Prawdopodobieństwo

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
sirius
Cyc
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2023, 12:36
Kontakt:

Prawdopodobieństwo

Post autor: sirius » 03 lip 2023, 14:40

Co o tym myślicie?

Łącznie na 312 zakładów w 4 dniach w tym 2x6 system w mini lotto wysłanych dzień po dniu 4x60 zakładów skreślonych te same liczby w tym każdego dnia po + 3x10 i 1x30 na chybił trafił w których ani jeden zakład się nie powtórzył na kuponach ani wcześniej nie padł w ciągu tych dni i ani jednej trafionej nawet trójki. Pewne jest to że totalizator popełnia systematyczne przestępstwo z art. 286 k.k poprzez manipulowanie doborem liczb online prawdopodobnie na bieżąco tj i przed zamknięciem kolektur i po zamknięciu wprowadzaniem w błąd. Jeśli by tak nie było to statystycznie nie ma innego wyboru jak paść minimum "3". Mam wystarczające dowody w postaci wysłanych w danym okresie czasu kuponów z których statystycznie minimum x 2,4 według rachunku prawdopodobieństwa 1:127 powinna paść minimum 3ka a taka nie padła. W wczorajszym losowaniu ponownie nie padła główna wygrana a wygrane poniższych stopni przybrały historycznie wysokie poziomy za "4" = 1475,50 pln kiedy poprzedniego dnia czyli 28.06.2023 za "4" = 333pln za "3" z dnia 29.06.2023 = 52 pln a z poprzedniego losowania 28.06.2023 "3" = 18.40 pln. Tu nie ma żadnych wątpliwości co do przestępstw manipulacji lotto. Ciekawe czy NIK też ich nie będzie miał.

Autor: Programista / 77.111.247.* / 2023-06-30 07:17, money.pl

lotto123
Janusz kombinator
Posty: 109
Rejestracja: 21 lis 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Prawdopodobieństwo

Post autor: lotto123 » 03 lip 2023, 19:43

Nawet gdyby ,to była prawda ,to i tak się nic nie udowodni. TS ,to państwowa spółka i nie na rękę Im ,by NIK coś wykrył. Chociaż NIK ma tam jakiś konflikt z Pisem. Moim zdaniem nawet jeśli tam dochodzi do manipulacji, to nikt tego nie ruszy. Zaraz by się pojawił anonimowy samobójca itd. Poza tym te maszyny, co są w Polsce ,są też w kilku innych krajach... To by była afera międzynarodowa... Poza tym na YouTube jest filmik pt. " Dlaczego nie warto grać w Lotto " ,czy coś podobnego i tam koleś mówi, że to nie są gry losowe ,tylko zawierające elementy losowe etc. W innym filmiku koleś opowiada jak w USA, który zajmował się obsługą maszyny ustawił losowanie, bo ustawił maszynę pod swoje liczby. Złapali Go i udowodnili Mu to ... Czyli po prostu TS zamyka godzinę wcześniej i " szuka " kombinacji, której nikt nie wytypował. Potem kumulacje, sracje. Ja kiedyś dużo grałem. Teraz 2 x tydzień po 1 Euro Jack i dziękuję. Wiadomo raz na jakiś czas ktoś wygra ,bo musi iść fama . Ja widzę, to tak ;))

P.s : Gdyby ,to było czyste ,to Michalrsko ( sory ,jak przeinaczyłem nick ) już dawno trafił 5tke w Minika.

Pozdro.

Demo1
Cwaniak
Posty: 305
Rejestracja: 01 lut 2023, 15:45
Kontakt:

Re: Prawdopodobieństwo

Post autor: Demo1 » 03 lip 2023, 20:14

Generalnie to ja twierdzę, że np. w dużym lotku chodzi tylko i wyłącznie o to aby zakreślić zakład którego nie zakreśliła żadna inna osoba w Polsce, wtedy może komputer wybierze Twój jak będziesz tym jedynym, no chyba że postanowią kumulować, wtedy nawet i to nie pomoże :D

Awatar użytkownika
Michalrsko
Lottożłop
Posty: 1764
Rejestracja: 04 sty 2022, 0:21
Kontakt:

Re: Prawdopodobieństwo

Post autor: Michalrsko » 03 lip 2023, 20:37

Też tak myślę jak Wy Panowie i jest w tym dużo prawdy
Gram systematycznie w Mini przede wszystkim ale ostatnio tragedia nic nie chce wpaść nawet 3jka :( ....
A big dream to travel far...

tier
Moderator
Posty: 974
Rejestracja: 15 lip 2018, 19:21
Kontakt:

Re: Prawdopodobieństwo

Post autor: tier » 03 lip 2023, 20:55

sirius pisze:
03 lip 2023, 14:40
Co o tym myślicie?

Mam wystarczające dowody w postaci wysłanych w danym okresie czasu kuponów z których statystycznie minimum x 2,4 według rachunku prawdopodobieństwa 1:127 powinna paść minimum 3ka a taka nie padła.

Autor: Programista / 77.111.247.* / 2023-06-30 07:17, money.pl

Myślę że z gościa słaby jest programista (o ile nim jest) Prawdopodobieństwo trójki to 1:128. Jeżeli ma dowody niech złoży pozew. Na pewno wygra! :D Wielokrotnie wałkowaliśmy na forum, że TS nie musi kombinować bo na wygrane przeznacza, cytuję "Na wygrane przeznacza się przynajmniej 51% stawek wpłaconych w grze." Nie dajcie się nakręcać trollom internetowym... gra wiele milionów polaków, wygrywają tylko nieliczni. ;)

newużytkownik
Maniak
Posty: 655
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Prawdopodobieństwo

Post autor: newużytkownik » 04 lip 2023, 2:08

Mini Lotto nie trzeba ustawiać, bo tak jak @tier napisał na wygrane przeznaczana jest stała pula 51%. W grze w dodatku nie ma kumulacji, więc w zasadzie nie ma po co ustawiać akurat Mini. Co innego Lotto... tu też nie ma potrzeby ustawiania, bo pula jest tak samo stała, ale są kumulacje. Pamiętam, że kiedyś sam się dziwiłem czemu największe kumulacje pojawiają się akurat przed świętami :) Ale z drugiej strony może było to tylko takie złudzenie - teraz już ono zresztą nie istnieje, bo Lotto jest i tak zamulone Jackpotem.

Natomiast sam fakt nie trafienia trójki o niczym nie świadczy - współczynnik 2.4 jest naprawdę niewielki, bo wygrana może nie paść przy znacznie większych współczynnikach (wiem coś o tym).

Podam przykład: niedawno wytypowałem 12 liczb do Mini i rozpisałem je na 10 zakładów po 5 liczb. W losowaniu trafiłem 3/12 i w tych 10 zakładach ostatecznie miałem dwie "trójki". Później zaś zasymulowałem sobie z ciekawości trafienie 5/12 i sprawdziłem ile miałbym trójek - wydaje się, że dużo, co nie? Otóż... nie trafiłem żadnej.

A zatem przy trafieniu 3/12 miałem dwie, a przy trafieniu 5/12 żadnej. To świadczy o tym, że na siłę nic nie zrobisz :)

ralfek
Cwaniak
Posty: 212
Rejestracja: 10 wrz 2018, 13:37
Kontakt:

Re: Prawdopodobieństwo

Post autor: ralfek » 04 lip 2023, 10:09

Ja bym proponował tym ludziom co widzą te przekręty powrót na matematykę do podstawówki i nauczenie się działu matematyki, którym nazwany jest ten temat "prawdopodobieństwo".
Wyniki Lotto oraz narzędzia ułatwiające grę - od 2009 roku, Obrazek Obrazek

Zefirek
Cwaniak
Posty: 284
Rejestracja: 12 lip 2022, 14:53
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Prawdopodobieństwo

Post autor: Zefirek » 04 lip 2023, 18:21

Ja nie wierzę w takie teorie spiskowe.
W grach liczbowych trzeba być systematycznym i mieć dużo szczęścia.
Kasa na system i więcej zakładów też się przydaje. :)

TomaszB
Świeżak cebula
Posty: 83
Rejestracja: 27 sty 2020, 22:40
Kontakt:

Re: Prawdopodobieństwo

Post autor: TomaszB » 06 lip 2023, 1:17

Akurat z tymi największymi kumulacjami na święta, to nie było tak, że wrzucali do puli wszystkie nieodebrane wcześniejsze wygrane?

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Prawdopodobieństwo

Post autor: Nutaharion » 06 lip 2023, 9:23

Na Boże Narodzenie i Sylwestra gra od groma ludzi co widać po trafionych 3.
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości