Zakusy na kumulację

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sqoot
Maniak
Kontakt:

Re: Zakusy na kumulację

Post autor: sqoot » 13 mar 2019, 9:27

matys w ładnym świetle mnie tu przedstawiłeś 8-) jako że jestem w posiadaniu kuponów nie bardzo mam tu o czym mówić. Moje NA PEWNO nic do dyskusji nie wniesie, powiem tylko tyle że każda sugestia która ma na celu zabezpieczyć kupon jest mile widziana. Poza nami syndykatu najbardziej obawia się totalizator, w naszym przypadku obecnie bez większysz sukcesów ale spokojnie na wszystko jest czas i miejsce. Myślę jednak że TYLKO wygrana właśnie w dużym może zweryfikować uczciwość osoby która jest w posiadaniu zwycięskiego kuponu. Obawy ma każdy nawet ja ale rozmawiamy bardziej o metodach zabezpieczeń bo o strachu ;) wiemy już zbyt wiele ;)

Teraz pytanie do grupy, gramy ?
Narzędzia : TotoStat,Multilotto 4_16,CM552,EXRed,ListFilter

Nic nie jest w stanie zagwarantować powodzenia w typowaniu, ale brak właściwego planowania otwiera drzwi porażce.

matys
Świeżak cebula
Kontakt:

Post autor: matys » 13 mar 2019, 9:54

Stary,tak jak napisalem wczesniej ze przepraszam z gory i absolutnie nie chce Cie urazic i obrazic,po prostu glosno sie zastanawiam,bardzo mozliwe ze jestes najuczciwszym calkowiekiem na swiecie i nawet 20 baniek bys sprawiedliwie podzielil czego z calego serca Wam zycze!!!:) bardzo chcialbym zebysmy sie o tym przekonali i zebys wlasnie mial mozliwosc tym sie wykazac bo wiecie z czym to by sie wiazalo...z tym ze wygralibyscie 20 baniek!!!!!! ;)

Daisy
Świeżak cebula
Kontakt:

Post autor: Daisy » 13 mar 2019, 10:08

sqoot pisze:
13 mar 2019, 9:27
matys w ładnym świetle mnie tu przedstawiłeś 8-) jako że jestem w posiadaniu kuponów nie bardzo mam tu o czym mówić. Moje NA PEWNO nic do dyskusji nie wniesie, powiem tylko tyle że każda sugestia która ma na celu zabezpieczyć kupon jest mile widziana. Poza nami syndykatu najbardziej obawia się totalizator, w naszym przypadku obecnie bez większysz sukcesów ale spokojnie na wszystko jest czas i miejsce. Myślę jednak że TYLKO wygrana właśnie w dużym może zweryfikować uczciwość osoby która jest w posiadaniu zwycięskiego kuponu. Obawy ma każdy nawet ja ale rozmawiamy bardziej o metodach zabezpieczeń bo o strachu ;) wiemy już zbyt wiele ;)

Teraz pytanie do grupy, gramy ?
Gramy dalej ;)

ciacho1984
Janusz Gry
Kontakt:

Post autor: ciacho1984 » 13 mar 2019, 10:47

Gramy dalej, ustalmy do wieczora czy robimy przelew jak ostatnio.

Awatar użytkownika
LubieTo
Lubi chajc
Kontakt:

Post autor: LubieTo » 13 mar 2019, 11:11

Tak gramy dalej. Ale faktycznie już można pomyśleć o spisaniu tej umowy właśnie za wczasu, przed a nie po wygranej;) na upartego i tak umowę zawarliśmy już poprzez właśnie to forum i stosowne wpłaty na wspólny kupon wiec w sądzie sprawa jest oczywista jednak fizyczna umowa nie zaszkodzi i to nie tyle nawet w trosce o ochronę przed czyjąś nieuczciwością a bardziej przed zdarzeniami losowymi :) mimo że sqoot to może być chodzący okaz zdrowia to kto wie jak może wpłynąć na niego informacja o głównej wygranej;) może w euforii biegnąc do oddziału totalizatora nie zauważyć czerwonego światła lub skacząc ze spadochronem zapomnieć go otworzyc;) lub po prostu może z balkonu spaść komuś doniczka i tego typu głupie sytuacje jakich uwierzcie w skali całego prawie 40 milionowego kraju jest codziennie mnóstwo:)

Daisy
Świeżak cebula
Kontakt:

Post autor: Daisy » 13 mar 2019, 11:22

ciacho1984 pisze:
13 mar 2019, 10:47
Do jutra włącznie 14.03. mamy jeszcze ważny kupon?

ciacho1984
Janusz Gry
Kontakt:

Post autor: ciacho1984 » 13 mar 2019, 11:27

Daisy pisze:
13 mar 2019, 11:22
ciacho1984 pisze:
13 mar 2019, 10:47
Do jutra włącznie 14.03. mamy jeszcze ważny kupon?
Tak do jutra ważny. Myślałem już o kolejnym.

grajek
Cyc
Kontakt:

Post autor: grajek » 13 mar 2019, 11:33

Z tą umową to nie jest taka prosta sprawa. Muszą się określić ludzie którzy grać będą stale. Bo chyba nikt nie zakłada, że od razu będzie BINGO! :) Po za tym, umowa żeby była ważna musi być sygnowana u notariusza a to kosztuje. Można się oczywiście złożyć na opłatę notarialną przed dużą wygraną, ale jak ktoś wypadnie z gry wszystko trzeba zaczynać od początku. :roll: A koszty rosną :) Więc uważam, że najłatwiej wszystko załatwić po wygranej. Tylko czy wygrana padnie :!:

Awatar użytkownika
Albatros
Janusz Gry
Kontakt:

Post autor: Albatros » 13 mar 2019, 11:36

Każdy sądzi według siebie . Są tacy co żle się czują jak kogoś nie wydymają i są tacy , którym honor i uczciwość daje radość z życia na tym padole . Kwestia , którymi się człowiek otacza . Co do samej gry , gramy za swoje i o swoje , tutaj rząd nie dopłaca . Adrenalinka kosztuje . Zamysł tej gry jest taki by grać z doskoku przy dużych kumulacjach w pojedynczych grach do rozbicia stawki . Ciągłe granie w lotto moim zdaniem jest zbyt kosztowne z uwagi na wielość kombinacji w tej grze . Niemniej aby nikt nie czuł się pokrzywdzony , trzeba by zatoczyć koło w typowaniu , każdy z grających powinien się wypowiedzieć .

Awatar użytkownika
LubieTo
Lubi chajc
Kontakt:

Post autor: LubieTo » 13 mar 2019, 11:45

Albatros pisze:
13 mar 2019, 11:36
Każdy sądzi według siebie . Są tacy co żle się czują jak kogoś nie wydymają i są tacy , którym honor i uczciwość daje radość z życia na tym padole . Kwestia , którymi się człowiek otacza . Co do samej gry , gramy za swoje i o swoje , tutaj rząd nie dopłaca . Adrenalinka kosztuje . Zamysł tej gry jest taki by grać z doskoku przy dużych kumulacjach w pojedynczych grach do rozbicia stawki . Ciągłe granie w lotto moim zdaniem jest zbyt kosztowne z uwagi na wielość kombinacji w tej grze . Niemniej aby nikt nie czuł się pokrzywdzony , trzeba by zatoczyć koło w typowaniu , każdy z grających powinien się wypowiedzieć .
Proponujesz zaczekać na kumulacę czy jednak pociągnąć temat 10 kolejek? Bo w zasadzie faktycznie koszt suma sumarum wyszedł spory A to nadal tylko 22 szanse na prawie 14 mln kombinacji:) w danym losowaniu.

ODPOWIEDZ