Jak długo kontynujesz/Kontynuowałeś swój zestaw/zestawy liczb

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
ponury_grabarz
Cwaniak
Posty: 224
Rejestracja: 02 gru 2018, 13:22
Kontakt:

Jak długo kontynujesz/Kontynuowałeś swój zestaw/zestawy liczb

Post autor: ponury_grabarz » 13 wrz 2020, 11:30

Witam , troszkę mnie mniej na forum bo odpuściłem gry lotto a jedynie ... i tu pomysł na tytuł.
Od niedawna postanowiłem grać tymi samymi liczbami na każde losowanie
Mini lotto 2 zakłady i lotto+ 1 zakład , po 2 tygodniach bez żadnego zwrotu ale i straty niewielkie :)
Stąd moje pytanie czy macie/mieliście takie zestawy którymi ciągle graliście może dalej gracie . Krótko mówiąc jak długo je kontynowaliście .
Nieraz zdarzało mi się przeczytać w internecie "wygrał od lat grał tymi samymi liczbami "

piotrek197704
Świeżak cebula
Posty: 71
Rejestracja: 05 maja 2019, 14:04
Kontakt:

Re: Jak długo kontynujesz/Kontynuowałeś swój zestaw/zestawy liczb

Post autor: piotrek197704 » 13 wrz 2020, 12:04

ja gram 1 zakład codziennie w systemie 6, z reguły jak coś trafię to zmieniam liczby. Ostatnio jednym zestawem gram 2 miesiące i nic.

Awatar użytkownika
SATEL
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 23 paź 2018, 14:23
Kontakt:

Re: Jak długo kontynujesz/Kontynuowałeś swój zestaw/zestawy liczb

Post autor: SATEL » 13 wrz 2020, 12:28

W niemieckim lotto gram stałe 3 zakłady od kilku dobrych lat. Będzie już z 4-5 pewnie, jeśli nie więcej. Jak na razie dwa razy udało się trafić czwórkę. Ostatnio nawet trójkę trafić na 10 losowań to wyczyn :) W Polsce jeden zakład lotto+ jakieś 1,5 roku i tu max trójka trafiona. Poza wspomnianymi czwórkami nie przypominam sobie abym nie musiał dopłacać przy wznowieniu kuponu czy to u nas czy w rzeszy. Ale gram twardo dalej :) Jak ma wlecieć to wleci ;) Jeśli nie traktuję to jako podatek od marzeń :D

Anijewawa
Świeżak
Posty: 45
Rejestracja: 24 mar 2019, 13:36
Kontakt:

Re: Jak długo kontynujesz/Kontynuowałeś swój zestaw/zestawy liczb

Post autor: Anijewawa » 13 wrz 2020, 12:49

Jeśli chodzi o grę tymi samymi liczbami, to grałam w dużego lotka na każde losowanie przez 38 lat. Tak, to nie pomyłka, 38 LAT. Wpadło parę trójek i trzy czwórki. Może ja wybrałam niefartowne liczby. Przestałam na nie grać od trzech lat i dobrze, bo tylko jakąś trójka by się trafiła, nic grubszego. Pozdrawiam.

Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: Jak długo kontynujesz/Kontynuowałeś swój zestaw/zestawy liczb

Post autor: Scenic » 13 wrz 2020, 14:02

Trzeba 14MLN losowań w dużego aby każda kombinacja wpadła przynajmniej raz Oczywiście średnio .bo i nawet jak zrobimy 2x tyle losowań to może ta konkretna nie wpaść. Jak będziemy mieli szczęście to wpadnie.


Ogólnie to zmieniam liczby Ale mam swój system na gre. W lotto to może nie mieć znaczenia ,bo kombinacji jest za dużo. Tutaj mam swój stały zestaw 2 kombinacje codziennie przez kilka miesięcy i wpadła max. 4 ;)

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Jak długo kontynujesz/Kontynuowałeś swój zestaw/zestawy liczb

Post autor: Kaszmir » 23 lis 2020, 20:45

Ja jak wiadomo gram od kwietnia jednym zakładem mini :) do tej pory 1x trójka :)
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Jak długo kontynujesz/Kontynuowałeś swój zestaw/zestawy liczb

Post autor: ER33 » 24 lis 2020, 12:08

raflik111 pisze:
23 lis 2020, 18:31
wytypowałem sobie liczby do jednego zakładu lotto plus, (od wtedy zaczęła się moja przygoda ze stałymi zestawami) najpierw na próbę, ale potem stwierdziłem, że będę grał tym jednym zakładem; pod koniec sierpnia trafiłem piątkę, w między czasie wytypowałem drugi zakład, gdzieś pod koniec czerwca, którym gram do teraz... Jeżeli chodzi o mini to pierwszy zakład powstał w mojej głowie początkiem maja, i grałem nim do początku listopada, kiedy wpadła czwórka;
Brawo za trafienia na WT ;)

Awatar użytkownika
ponury_grabarz
Cwaniak
Posty: 224
Rejestracja: 02 gru 2018, 13:22
Kontakt:

Re: Jak długo kontynujesz/Kontynuowałeś swój zestaw/zestawy liczb

Post autor: ponury_grabarz » 09 gru 2020, 7:39

raflik111 pisze:
23 lis 2020, 18:31
ponury_grabarz pisze:
13 wrz 2020, 11:30
Witam , troszkę mnie mniej na forum bo odpuściłem gry lotto a jedynie ... i tu pomysł na tytuł.
Od niedawna postanowiłem grać tymi samymi liczbami na każde losowanie
Mini lotto 2 zakłady i lotto+ 1 zakład , po 2 tygodniach bez żadnego zwrotu ale i straty niewielkie :)
Stąd moje pytanie czy macie/mieliście takie zestawy którymi ciągle graliście może dalej gracie . Krótko mówiąc jak długo je kontynowaliście .
Nieraz zdarzało mi się przeczytać w internecie "wygrał od lat grał tymi samymi liczbami "
Ciekaw jestem czy dalej grasz stałym zestawem, czy odpuściłeś ;) U mnie to się przedstawiało następująco: mniej więcej w połowie kwietnia, jak ostatnio sprawdziłem w zapiskach ;) wytypowałem sobie liczby do jednego zakładu lotto plus, (od wtedy zaczęła się moja przygoda ze stałymi zestawami) najpierw na próbę, ale potem stwierdziłem, że będę grał tym jednym zakładem; pod koniec sierpnia trafiłem piątkę, w między czasie wytypowałem drugi zakład, gdzieś pod koniec czerwca, którym gram do teraz... Jeżeli chodzi o mini to pierwszy zakład powstał w mojej głowie początkiem maja, i grałem nim do początku listopada, kiedy wpadła czwórka; dwa następne zakłady ''skonstruowałem'' :) w między czasie, nie pamiętam dokładnie dat, ale wszystko jest w zapiskach ;) Obecnie mam 2 zakłady w lotto, i 3 w mini (te trafione zostały wymienione na inne), i mam zamiar się trzymać tych zakładów cały czas, a czy coś jeszcze kiedyś wpadnie, czas pokaże... Czasem na parę losowań stworzę sobie jakiś zakład, czasem kilka, a jak nic nie wpada odpuszczam... Ale mój żelazny zestaw jest ze mną na dobre i złe :) Zresztą czas pokazał, że warto było i mam nadzieję warto będzie ''trzymać'' swoje stałe, wcześniej wymyślone liczby...
To tyle z mojej strony, zaproponowałeś ciekawy temat ;) Pokrótce opisałem swój sposób gry, jak to wyżej fajnie napisał kolega SATEL ''...gram twardo dalej :) Jak ma wlecieć to wleci ;) Jeśli nie traktuję to jako podatek od marzeń :D...''
Powodzenia...
Sorki ze dopiero teraz , odpuściłem , ale chciałbym sobie przypomnieć te liczby bo ciekaw jestem czy by coś wpadło :) . Jeszcze przedemną wiele lat gry :) dlatego co jakiś czas warto zrobić dłuszą/krótszą przerwę . Chwilowo od października nie grałem w nic , planuje jedynie już drobnymi sumami raczej bez kontynuacji dłuższej 2 na 10 losowań czy 3 coś takiego .
Życzę wszystkim powodzenia , bo jak widać po naszych alejkach wygrane padają :) ps sam jestem w nich 3 razy :D( chwalipięta) i liczę ze na drugi rok też zagoszcze

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Jak długo kontynujesz/Kontynuowałeś swój zestaw/zestawy liczb

Post autor: Kaszmir » 09 gru 2020, 16:18

Ja gram jeszcze w lotto tymi samymi liczbami co mini plus jedna oczywiście .

Ciekawostka liczby WT , po sprawdzeniu ich historii od 1957 roku nigdy nie padła piątka ani szóstka złożona z tych liczb :roll: czwórka padła zaledwie 8 razy

Natomiast kilka dni temu miałem 3/6 właśnie w tych liczbach tyle że w plusie :roll:
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Awatar użytkownika
kawka28
Cwaniak
Posty: 331
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:53
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Re: Jak długo kontynujesz/Kontynuowałeś swój zestaw/zestawy liczb

Post autor: kawka28 » 09 sty 2021, 21:50

Swoje liczby w mini od stycznia 2008 - efekt jedna 4ka (870zł) na początku, trójek niezbyt wiele przez tyle lat. Lotto te same liczby jakoś od lutego/marca 2008 - efekt, dwie czwórki w lotto plus po 100zł.. i jakieś trójki, więc pozostaje wierzyć że najlepsze dopiero przede mną :lol:
kawka28

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości