S-12. Ale w tej kwestii niech się wypowiedzą gracze w S-12, ponieważ ja uczestniczę tylko w N-12.
4. Zachęcam tych z was, którzy nie przyłączyli się do EP do rozważenia wejścia w nasz mały syndykat kosztem Lotto. A Lotto - tak jak zaproponowałam powyżej. Wszystkie szczegóły do ustalenia - wspólnie!

Awatar użytkownika
LubieTo
Lubi chajc
Kontakt:

Post autor: LubieTo » 14 mar 2019, 9:43

Ja co do EP wstrzymam się z wnioskami do soboty, na chwilę obecną wolałbym dalej grać w lotto z + , co do mini myślę że powinniśmy zostać przy nim tak jak jest.

Dodano po 10 minutach 12 sekundach:
ponury_grabarz pisze:
14 mar 2019, 6:39
sqoot pisze:
13 mar 2019, 22:12
Tak jak napisałem wcześniej, totalizator boi się syndykatu jak diabeł wody święconej. W dalszym ciągu jest nas bardzo mało, ale chcę wierzyć że będziemy rosnąć w siłę następnie zaatakujmy tego diabła odpowiednio w punkt ;) także grajmy zatoczmy koło i wyciągnijmy wnioski. Sama wygrana do nas nie przyjdzie panie i panowie do boju 💪💪💪
Dorzucałem się trochę na clublotto.pl i miałem swoje udziały w s12 lotto+ , s12 Mini lotto czy pakiety za niemałe kwoty .Choc udawało się uzbierać na kupony często to mimo wszystko przynajmniej 5/6 padało naprawdę bardzo rzadko. Zmierzam do tego że lotto wcale się nie obawia bo wie jakie jest prawdopodobienstwo a już tym bardziej w zakładzie prostym . Jestem pewny że jeśli ktoś wygrał kiedyś w lotto kilka milionów złotych to nie jeden raz próbował to powtórzyć grając grubymi systemami i zostawiając w kolekturach kilka tysięcy . Takie clublotto , 3gry itp swietniie nabijały pule a i tak wygrywał ktoś kto posłal zakład za kilka złotych
Wypłacalni byli? Tak patrzę na ich fb i na stronę to nie dość że nigdzie żadnych informacji czy to o samej firmie czy to o udziale przy 1 np sms /kredycie itp. to i od zeszłego roku chyba już tam nikt nie gra bo praktycznie "nIc się nie dzieje"

Awatar użytkownika
ponury_grabarz
Janusz Gry
Kontakt:

Post autor: ponury_grabarz » 14 mar 2019, 10:25

wypłacalni ,ostatnio ze 2 lata temu tam grałem . W przypadku wygranej uczciwy podział w stosunku do wkładu/udziałów .W przeciwiestwie do 3gry.pl ich ustawa antyhazardowa nie zablokowała :) .
Tu dokładnie na podobnych zasadach działacie z tą różnicą że nikt na nikim nie zarabia więc pewie kiedyś predzej czy później się z wami zgram :D

Awatar użytkownika
LubieTo
Lubi chajc
Kontakt:

Post autor: LubieTo » 14 mar 2019, 10:28

ponury_grabarz pisze:
14 mar 2019, 10:25
wypłacalni ,ostatnio ze 2 lata temu tam grałem . W przypadku wygranej uczciwy podział w stosunku do wkładu/udziałów .W przeciwiestwie do 3gry.pl ich ustawa antyhazardowa nie zablokowała :) .
Szkoda że nie mają żadnych statystyk swojej działalności:) może nie ma sie czym chwalić? Jak w naszym kuponie, Hehe;)

Awatar użytkownika
House
Maniak
Kontakt:

Post autor: House » 14 mar 2019, 10:28

Najlepiej w syndykacie to grać o jakąś w miarę realną kwotę typu 10-20 tys zł. Można manewrować stawką itp. ale sama wygrana powinna być w miarę realna. Wygrana w mini, lotto, główna w EP są raczej mało realne. Grupowo moglibyście ugryźć np. keno lub MM i powalczyć o jakieś 8/8 w keno np. na stawce na określoną z góry godzinę. Częściej by wpadały drobne wygrane to i morale by inne było i nie było by nawet problemów z podziałem wygranej typu 20 tys zł na np. 5 osób. Mała wygrana ale realna przy syndykacie.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Kontakt:

Post autor: Krzysiek » 14 mar 2019, 11:26

W Keno to raczej bym nie próbował, co prawda sam rzuciłem ostatnio taki pomysł ale po zastanowieniu, analizie i próbach na sucho stwierdziłem że ta gra jeszcze bardziej cie pozbawi złudzeń niż się wydaje.
W Keno to nawet na sucho nie wchodzi. :roll:
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
sqoot
Maniak
Kontakt:

Post autor: sqoot » 14 mar 2019, 11:53

Zebrać grupę minimum 10 osobową i zagrać w mini C(18,5,4)664 koszt 2213,75zł wyjdzie po 221zł
Zebrać grupę 6 osobową i zagrać w EP 5/17/68 koszt 340zł wyjdzie za grę po 56zł za 8 dni wyjdzie 2720zł czyli po 340zł
Załączniki
EP.jpg
Ekstra Pensja
EP.jpg
5_23_1771.jpg
MINI
Ostatnio zmieniony 14 mar 2019, 11:59 przez sqoot, łącznie zmieniany 5 razy.
Narzędzia : TotoStat,Multilotto 4_16,CM552,EXRed,ListFilter

Nic nie jest w stanie zagwarantować powodzenia w typowaniu, ale brak właściwego planowania otwiera drzwi porażce.

ODPOWIEDZ