Czy Mini Lotto jest ustawione?

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2585
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: Krzysiek » 25 lis 2023, 21:07

Zejdźmy na ziemie z tą ustawą, aczkolwiek nie dziwie się ze wiele ludzi może tak myśleć skoro potrafią być losowane czasami liczby takie ze ani by człowiek nie pomyślał o tym.
No np ostatnie losowania: 1-2-3 11 22 lub dzień wcześniej zakres do 14.
Jak łatwo zauważyć czasami ale rzadko zdarzy się taki ciąg losowań ze wypadają małe liczby.
Sam kiedyś tym myślałem co jest grane. Ale według mnie to raczej mało prawdopodobne aby popadać w skrajność i trąbić o jakiś ustawkach.

Dla takiego prostego przykładu, oczywiście to nie pokazuje całkowicie sytuacji ale uruchomcie sobie jakiś generator liczb albo automatyczny albo taki ręczny i spróbujcie się nim pobawić. Zauważycie ze wylosujecie sobie raz za czasu zestaw taki ze sami się zdziwicie.

Akurat Mini Lotto to gra kora jak dla mnie w ogóle nie podpada pod analizę liczb i losowań czyli nie ma co się tu wysilać jak np w analizie multi.
Bo po prostu liczby są "rozstrzelane" tak ze trudno jakąkolwiek strategie tu wymyśleć i analizę. Aczkolwiek jedyny dla mnie np dobry trop to próba łapania " piątki" czy tez "czwórki" na ograniczonym zakresie do 29 liczb lub dodając do tego popularne i często grające ze sobą 30-tki. Bo to widać ewidentnie w losowaniach.

Według mnie czynnik " losujący" ale to tylko takie moje przemyślenia i teoria zaburza jedna rzecz: sama maszyna losująca. A mianowcie jej sama budowa i kształt.
Zawsze sie zastanawiałem, jakie były by losowania gdyby tak Mini losowali np z takiej samej Maszyny jak Ekstra Pensje, tzn czy wynki losowań były by zgoła inne
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Michalrsko
Lottożłop
Posty: 1764
Rejestracja: 04 sty 2022, 0:21
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: Michalrsko » 25 lis 2023, 22:01

Adamsky777 pisze:
25 lis 2023, 14:01
Jeśli Michalrsko do roku nie trafi to jest :D
Ot to to :D
Może dzisiaj? ;)
A big dream to travel far...

Belzebabka
Świeżak cebula
Posty: 73
Rejestracja: 14 wrz 2023, 18:02
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: Belzebabka » 26 lis 2023, 13:59

Jak zaufać w uczciwość Mini Lotto, patrząc na liczby wylosowane, w Lotto i Lotto Plus 25 listopada 2023. :)

Belzebabka
Świeżak cebula
Posty: 73
Rejestracja: 14 wrz 2023, 18:02
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: Belzebabka » 26 lis 2023, 15:39

Naprawdę na tak ogromną liczbę kombinacji, nie wygląda trochę dziwnie te dwie powtórzone liczby (15,38),i te dwie pozostałe różniące się o jeden (8,9) (43,44)? Zresztą to ostatnimi czasy się zdarza dosyć często.

Awatar użytkownika
wszechswiat
Świeżak cebula
Posty: 82
Rejestracja: 21 gru 2022, 17:20
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: wszechswiat » 26 lis 2023, 16:00

Krzysiek pisze:
25 lis 2023, 21:07

Według mnie czynnik " losujący" ale to tylko takie moje przemyślenia i teoria zaburza jedna rzecz: sama maszyna losująca. A mianowcie jej sama budowa i kształt.
Zawsze sie zastanawiałem, jakie były by losowania gdyby tak Mini losowali np z takiej samej Maszyny jak Ekstra Pensje, tzn czy wynki losowań były by zgoła inne
Nie, nie bylyby.
Nie ma rowniez znaczenia czy losowanie online jest na zywo czy puscili najpierw jakies na probe a pozniej na zywo. Ktos moze spekulowac ze dla analizy gdybym mial wyniki te z ,,prob" to bym lepiej przeanalizowal. Niestety nie tak to dziala.
Liczby rzadza sie swoimi prawami nie zaleznie jak one wystepuja. Dlatego nie ma tez znaczenia w jakiej kolejnosci, a jesli kolejnosc nie ma znaczenia to rowniez I maszyna.

Dodano po 9 minutach 47 sekundach:
Tutaj ekstra nota:
Jesli ktos ma rozpisane wszystkie OK 7000+ losowan w Excelu to rowniez dobrze mozecie isc Co 2gie,3cie,4te,5te,6te. 29te itp losowanie I prawa liczb I prawdopodobienstwo jak I ,,wyjatki" o ktorych piszecie zostana zachowane.

Dodano po 4 minutach 31 sekundach:
Mozna tez stworzyc temat o ,,wyjatkach" o ktorych ludzie pisza ze wydaja sie dziwne I mozemy to sprawdzic.

Dodano po 10 minutach 45 sekundach:
P.s2

Nie ma znaczenia czy to jest dl, Mini lotto, euroJ, czy jaka kolwiek Inna loteria.
Maja Co najwyzej zmiany regul, jak np w MM w USA, gdzie raz jest 70 liczb do wyboru, a za 5 lat bedzie 60 also 75.
Nasze Polskie lotto dzieki Bogu ma 6 z 49 nieprzerwanie od 60+ lat I to sie ceni:)

Awatar użytkownika
wszechswiat
Świeżak cebula
Posty: 82
Rejestracja: 21 gru 2022, 17:20
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: wszechswiat » 26 lis 2023, 17:57

Akurat nie moze pasc 3 razy pod rzad:p
Tzn moze, ale nie z puli Prawie 14 million mozliwosci:D a juz napewno nie z 7000 losowan:D

Poprostu od tego sa testy statystyczne ze wiemy Co moze wypasc a Co nie.

Awatar użytkownika
wszechswiat
Świeżak cebula
Posty: 82
Rejestracja: 21 gru 2022, 17:20
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: wszechswiat » 26 lis 2023, 18:07

A w posredniaku byles?:D

Awatar użytkownika
wszechswiat
Świeżak cebula
Posty: 82
Rejestracja: 21 gru 2022, 17:20
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: wszechswiat » 26 lis 2023, 18:19

Pytanie pozatematowe, jako zart:D

Chica13Loca
Janusz Gry
Posty: 68
Rejestracja: 06 maja 2023, 10:28
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: Chica13Loca » 06 gru 2023, 19:52

Możliwe ,że jest ...
Wczoraj facet w kolekturze w Lublinie wykłócał się z panią z kolektury ,że wygrał jakąś sumę w mini lotto a czytnik mu tego nie pokazywał i pani mu przyznała rację po przyjrzeniu sie jego kuponowi ,że te liczby które ów facet skreślił naprawdę padły na jego kuponie a czytnik tego nie czytał w ogóle jako wygranej

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości