Zakusy na kumulację

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Albatros
Janusz Gry
Kontakt:

Re: Zakusy na kumulację

Post autor: Albatros » 13 mar 2019, 11:54

LubieTo pisze:
13 mar 2019, 11:45
Albatros pisze:
13 mar 2019, 11:36
Każdy sądzi według siebie . Są tacy co żle się czują jak kogoś nie wydymają i są tacy , którym honor i uczciwość daje radość z życia na tym padole . Kwestia , którymi się człowiek otacza . Co do samej gry , gramy za swoje i o swoje , tutaj rząd nie dopłaca . Adrenalinka kosztuje . Zamysł tej gry jest taki by grać z doskoku przy dużych kumulacjach w pojedynczych grach do rozbicia stawki . Ciągłe granie w lotto moim zdaniem jest zbyt kosztowne z uwagi na wielość kombinacji w tej grze . Niemniej aby nikt nie czuł się pokrzywdzony , trzeba by zatoczyć koło w typowaniu , każdy z grających powinien się wypowiedzieć .
Proponujesz zaczekać na kumulacę czy jednak pociągnąć temat 10 kolejek? Bo w zasadzie faktycznie koszt suma sumarum wyszedł spory A to nadal tylko 22 szanse na prawie 14 mln kombinacji:) w danym losowaniu.
Pociągnąć 10 kolejek po czym , zwołać walne , podsumować , wytyczyć kierunek .

sony71
Maniak
Kontakt:

Post autor: sony71 » 13 mar 2019, 12:02

Gramy ,gramy :!:
Jeśli chodzi o zaufanie to już podjęliśmy decyzję 20.02
Trafimy będziemy się wtedy "martwić" ;)

Daisy
Świeżak cebula
Kontakt:

Post autor: Daisy » 13 mar 2019, 13:40

To ja jeszcze dodam od siebie 2 uwagi:

1. Umowa - Dobrze jest mieć zabezpieczenie, ale -jak słusznie zauważył grajek - to nie jest takie proste. Ktoś może odpaść, ktoś może będzie chciał się przyłączyć. To może być kosztowne, a na pewno czasochłonne. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Skoro gramy razem, to chyba wykazaliśmy się zaufaniem. A Sqoot na to zaufanie zasłużył, o czym świadczy jego dotychczasowe postępowanie we wszystkich wspólnych grach :P .

2. Gra z doskoku, przy kumulacji - jeśli większość będzie za, to ja akceptuję i takie rozwiązanie. Trzeba tylko ustalić jaką kwotę uznamy za kumulację. Bywa, że kwoty nie kumulują się z zbyt długo i ktoś rozbija stawkę dość szybko. Więc tu różnie może być. Możemy grać i tak, wtedy nawet wytypować 2x po 12 liczb (2x po 88 PLN) i zwiększyć szanse. Pamiętajcie jednak, że czasem trudno się zebrać do kupy, ustalić, że gramy jutro (a nawet dzisiaj), zrobić przelewy i jeszcze Sqoot musi puścić kupony. Drobiazgi techniczne.

ciacho1984
Janusz Gry
Kontakt:

Post autor: ciacho1984 » 13 mar 2019, 14:01

Grajmy jak graliśmy, zaufanie moim zdaniem jest najważniejsze. Jeśli udało by nam się wygrać główną wygraną to myślę, że można wtedy się spotkać w oddziale totalizatora przy odbiorze nagrody :)

Próg gry dodatkowej przy kumulacji określiłbym jako 20 milionów, nie często się zdarza i wtedy dodatkowo coś można puścić na to losowanie. Dodatkowo wcześniej już będzie wiadomo jak się zacznie zbliżać moment kumulacji i z tydzień wcześniej można zacząć dyskusję i ustalenia.

Oby jutro udało się coś wygrać w ostatnim losowaniu, a najlepiej to 6.

Awatar użytkownika
LubieTo
Lubi chajc
Kontakt:

Post autor: LubieTo » 13 mar 2019, 20:33

ciacho1984 pisze:
13 mar 2019, 14:01
Grajmy jak graliśmy, zaufanie moim zdaniem jest najważniejsze. Jeśli udało by nam się wygrać główną wygraną to myślę, że można wtedy się spotkać w oddziale totalizatora przy odbiorze nagrody :)

Próg gry dodatkowej przy kumulacji określiłbym jako 20 milionów, nie często się zdarza i wtedy dodatkowo coś można puścić na to losowanie. Dodatkowo wcześniej już będzie wiadomo jak się zacznie zbliżać moment kumulacji i z tydzień wcześniej można zacząć dyskusję i ustalenia.

Oby jutro udało się coś wygrać w ostatnim losowaniu, a najlepiej to 6.
Oczywiście że zaufanie jest najważniejsze i myślę że w tym wypadku co do Kolegi jest ono w pełni. :) że na nie zasługuje.

Bardziej miałem na myśli takie sytuacje nieprzewidziane, sam się bardzo dużo przemieszczam codziennie i jak to w zyciu, roznie bywa:) dobrze się dobrze ubezpieczyc;) lub najbliższych na różne sytuacje;) A tak papier leży to lezy;) jest.

Co do jutrzejszego losowania to faktycznie mogła by wpaść ta 6 , 5tka chociaż na otarcie łez hehe;)

Jak widać ciężko nawet 3 trafić - A wg tabeli prawdopodobieństwa to w lotto jest 2 razy łatwiej trafić 3 niż w mini.

Próg 20 baniek to myślę że dobry próg alertowy:)
Na 10 osób to już parę groszy będzie;)

Sqoot A Ty jak to widzisz? Jakaś przepowiednia na jutrzejsze losowanie?;):) :D

Awatar użytkownika
sqoot
Maniak
Kontakt:

Post autor: sqoot » 13 mar 2019, 22:12

Tak jak napisałem wcześniej, totalizator boi się syndykatu jak diabeł wody święconej. W dalszym ciągu jest nas bardzo mało, ale chcę wierzyć że będziemy rosnąć w siłę następnie zaatakujmy tego diabła odpowiednio w punkt ;) także grajmy zatoczmy koło i wyciągnijmy wnioski. Sama wygrana do nas nie przyjdzie panie i panowie do boju 💪💪💪
Narzędzia : TotoStat,Multilotto 4_16,CM552,EXRed,ListFilter

Nic nie jest w stanie zagwarantować powodzenia w typowaniu, ale brak właściwego planowania otwiera drzwi porażce.

matys
Świeżak cebula
Kontakt:

Post autor: matys » 13 mar 2019, 22:20

Czemu ts mialby sie bac syndykatu?

Awatar użytkownika
House
Maniak
Kontakt:

Post autor: House » 13 mar 2019, 22:53

W grach z kumulacją to na pewno się nie boją syndykatu bo zysk mają procentowy więc taktyka graczy im zwisa ale w grach typu EP czy Multi gdzie płacą można powiedzieć z własnej kieszeni to już taktyka graczy nie jest bez znaczenia.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Kontakt:

Post autor: Krzysiek » 13 mar 2019, 23:17

Nie chce się nadmiernie wtrącać i mieszać wam w głowie ale ja np. odpuścił bym na waszym miejscu przynajmniej na teraz Lotto i całe siły posłał nawet odstawiając Mini też na EP.
Bo jest większe prawdopodobieństwo na przynajmniej na początek będziecie coś odgrywać się.
A z czasem przy takiej liczbie osób i nie wykluczone pełne 5/25 8-)
A nawet bym puścił stawkę x10
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
LubieTo
Lubi chajc
Kontakt:

Post autor: LubieTo » 13 mar 2019, 23:25

Ja EP raczej wysłałem probnie jak nic nie wejdzie to nie wchodzę "na stałe".

ODPOWIEDZ