Codzienne mini-lotto

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Anijewawa
Świeżak
Posty: 45
Rejestracja: 24 mar 2019, 13:36
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: Anijewawa » 19 maja 2020, 14:46

Nie zawsze popłaca. Trzeba trochę szczęścia. 38 lat na te same numery na każde losowanie i dwie czwórki i parę trójek. Tylko nie w mini, a w dużego lotka.

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: boobs » 19 maja 2020, 15:40

kawka28 pisze:
19 maja 2020, 14:04
Nigdy tego wolałam nie przeliczać z wiadomych przyczyn :lol: podciagnę to pod hobby haha, jak to mówią nie palę nie pije to wydam w lotto :lol: choć mąż ma nadzieję że zmądrzeje :roll: może się nie doczekać, liczę że kiedyś mu udowodnię że wytrwałość popłaca ;) :D
Oj chciałbym żeby szczęście Ci dopisało i ta wytrwałość została nagrodzona :D Ale skreślasz też czasem inne numery i grasz na chybił trafił?

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: Kaszmir » 19 maja 2020, 15:46

kawka28 pisze:
19 maja 2020, 14:04
Nigdy tego wolałam nie przeliczać z wiadomych przyczyn :lol: podciagnę to pod hobby haha, jak to mówią nie palę nie pije to wydam w lotto :lol: choć mąż ma nadzieję że zmądrzeje :roll: może się nie doczekać, liczę że kiedyś mu udowodnię że wytrwałość popłaca ;) :D
Również nie palę dlatego gdy narzeczona pyta ile wydalem na TS , odbijam piłeczkę i pytam ile wydała na fajki :roll: rozmowa się ucina :mrgreen:
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Awatar użytkownika
kawka28
Cwaniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:53
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: kawka28 » 19 maja 2020, 18:27

boobs pisze:
19 maja 2020, 15:40
kawka28 pisze:
19 maja 2020, 14:04
Nigdy tego wolałam nie przeliczać z wiadomych przyczyn :lol: podciagnę to pod hobby haha, jak to mówią nie palę nie pije to wydam w lotto :lol: choć mąż ma nadzieję że zmądrzeje :roll: może się nie doczekać, liczę że kiedyś mu udowodnię że wytrwałość popłaca ;) :D
Oj chciałbym żeby szczęście Ci dopisało i ta wytrwałość została nagrodzona :D Ale skreślasz też czasem inne numery i grasz na chybił trafił?
Gram tylko swoim jednym zakładem, od wielkiej kumulacji tylko się skuszę na dodatkowy zakład lotto plus. A Tobie po długim czasie się udało ustrzelić 5tke?

Gratulacje Ania za wytrwałość, tyle lat, żeby to jeszcze na początku mieć farta do wybranych liczb ;)
kawka28

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: Kaszmir » 19 maja 2020, 18:52

Boobs jest w umieszczony w drodze mlecznej :D 5/5 mini :cool:
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Awatar użytkownika
kawka28
Cwaniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:53
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: kawka28 » 19 maja 2020, 19:29

Kaszmir pisze:
19 maja 2020, 18:52
Boobs jest w umieszczony w drodze mlecznej :D 5/5 mini :cool:
Ja wszystko wiem, my z boobsem jeszcze znajomi z poprzedniej wersji forum ;)
kawka28

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: boobs » 19 maja 2020, 19:42

kawka28 pisze:
19 maja 2020, 18:27
boobs pisze:
19 maja 2020, 15:40
kawka28 pisze:
19 maja 2020, 14:04
Nigdy tego wolałam nie przeliczać z wiadomych przyczyn :lol: podciagnę to pod hobby haha, jak to mówią nie palę nie pije to wydam w lotto :lol: choć mąż ma nadzieję że zmądrzeje :roll: może się nie doczekać, liczę że kiedyś mu udowodnię że wytrwałość popłaca ;) :D
Oj chciałbym żeby szczęście Ci dopisało i ta wytrwałość została nagrodzona :D Ale skreślasz też czasem inne numery i grasz na chybił trafił?
Gram tylko swoim jednym zakładem, od wielkiej kumulacji tylko się skuszę na dodatkowy zakład lotto plus. A Tobie po długim czasie się udało ustrzelić 5tke?

Gratulacje Ania za wytrwałość, tyle lat, żeby to jeszcze na początku mieć farta do wybranych liczb ;)
Oj to było chyba po 7 latach gry jak się nie mylę. Zacząłem grać bo w mojej mieścinie padła 5-tką :D
Co do gry jednym, stałym zestawem to ma to swoje plusy i minusy. Niestety przez kilkadziesiąt lat może nie paść 5/5. Zawsze pojawia się to pytanie czy skreślając za każdym razem inne liczby, lub grając na chybił trafił przez te X lat też nie trafił/a bym tej piątki.

Awatar użytkownika
kawka28
Cwaniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:53
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: kawka28 » 19 maja 2020, 21:34

Ty grałeś przeważnie chybił trafił? Codziennie? Ja już odwrotu po tylu latach nie mam, choć czasem mówię sobie ze jak zakład mini albo lotto plus pójdzie w górę, albo wymyślą jeszcze częstsze losowania to rzucę to całkiem i tylko zdrapki, ale teraz mam jakieś większe poczucie limitu żeby nie wydawać za dużo na całość ;)
kawka28

Awatar użytkownika
trancemaniaq
Świeżak
Posty: 29
Rejestracja: 06 cze 2019, 15:35
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: trancemaniaq » 19 maja 2020, 21:36

kawka28 pisze:
17 maja 2020, 22:38
Tak, mam jeden zestaw liczb w mini oraz drugi taki sam z dodatkową liczba w lotto plus i gram nimi codziennie na każde losowanie od 2008 roku wysyłając swoje kupony w pon na cały tydzień. Dawniej był to koszt poniżej 20zl od kiedy podrożały już nie. Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy. Jak wygram coś wyżej trójki dam znać ;)
No nie powiem, że straciłem nieco chęci do dalszej gry mimo, iż ostatnio na swój zestaw ustrzeliłem 3, ale daję sobie rok. Tak jak pisał Ratownik1989, 10 miesięcy gry i gdyby grał dalej to prawdopodobnie miałby pokaźną sumkę w kieszeni, a tym czasem trzeba załączyć TV i zobaczyć co tam dzisiaj maszyna wypluje :D

Awatar użytkownika
kawka28
Cwaniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:53
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Re: Codzienne mini-lotto

Post autor: kawka28 » 19 maja 2020, 21:55

trancemaniaq pisze:
19 maja 2020, 21:36
kawka28 pisze:
17 maja 2020, 22:38
Tak, mam jeden zestaw liczb w mini oraz drugi taki sam z dodatkową liczba w lotto plus i gram nimi codziennie na każde losowanie od 2008 roku wysyłając swoje kupony w pon na cały tydzień. Dawniej był to koszt poniżej 20zl od kiedy podrożały już nie. Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy. Jak wygram coś wyżej trójki dam znać ;)
No nie powiem, że straciłem nieco chęci do dalszej gry mimo, iż ostatnio na swój zestaw ustrzeliłem 3, ale daję sobie rok. Tak jak pisał Ratownik1989, 10 miesięcy gry i gdyby grał dalej to prawdopodobnie miałby pokaźną sumkę w kieszeni, a tym czasem trzeba załączyć TV i zobaczyć co tam dzisiaj maszyna wypluje :D
Mi 3 maszyny wypluly 3 zera :x
Jak to mówią uczcie się na błędach innych haha
No ale jak zaczynałam w 2008 liczyłam że do 2020 już będę milionerka :cool: ale gdzieś słyszałam że liczby wypadają co 17 lat więc jeszcze 5 :lol: to może jeszcze wytrzymam haha
A na serio drugi raz bym już stałymi liczbami nie grała, chybił trafił różne gry różna częstotliwość plus zdrapki
kawka28

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości