NASZE - WASZE TYPY

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: Scenic » 03 sie 2020, 23:19

A czy ma to jakieś znaczenie . Ludzie zawsze bedą szukać ustawek ale co My szaraki możemy.


Jak komuś nie pasuje to niech nie gra i tyle Lotto zawsze będzie na plusie więc nie Wiem po co mieliby oszukiwać. Mają MLN dochodów rocznie zysku.

Terrorblade
Janusz kombinator
Posty: 182
Rejestracja: 04 kwie 2019, 12:26
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: Terrorblade » 05 sie 2020, 13:28

Kamila pisze:
03 sie 2020, 0:07
Pewnie jak byś miał wysłane te liczby to raczej wylosowali by inne ale z twoim szczęsciem może jednak byś wygrał.
Po co w ogóle grać z takim podejściem? "Nigdy nic większego nie wygram, bo nawet jak padną moje liczby, to wylosują inne" :lol:

Wczorajsza trójka:

Obrazek

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: Kamila » 05 sie 2020, 16:15

Terrorblade pisze:
05 sie 2020, 13:28
Kamila pisze:
03 sie 2020, 0:07
Pewnie jak byś miał wysłane te liczby to raczej wylosowali by inne ale z twoim szczęsciem może jednak byś wygrał.
Po co w ogóle grać z takim podejściem? "Nigdy nic większego nie wygram, bo nawet jak padną moje liczby, to wylosują inne" :lol:

Wczorajsza trójka:

Obrazek
Ja zawsze liczę na to że wygram z każdym kuponem czy zdrapką po to głównie gram. A przeważnie każdy wie że jak nie wyśle to akurat padają jego liczby. Wiele osób tak ma a jak wyślą to przeważnie oboki są. Ale mimo wszystko dużo wygranych jest. Zawsze ktoś wygrywa mniej lub więcej więc trzeba się jakoś przebić i próbować grać ile się tylko da.

Dodano po 10 minutach 5 sekundach:
A od strony techniczej to myśle że jak ktoś wysłał tak jak blank kupon na chybił trafił i wyskoczyły jakieś liczby to jak by wysłał na więcej losowań to niekoniecznie były by te same liczbe na kuponie . Dlatego że inne parametry i kupon w innej sekundzie mógłby być wysłany więc może liczby też inne by były.

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: Kaszmir » 05 sie 2020, 16:25

Kamila pisze:
05 sie 2020, 16:15
Terrorblade pisze:
05 sie 2020, 13:28
Kamila pisze:
03 sie 2020, 0:07
Pewnie jak byś miał wysłane te liczby to raczej wylosowali by inne ale z twoim szczęsciem może jednak byś wygrał.
Po co w ogóle grać z takim podejściem? "Nigdy nic większego nie wygram, bo nawet jak padną moje liczby, to wylosują inne" :lol:

Wczorajsza trójka:

Obrazek
Ja zawsze liczę na to że wygram z każdym kuponem czy zdrapką po to głównie gram. A przeważnie każdy wie że jak nie wyśle to akurat padają jego liczby. Wiele osób tak ma a jak wyślą to przeważnie oboki są. Ale mimo wszystko dużo wygranych jest. Zawsze ktoś wygrywa mniej lub więcej więc trzeba się jakoś przebić i próbować grać ile się tylko da.
Kobiecy głos rozsądku :D
Póki co od kwietnia na stałym zestawie w mini raz trojeczka :D
Czy trzeba grać ile się da ? Hmm ... Jakoś chyba bardzo zachowawczo gram jak do tej pory ;)
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: Kamila » 05 sie 2020, 16:47

Kaszmir pisze:
05 sie 2020, 16:25
Kamila pisze:
05 sie 2020, 16:15
Terrorblade pisze:
05 sie 2020, 13:28


Po co w ogóle grać z takim podejściem? "Nigdy nic większego nie wygram, bo nawet jak padną moje liczby, to wylosują inne" :lol:

Wczorajsza trójka:

Obrazek
Ja zawsze liczę na to że wygram z każdym kuponem czy zdrapką po to głównie gram. A przeważnie każdy wie że jak nie wyśle to akurat padają jego liczby. Wiele osób tak ma a jak wyślą to przeważnie oboki są. Ale mimo wszystko dużo wygranych jest. Zawsze ktoś wygrywa mniej lub więcej więc trzeba się jakoś przebić i próbować grać ile się tylko da.
Kobiecy głos rozsądku :D
Póki co od kwietnia na stałym zestawie w mini raz trojeczka :D
Czy trzeba grać ile się da ? Hmm ... Jakoś chyba bardzo zachowawczo gram jak do tej pory ;)
Ja gram maksymalnie ile się da wygrane typu od 1 zł tak do 30 zł inwestuje dalej w kupony i zdrapki i przeważnie zawsze jakieś drobne wpadają które ciągle inwestuje i co najważniejsze to jestem ciągle w grze. W ciągu dnia mam bardzo dużo obrót grając tylko za wygrane. Nawet onlie jak wygram 4 zł to gram dalej za 4 zł i znowu wygram 4 zł to znowu gram za darmo i tak przez godzine gram za darmo. A na przykład 10 wygranych po 4 zł to jest już 40 zł obrotu darmowej gry. Gram we wszystkie gry nie wszędzie trafie ale na przykład w kaskade nic w mini nic w lotto też nic a trafie w multi albo keno czy szybkie 600 coś większego i bilans mi się zgadza. Wygrane pokrywają straty tam gdzie niema wygranyci i coś jeszcze zostaje. A w mini to mi ostatnio wogóle nie idze a wysyłałam ostatnio na jedno losowanie albo na 3 losowania ale głównie moje liczby.

Dodano po 11 minutach :
Ja przeważnie z wygranej powyżej 20 zł biorę jakaś resztę do portfela a tak to wszystko obracam dalej i zabawa trwa. Niewidze sensu brać wygranej 10 zł czy 20 zł od takich pieniędzy to bogatsza nię bedę a jest szansa że jak zainwestuje to trafi się wkońcu jakaś główna nagroda albo nawet coś mniejszego może być nawet kilkaset zł które się zawsze przyda. W mini narazie nic nie wygrywam ale mam nadzieję że to się zmieni bo bardzo długo nawet trójki niebyło więc powinno coś być niebawem.

Awatar użytkownika
LubieTo
Uzależniony od gry
Posty: 865
Rejestracja: 28 sty 2019, 1:31
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: LubieTo » 05 sie 2020, 17:33

Kamila pisze:
05 sie 2020, 16:58
Kaszmir pisze:
05 sie 2020, 16:25
Kamila pisze:
05 sie 2020, 16:15


Ja zawsze liczę na to że wygram z każdym kuponem czy zdrapką po to głównie gram. A przeważnie każdy wie że jak nie wyśle to akurat padają jego liczby. Wiele osób tak ma a jak wyślą to przeważnie oboki są. Ale mimo wszystko dużo wygranych jest. Zawsze ktoś wygrywa mniej lub więcej więc trzeba się jakoś przebić i próbować grać ile się tylko da.
Kobiecy głos rozsądku :D
Póki co od kwietnia na stałym zestawie w mini raz trojeczka :D
Czy trzeba grać ile się da ? Hmm ... Jakoś chyba bardzo zachowawczo gram jak do tej pory ;)
Ja gram maksymalnie ile się da wygrane typu od 1 zł tak do 30 zł inwestuje dalej w kupony i zdrapki i przeważnie zawsze jakieś drobne wpadają które ciągle inwestuje i co najważniejsze to jestem ciągle w grze. W ciągu dnia mam bardzo dużo obrót grając tylko za wygrane. Nawet onlie jak wygram 4 zł to gram dalej za 4 zł i znowu wygram 4 zł to znowu gram za darmo i tak przez godzine gram za darmo. A na przykład 10 wygranych po 4 zł to jest już 40 zł obrotu darmowej gry. Gram we wszystkie gry nie wszędzie trafie ale na przykład w kaskade nic w mini nic w lotto też nic a trafie w multi albo keno czy szybkie 600 coś większego i bilans mi się zgadza. Wygrane pokrywają straty tam gdzie niema wygranyci i coś jeszcze zostaje. A w mini to mi ostatnio wogóle nie idze a wysyłałam ostatnio na jedno losowanie albo na 3 losowania ale głównie moje liczby.

Dodano po 11 minutach :
Ja przeważnie z wygranej powyżej 20 zł biorę jakaś resztę do portfela a tak to wszystko obracam dalej i zabawa trwa. Niewidze sensu brać wygranej 10 zł czy 20 zł od takich pieniędzy to bogatsza nię bedę a jest szansa że jak zainwestuje to trafi się wkońcu jakaś główna nagroda albo nawet coś mniejszego może być nawet kilkaset zł które się zawsze przyda. W mini narazie nic nie wygrywam ale mam nadzieję że to się zmieni bo bardzo długo nawet trójki niebyło więc powinno coś być niebawem.
Wyczuwam duże uzależnienie w argumentacji "przeważnie zawsze jakieś drobne wpadają które ciągle inwestuje i co najważniejsze to jestem ciągle w grze. W ciągu dnia mam bardzo dużo obrót grając tylko za wygrane. Nawet onlie jak wygram 4 zł to gram dalej za 4 zł i znowu wygram 4 zł to znowu gram za darmo i tak przez godzine gram za darmo. "

Jest tu sporo osób które grają i to dość dużo więc nie opowiadaj takich bajek bo ktos pomysli ze faktycznie tak idzie na dłuższą metę i popłynie... prawda jest taka że owszem wpadają zwroty, czasem większe czasem mniejsze ale wszystko w przedziałach statystyki - jak się trafi coś większego to po prostu mialo się szczęście:) i tyle. I ide o zakład ze wysylajac za 20zl wróci Ci w 90/100 przypadkach ponizej 40% wkladu, wiec zbyt duzo nie pograsz "za darmo" chyba ze akurat wpadnie cos więcej... to wtedy trzeba wyplacic i znow zagrać sobie za "dyche" lub dwie:)

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: Kamila » 05 sie 2020, 18:51

LubięTo ja tych wygranych po 2, 4 zł to mam pełno o takie wygrane nie jest trudno jak gram we wszystkie gry i różne zdrapki przeważnie te tańsze za 1, 2 i 3 zł to prawdopodobieństwo mam większe. Jak kupie 1 zdrapke za 10 zł to może być wygrana lub nie. A jak kupie killa tańszych zdrapek to przeważnie jakieś drobne wpadną na dalszą gre. W drogie zdrapki gram jak jest premiera i jak wygram kilkadziesiąt złotych to wtedy też zaszaleje kupie zdrapke za 10zł. Jedyne słabe gry gdzie powiem szczerze jestem na minusie to super szansa max 10 zł miałam, w kaskade od długiego czasu max 8 zł wygrane no i mini lotto też na minusie. W innych grach jest plus. Uzależniona nie jestem gram tylko 6 dni w tygodniu jeden dzień w tygodniu odpoczywam całkowicie od grania. A w tygodniu jak mi się niechce isć po zdrapki to nie idę aż takiego parcia nie mam. Mogę isć po zdrapki ale nie muszę. Dla mnie granie to wielka pasja i nie tylko w gry lotto ale we wszelkie loterie i konkursy. W loteriade też gram chociaż w kioskach sprzedawcy mówią że prawie nikt w to nie gra.

Awatar użytkownika
LubieTo
Uzależniony od gry
Posty: 865
Rejestracja: 28 sty 2019, 1:31
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: LubieTo » 05 sie 2020, 19:24

Jak zagrasz za 100 to tych po 2, 4 zl Ci nawpada ale nie pisz głupot ze jestes na plusie albo ze grasz godzine za darmo bo chcesz nas oszukać albo samą siebie zeby latwiej było przeżyć wtope.

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: Kaszmir » 05 sie 2020, 19:59

Kamila pisze:
05 sie 2020, 18:51
Uzależniona nie jestem gram tylko 6 dni w tygodniu jeden dzień w tygodniu odpoczywam całkowicie od grania.
Mistrzyni :D
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: Kamila » 05 sie 2020, 20:23

LubieTo pisze:
05 sie 2020, 19:24
Jak zagrasz za 100 to tych po 2, 4 zl Ci nawpada ale nie pisz głupot ze jestes na plusie albo ze grasz godzine za darmo bo chcesz nas oszukać albo samą siebie zeby latwiej było przeżyć wtope.
Pisze prawde po co miałabym oszukiwać. Za 100 zł to jednorazowo niegram ani onlie ani w kiosku. Online potrafie grać godzine za darmo. Ostatnio grałam keno onlie na 3 liczby i przez godzine nawet ponad każdy kupon mi wygrywał 2/3 4 zł a raz 3/3 się trafiło 18 zł. Kwestia odpowiednich liczb. To samo w szybkim 600 te 2 czy 4 zł to mam często przez kilka losowań pod rząd. To żaden wyczyn niewiadomo jaki. Wiem że zdarzają się osoby którym nawet 2 zł trudo wygrać. Jedni wygrywają częsciej inni rzadziej. To nie jest tak że wszyscy równomiernie wygrywają tyle samo. W mini na przykład ja nie wygrywam i ale inni tu na forum wygrywają. Myśląc twoim tokim myślenia to tu na forum ci co wygrywają częściej w mini lotto to powinni rzadziej wygrywać a ci co nie wygrywają to powinni wygrywać aby było równomiernie i statystyka się zgadzała. A tak naprawde realia są inne jedni wygrywają często a inni rzadko. Tereska75 z forum też wygrywa częściej w zdrapkach i nie każdy jej wierzy choć nie jest to nic nadzwyczajnego takie wygrywanie.

Dodano po 16 minutach 28 sekundach:
Kaszmir pisze:
05 sie 2020, 19:59
Kamila pisze:
05 sie 2020, 18:51
Uzależniona nie jestem gram tylko 6 dni w tygodniu jeden dzień w tygodniu odpoczywam całkowicie od grania.
Mistrzyni :D
Zapomniałam dodać że w ciągu roku to jeszcze nie gram w pewne dni świąteczne dla mnie. Także jeszcze odpadnie dodatkowo kilka dni w roku. Człowiek uzależniony to będzie grał codziennie bez żadnej przerwy. Ja raz w tygodniu i te dodatkowe dni świąteczne nie gram. I nie zagram w te dni choćby była rekordowa kumulacja nawet ponad miliard zł to niezagram.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości