NASZE - WASZE TYPY

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: Kamila » 09 lis 2019, 20:48

Witaj KasiaM śledze twoje poczynania w mini od dłuższego czasu i widzę że dobrze kombinujesz jako jedna z nielicznych tu na forum masz potencjał do gry w mini. Jak byś tak dopracowała i docisneła swoją metodę gry to może zamiast trójek to czwórki będą wpadać. Wtedy zamiast 3 trójek w jedym losowaniu byś miała 3 czwórki a to już konkretny pieniądz. Proponuje abyś wymieniła swoją obecną kosiarke na kosiarkę która jest większa i ma większą moc to będziesz wtedy czwórki kosić. Zmienisz wtedy nazwę z kosiarka trójek na kosiarka czwórek czego ci życze aby tak się stało.

Dodano po 14 minutach 8 sekundach:

Dodano po 4 minutach :
Witaj ER 33 ja też jestem z gdańska ale spokojnie nie zabiorę tobie zdrapek ze zdrapkomatu. W galeri bałtyckiej rzadko bywam raz na rok jakoś bo nielubie tego centrum. Ale jak tak reklamowałaś ten zdrapkomat to zrobie nalot kiedyś ale uprzedzę cię aby było wiadomo kto ci zdrapki wykupił. W centrum metropolia w wrzeszczu często bywam. Jest tam kiosk z lotto na dole ale wole ten firmowy punkt lotto na górze. Ja działam bardziej w okolicach centrum gdańska na przykład fourum i bardzo lubię firmowy punkt lotto przy dworcu w gdańsku bo można sobie zdrapki powybierać leżą sobie luzem i jest dużo miejsca. Kupuje też wszędzie w trójmieście gdynia,sopot gdzie akurat jestem w danym dniu. Generalnie zasięg kupowania mam spory.

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: ER33 » 10 lis 2019, 2:40

Kamila pisze:
09 lis 2019, 21:06
Witaj ER 33 ja też jestem z gdańska ale spokojnie nie zabiorę tobie zdrapek ze zdrapkomatu. W galeri bałtyckiej rzadko bywam raz na rok jakoś bo nielubie tego centrum. Ale jak tak reklamowałaś ten zdrapkomat to zrobie nalot kiedyś ale uprzedzę cię aby było wiadomo kto ci zdrapki wykupił. W centrum metropolia w wrzeszczu często bywam. Jest tam kiosk z lotto na dole ale wole ten firmowy punkt lotto na górze. Ja działam bardziej w okolicach centrum gdańska na przykład fourum i bardzo lubię firmowy punkt lotto przy dworcu w gdańsku bo można sobie zdrapki powybierać leżą sobie luzem i jest dużo miejsca. Kupuje też wszędzie w trójmieście gdynia,sopot gdzie akurat jestem w danym dniu. Generalnie zasięg kupowania mam spory.
Witam. To akurat jeden z kilku zdrapkomatów. Niektóre pustoszeją w mgnieniu oka. Ludzie wariują :mrgreen:

Dziś 2\5 CT :|
14,22,24,25,39

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: Kamila » 10 lis 2019, 3:15

Może nawet kiedyś gdzieś w gdańsku się spotkałyśmy w jakimś punkcie lotto w kolejce po zdrapki i nawet o tym niewiemy. Kto wie, wszystko możliwe. Niby miasto duże a czasami łatwo kogoś spotkać. Jeszcze może się okazać się z kądś tam znamy. Oczywiscie niczego niesugeruje że tak jest.

Dodano po 9 minutach 24 sekundach:
Ja często w punktach lotto widuję te same osoby tych samych stałych graczy, ci gracze też są zdziwieni że mnie ciągle widzą.

Awatar użytkownika
KasiaM
Kosiarka Trójek
Kosiarka Trójek
Posty: 1579
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: KasiaM » 10 lis 2019, 14:41

Kamila pisze:
09 lis 2019, 21:06
Witaj KasiaM śledze twoje poczynania w mini od dłuższego czasu i widzę że dobrze kombinujesz jako jedna z nielicznych tu na forum masz potencjał do gry w mini. Jak byś tak dopracowała i docisneła swoją metodę gry to może zamiast trójek to czwórki będą wpadać. Wtedy zamiast 3 trójek w jedym losowaniu byś miała 3 czwórki a to już konkretny pieniądz. Proponuje abyś wymieniła swoją obecną kosiarke na kosiarkę która jest większa i ma większą moc to będziesz wtedy czwórki kosić. Zmienisz wtedy nazwę z kosiarka trójek na kosiarka czwórek czego ci życze aby tak się stało.
Hejka Kamila☀️
Cały czas na desce kreślarskiej doskonalę projekt swojej kosiarki😉😉😉.
I jak na razie nie mogę osiągnąć nic więcej niż trojki🤔. Ale biorąc pod uwagę powiedzenie: „praca czyni mistrza„😁
nie ustaję w doskonaleniu swojej kosiarki🤗🤗🤗
Bardzo Ci dziękuję za życzliwość🌹🌹🌹
Też trzymam kciuki za Twój sukces🥂🥂🥂

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: ER33 » 10 lis 2019, 17:16

Kamila pisze:
10 lis 2019, 3:24
Może nawet kiedyś gdzieś w gdańsku się spotkałyśmy w jakimś punkcie lotto w kolejce po zdrapki i nawet o tym niewiemy. Kto wie, wszystko możliwe. Niby miasto duże a czasami łatwo kogoś spotkać. Jeszcze może się okazać się z kądś tam znamy. Oczywiscie niczego niesugeruje że tak jest.

Dodano po 9 minutach 24 sekundach:
Ja często w punktach lotto widuję te same osoby tych samych stałych graczy, ci gracze też są zdziwieni że mnie ciągle widzą.
Całkiem możliwe, że gdzieś tam się już kiedyś spotkałyśmy. Często widuję tych samych graczy w Galerii Bałtyckiej i dziwi mnie, że tam ciągle się kręcą. Wielu z nich też mnie zapewne kojarzy ;)

Awatar użytkownika
KasiaM
Kosiarka Trójek
Kosiarka Trójek
Posty: 1579
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: KasiaM » 10 lis 2019, 20:12

bkuc pisze:
09 lis 2019, 11:40
Kasia, jak Ty to robisz ? ;) Gratulacje
Bardzo dziękuję za gratulacje🦋
Jak ja to robię? Hmmm sama nie wiem, może co jakiś czas mam troszkę więcej szczęścia od innych?😉😉😉

Terrorblade
Janusz kombinator
Posty: 182
Rejestracja: 04 kwie 2019, 12:26
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: Terrorblade » 10 lis 2019, 20:36

Kasiu, postanowiłem przetestować podobny model gry, jak Twój. Zaczynam od dzisiaj, ile to potrwa, zależy od wyników. Zobaczymy co przyniesie los ;)

Awatar użytkownika
KasiaM
Kosiarka Trójek
Kosiarka Trójek
Posty: 1579
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: KasiaM » 11 lis 2019, 0:53

Terrorblade, będę Ci kibicować🦋🦋🦋
Życzę sukcesów👍👍👍

Dodano po 3 minutach 16 sekundach:
Dzisiaj trafiła mi się trójeczka w zakładzie zwykłym i trójeczka w zakładzie systemowym na sześć skreśleń
(wysłane trzy zakłady WT)🤗🤗🤗:
6A030C4E-1F49-4B6E-9945-F43F21D8BD9A.jpeg
EXIF-Data show/hide
Original image recording time:
2019:11:11 00:36:30
Image taken on:
10 lis 2019, 23:36
AF1FC09A-E8FB-4CF5-9B4E-FF05DFB20BE1.jpeg
EXIF-Data show/hide
Original image recording time:
2019:11:11 00:36:07
Image taken on:
10 lis 2019, 23:36

AgaMarusia11
Cwaniak
Posty: 284
Rejestracja: 15 sie 2019, 19:37
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: AgaMarusia11 » 11 lis 2019, 1:05

Gratuluję, Kasiu :)

Ja też miałam dziś szczęście i dwie trójki w systemie 6 się trafiły - szkoda tylko, że tak słabo płatne ;)
Załączniki
D72BE1E8-D12F-4F05-A349-333F868F6274.png

Awatar użytkownika
KasiaM
Kosiarka Trójek
Kosiarka Trójek
Posty: 1579
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: KasiaM » 11 lis 2019, 1:14

AgaMarusia11 pisze:
11 lis 2019, 1:05
Gratuluję, Kasiu :)

Ja też miałam dziś szczęście i dwie trójki w systemie 6 się trafiły - szkoda tylko, że tak słabo płatne ;)
Super, brawo dla Ciebie👏👏🥂🥂👏👏
Dwa zakłady i w każdym trójka👍👍👍

Dzięki za gratulacje🌺

Niestety wysokość wygranych w Mini to żenada🤔

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości