Czy Mini Lotto jest ustawione?

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Belzebabka
Świeżak cebula
Posty: 73
Rejestracja: 14 wrz 2023, 18:02
Kontakt:

Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: Belzebabka » 24 lis 2023, 17:38

Tak sobie patrzę, na główne wygrane w Mini w ostatnich czasach, i śmierdzi mi to wszystko wałem na kilometr. Te wygrane w miejscowościach oddalonych od siebie o 100 km. Wczorajsze dwie główne wygrane w jednej miejscowości, w różnych kolekturach, natomiast trzecia główna wygrana w miejscowości oddalonej o 200 km od pierwszej. Mówcie co chcecie ale ja już straciłem zaufanie do naszego Totka.

Belzebabka
Świeżak cebula
Posty: 73
Rejestracja: 14 wrz 2023, 18:02
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: Belzebabka » 24 lis 2023, 20:11

Niby racja. ;)

Minitollomen23
Cyc
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2023, 20:21
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: Minitollomen23 » 24 lis 2023, 20:26

Osobiście myślę że to szukanie dziury w całym , zacząłem grać w mini pod koniec sierpnia we wrześniu miałem 4 płatna 1326 zł później 2 trójki pod rząd 22 i 48 zł później miesiąc totalnie nic później trójka ,22 zł później 4rka nie zagrana za 700 zł :-( i do dzisiaj nic

Awatar użytkownika
Michalrsko
Lottożłop
Posty: 1764
Rejestracja: 04 sty 2022, 0:21
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: Michalrsko » 24 lis 2023, 21:06

Ale i tak gramy dalej wał nie wał ale ktoś wygrywa główne potwierdzenie to dwie główne wygrane na forum...
A big dream to travel far...

newużytkownik
Maniak
Posty: 655
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: newużytkownik » 24 lis 2023, 22:39

Myślę, że gra taka jak Mini Lotto nie musi być ustawiana, gdyż pula na wygrane wynosi zawsze 50%. Nie ważne jakie liczby padną, nie ważne ile osób wygra - zawsze pula na wygrane to 50% od wpłat. Dla TS bez znaczenia jest czy ktoś trafi 400 tys. zł głównej wygranej czy nie - jeśli nikt nie trafi to kasa musi być wypłacona, zasila wtedy "trójki" i "czwórki". A miejscowości? W Mini Lotto grają różni dziadkowie z demencją, chodzą po mieście i wysyłają w kilku kolekturach te same liczby :-)

777Adamik
Cyc
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2021, 20:35
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: 777Adamik » 24 lis 2023, 23:15

w mini lotto wybierają sobie kolekturę tam gdzie mało ludzi gra. lub powstał nowy punkt lotto i tam padają wygrane. przykład w mojej miejscowości powstał jakiś czas temu nowy sklep spożywczy nie podaje nazwy nie wiem czy można? jakoś ruchu tam nie widać a padły tam dwie wygrane ale w Keno także rozum lotto to" Nowy punkt damy na zachętę żeby ludzie grali ". coś w tym jest nie wierze w uczciwość lotto inwigilacja w systemie w tym wgląd statystyk sprzedaży zakładów itp... Ale gramy dalej może cud się zdarzy komuś z nas? ;)

Minitollomen23
Cyc
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2023, 20:21
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: Minitollomen23 » 25 lis 2023, 10:47

No co ty , szukacie teorii spiskowych , na logikę weź , po 1wsze trafić w cokolwiek jest ciężko bo rachunek prawdopodobieństwa odpowiada na twoje pytanie a dwa ? Gdyby lotto oszukiwało to by ludzie nie grali a jakby nie grali to by nie wysyłali milionów zakładów dziennie czyli by nie zarabiali a oni zawsze zarabiają wystarczy sobie sprawdzić ile zakładów na dane losowanie zostało wysłane np ostatnie lotto bo jest kumulacja 3 mln zakładów zostało wysłanych to już razy trzy plus czasami z plusem to ponad 10 mln zł a na wypłaty poszło promil bo nie było 6stki , lotto nie oszukuje bo nie ma potrzeby a wszystko inne to nic innego jak fuks szczęście matematyka , proste nie nakrecajcie się w oszustwa

Belzebabka
Świeżak cebula
Posty: 73
Rejestracja: 14 wrz 2023, 18:02
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: Belzebabka » 25 lis 2023, 12:15

W początkach lat 2000 grałem w obecne Mini Lotto ,zawszeczepkę kiedy puszczałem Duży, i trafiłem 2 czwórki w ciągu dwóch lat, moja mama grała amatorsko i trafiła jedną. Teraz puszcza od trzech lat 1 zakład na 10 losowań, i przez ten czas miała może 5 trójek. Coś to dziwne, ale to zawsze można zwalić na brak farta, ale te główne wygrane, w miejscowościach oddalonych od siebie o rzut beretem to już dla mnie jakaś farsa. Odnośnie promowania nowych kolektur, to w moim mieście niedawno padła wygrana w zdrapce o wartości kilkuset tysięcy, właśnie w takim działającym stosunkowo krótko salonów gier Lotto. :roll:

michal35
Cyc
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2022, 12:09
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: michal35 » 25 lis 2023, 13:11

Minitollomen23 pisze:
24 lis 2023, 20:26
Osobiście myślę że to szukanie dziury w całym , zacząłem grać w mini pod koniec sierpnia we wrześniu miałem 4 płatna 1326 zł później 2 trójki pod rząd 22 i 48 zł później miesiąc totalnie nic później trójka ,22 zł później 4rka nie zagrana za 700 zł :-( i do dzisiaj nic
Nie porównuj wygranych czwórek do głównej wygranej. Wiadomo, że 3 i 4 to każdy może trafić. Ja też dużo razy miałem.

Minitollomen23
Cyc
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2023, 20:21
Kontakt:

Re: Czy Mini Lotto jest ustawione?

Post autor: Minitollomen23 » 25 lis 2023, 14:01

Nie porównuje , chciałem powiedzieć , że jedni grają grają po 100 zakładów i nic drugi gra od tygodnia i 4rke trafi , nie ma różnicy , jedni grają latami i ledwo 4ka a jeden raz wejdzie zagra i 6 w dużego , lotto nie jest ustawione konkludując po prostu prawdopodobieństwo jest małe i tyle .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości