Codzienne mini-lotto

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Sollen
Maniak
Posty: 784
Rejestracja: 22 lip 2018, 16:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: Sollen » 19 maja 2020, 22:30

Gram mniej niż w zeszłym roku, a jest dużo lepiej niż kiedykolwiek. W tym roku to już czwarta albo piąta trójka, wcześniej miałem jedną na rok. Gram na kilka zakładów CT 2-3 dni w tygodniu. Zawsze zmieniam, nie skreślam i nie cuduję. Dziś dwa zakłady CT i wpadła trójka : D Gram na spokojnie, bez emocji, jak ostatnio z nią przypadkowo wziętą MP. Grajmy wytrwale i bez nerwów.

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: boobs » 19 maja 2020, 23:14

kawka28, różnie grałem. Najczęściej mieszałem chybił trafił + własne typy ale nigdy nie kombinowałem nic ze stałym zestawem czy powtarzanym kuponem. Starałem się grać systematycznie i codziennie. Zdarzało się pewnie w jakieś święto pominąć ale bardzo rzadko, najczęściej starałem się dzień wcześniej kupić Mini na 2 losowania. Pamiętam, że tą piątkę poprzedzała naprawdę wielka posucha. Miałem już dość tej gry, żadna trójka od dłuższego czasu nie chciała wpaść a tu takie zdziwkooooo.

Sollen
Maniak
Posty: 784
Rejestracja: 22 lip 2018, 16:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: Sollen » 19 maja 2020, 23:22

boobs pisze:
19 maja 2020, 23:14
kawka28, różnie grałem. Najczęściej mieszałem chybił trafił + własne typy ale nigdy nie kombinowałem nic ze stałym zestawem czy powtarzanym kuponem. Starałem się grać systematycznie i codziennie. Zdarzało się pewnie w jakieś święto pominąć ale bardzo rzadko, najczęściej starałem się dzień wcześniej kupić Mini na 2 losowania. Pamiętam, że tą piątkę poprzedzała naprawdę wielka posucha. Miałem już dość tej gry, żadna trójka od dłuższego czasu nie chciała wpaść a tu takie zdziwkooooo.

Pamiętamy te pamiętne chwile : D. Było naprawdę miło zobaczyć, że ktoś z naszej gwardii tutaj wygrywa. W Mini i EP idzie mi najlepiej, chociaż też są słabe okresy. Lotto+ i reszta gier, w szczególności EJ to dla mnie kompletna porażka. Róbmy swoje, może komuś jeszcze coś spadnie - Wam wszystkim tego życzę : )

Awatar użytkownika
LubieTo
Uzależniony od gry
Posty: 865
Rejestracja: 28 sty 2019, 1:31
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: LubieTo » 19 maja 2020, 23:36

Qrwa... s8 0 trafnych :evil:

Awatar użytkownika
kawka28
Cwaniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:53
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: kawka28 » 20 maja 2020, 8:33

Boobs, Z perspektywy czasu taka taktyka najlepsza, bo wysyłasz jakie chcesz, kiedy chcesz, nie wyślesz to nic się nie stanie i w każdej chwili możesz przestać. Ja do tych stałych zakładów podchodze jak do jakiegoś rachunku który muszę zapłacić co piątek hehe, taki rytuał ,którego jak bym nie miała częściej wyslalabym Multi czy kaskade i skusiła się na więcej zdrapek, bo jakoś większe emocje niż przy sprawdzaniu mini czy lotto ;) no ale jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B i gonić króliczka :D Ale teraz jakoś bardziej do tego na luzie podchodzę i więcej wydaje w tygodniu niż dawniej, choć w zdrapkach częściej za zwroty, w boom 777 ostatnio 100ka którą też już dawno nie widziałam,chyba za czasów kalendarza za 10 który już niestety pewnie nigdy nie wroci
kawka28

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: Kaszmir » 20 maja 2020, 9:32

U mnie mini lotto również stało się rytuałem :lol: i pojawiło się już to poczucie że gdy nie wyśle to będą te liczby :lol:
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Swerse
Świeżak cebula
Posty: 74
Rejestracja: 28 paź 2019, 0:05
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: Swerse » 24 maja 2020, 14:09

Gram od 1 maja. Codziennie na chybił trafił 8 zakładów. Od 1 do 23 maja brak wygranej.

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: Kaszmir » 24 maja 2020, 14:36

Jakoś chybił trafił mnie nie przekonuje :roll:
Liczę na swoje liczby mimo tylko jednej trójki od miesiąca :mrgreen:
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: Kaszmir » 26 maja 2020, 10:40

Wczoraj włączyłem subskrypcje na mini , zagrało wczorajsze losowanie , dziś już nie pobrało za kolejny kupon . Czy nie powinno automatycznie utworzyć takiego samego kuponu , skoro jest włączona subskrypcja ?
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Awatar użytkownika
LubieTo
Uzależniony od gry
Posty: 865
Rejestracja: 28 sty 2019, 1:31
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: LubieTo » 26 maja 2020, 10:42

Kaszmir pisze:
26 maja 2020, 10:40
Wczoraj włączyłem subskrypcje na mini , zagrało wczorajsze losowanie , dziś już nie pobrało za kolejny kupon . Czy nie powinno automatycznie utworzyć takiego samego kuponu , skoro jest włączona subskrypcja ?
Kupony mini z subskrypcji dopiero w godzinach 11-12 sie generuja

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości