NASZE - WASZE TYPY

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
KasiaM
Kosiarka Trójek
Kosiarka Trójek
Posty: 1579
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: KasiaM » 31 paź 2019, 3:26

Spiker pisze:
30 paź 2019, 6:39
Gratulacje :) tak to można grać.
Spiker pięknie dziękuję🦋🦋🦋
Rzeczywiście trafione trójeczki cieszą, ale czuję niedosyt😉😉😉
mzielakzielakm pisze:
30 paź 2019, 13:24
Brawo Kasiu. Najważniejsze , że cały czas coś trafiasz , nie jedziesz na pusto. Czekam w końcu na coś grubszego
mzielakzielakm dzięki piękne🦋🦋🦋
Tak, masz rację takie trafienia (choćby trójeczek) bardzo podtrzymują na duchu
Ale też liczę na to że w końcu trafi jest coś konkretniejszego😁😁😁

Kriss35
Janusz kombinator
Posty: 134
Rejestracja: 10 lip 2019, 15:49
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: Kriss35 » 31 paź 2019, 11:54

Wpadła piąta trójka w tym miesiącu. Pobiłem rekord pod względem liczby trójek trafionych w jednym miesiącu.
Załączniki
SmartSelectImage_2019-10-31-11-31-17.jpg

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: ER33 » 31 paź 2019, 12:22

2x 2/5 WT :|
06,10,14,27,33
06,18,29,33,40

Awatar użytkownika
KasiaM
Kosiarka Trójek
Kosiarka Trójek
Posty: 1579
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: KasiaM » 01 lis 2019, 0:57

Kriss35 pisze:
31 paź 2019, 11:54
Wpadła piąta trójka w tym miesiącu. Pobiłem rekord pod względem liczby trójek trafionych w jednym miesiącu.
Gratulacje, brawo Ty👏👏🥃👏👏

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: ER33 » 03 lis 2019, 12:52

2/5 WT :|
06,10,14,27,33

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: Kamila » 03 lis 2019, 16:22

Gram we wszystkie gry i zdrapki i robię szczegółowe statystki, gram ponad 20 lat. Więcej o mnie w dziale multi i keno. W mini też gram choć czasami opuszcze parę losowań więc na każde losowanie niegram. Ale staram się jak najczęsciej.

Dodano po 2 godzinach 10 minutach 26 sekundach:
Statystyki w grach robię na 30 gier również w mini. Jest to odpowiednia ilośc. Wszystkie statystyki zajmują kilkanaście lat gry. Sprawdzam wszystkie możliwe opcje gry od pojedyńczego zakładu do kilkunastu po wielość losowań , stawka w wariantach chybił trafił, własne liczby z obliczeń, własne byle jakie. Robie te statystyki aby sprawdzić w jakiej opcji jest najwięcej wygranych oczywyście w mini chodzi o trójki i czwórki bo główna to wiadomo jak się trafi po drodze to trafi. Jak dotrwam do końca testów to wybiorę najbardziej opłacalną opcje i bedę tak grać docelowo już. Oczywiscie te statystyki w mini które już mam zrobione są w starej cenie 1,25 oraz troche mam już w nowej po 1.50 . Statystyki mam zawsze na 30 gier tylko cena się różni w zależności od opcji. Przykładowo 30 gier po 1 zakład 1. 25 to było 37.50 zł a 30 gier po 2 zakłady to było 75 zł. Teraz jest drożej po podwyżce. Jak kończe dane 30 gier to sumuje statystyke i robię następną opcje tak robie ze wszystkimi grami. Troche dużo napisałam może kogoś zanudziłam a może moje dane sie komuś przydadzą. Napisze jak w mini to się przedstawia w tych statystykach.

Dodano po 8 minutach 2 sekundach:
Dodam że te statystyki dobrze przedstawiają gre bo dla pewności powtarzałam te same statystyki na 30 gier i wynik był ten sam lub grze za większe kwoty wynik jest ten sam lub bardzo przybliżony jest może nastąpić niewielkie odchylenie no chyba że się akurat trafi główna nagroda.

Dodano po 27 minutach 55 sekundach:
Bedę stopniowo dodawac informacje i ciekawoski bo jest tego dużo. A więc tak to się przedstawia: na 1 zakład wogóle się nieopłaca grać sprawdziłam wszystkie opcje i nigdzie wygranej zero. Na 2 zakłady na te 30 gier trafia się jedna trójka, zwrot był na poziomie 25 procent trafiały się akurat trójki mało płatne po około 20 zł więc jak się trafią więcej płatne to troche większy zwrot będzie. Grając na 2 zakłady jest gorzej niż grając 1 zakład pomimo tej 1 wygranej jest większy minus. Taniej wychodzi niewygrać nic grająć 1 zakład. Z kolei opcja 1 zakład na 2 losowania też tylko jedna wygrana trójka na 30 gier tak jak przy dwóch zakładach czyli taniej wychodzi niewygrać nic na 1 zakład mniejszy minus jest.

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: marissaw007 » 03 lis 2019, 19:28

Kamila pisze:
03 lis 2019, 19:08
Gram we wszystkie gry i zdrapki i robię szczegółowe statystki, gram ponad 20 lat. Więcej o mnie w dziale multi i keno. W mini też gram choć czasami opuszcze parę losowań więc na każde losowanie niegram. Ale staram się jak najczęsciej.

Dodano po 2 godzinach 10 minutach 26 sekundach:
Statystyki w grach robię na 30 gier również w mini. Jest to odpowiednia ilośc. Wszystkie statystyki zajmują kilkanaście lat gry. Sprawdzam wszystkie możliwe opcje gry od pojedyńczego zakładu do kilkunastu po wielość losowań , stawka w wariantach chybił trafił, własne liczby z obliczeń, własne byle jakie. Robie te statystyki aby sprawdzić w jakiej opcji jest najwięcej wygranych oczywyście w mini chodzi o trójki i czwórki bo główna to wiadomo jak się trafi po drodze to trafi. Jak dotrwam do końca testów to wybiorę najbardziej opłacalną opcje i bedę tak grać docelowo już. Oczywiscie te statystyki w mini które już mam zrobione są w starej cenie 1,25 oraz troche mam już w nowej po 1.50 . Statystyki mam zawsze na 30 gier tylko cena się różni w zależności od opcji. Przykładowo 30 gier po 1 zakład 1. 25 to było 37.50 zł a 30 gier po 2 zakłady to było 75 zł. Teraz jest drożej po podwyżce. Jak kończe dane 30 gier to sumuje statystyke i robię następną opcje tak robie ze wszystkimi grami. Troche dużo napisałam może kogoś zanudziłam a może moje dane sie komuś przydadzą. Napisze jak w mini to się przedstawia w tych statystykach.

Dodano po 8 minutach 2 sekundach:
Dodam że te statystyki dobrze przedstawiają gre bo dla pewności powtarzałam te same statystyki na 30 gier i wynik był ten sam lub grze za większe kwoty wynik jest ten sam lub bardzo przybliżony jest może nastąpić niewielkie odchylenie no chyba że się akurat trafi główna nagroda.

Dodano po 27 minutach 55 sekundach:
Bedę stopniowo dodawac informacje i ciekawoski bo jest tego dużo. A więc tak to się przedstawia: na 1 zakład wogóle się nieopłaca grać sprawdziłam wszystkie opcje i nigdzie wygranej zero. Na 2 zakłady na te 30 gier trafia się jedna trójka, zwrot był na poziomie 25 procent trafiały się akurat trójki mało płatne po około 20 zł więc jak się trafią więcej płatne to troche większy zwrot będzie. Grając na 2 zakłady jest gorzej niż grając 1 zakład pomimo tej 1 wygranej jest większy minus. Taniej wychodzi niewygrać nic grająć 1 zakład. Z kolei opcja 1 zakład na 2 losowania też tylko jedna wygrana trójka na 30 gier tak jak przy dwóch zakładach czyli taniej wychodzi niewygrać nic na 1 zakład mniejszy minus jest.
A najmniejszy minus będzie jak w ogóle nie będziesz grać :)

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: Kamila » 03 lis 2019, 19:58

Aby wygrać trzeba grać, ale niekoniecznie bo można znaleść wygrany kupon gdzieś na ulicy albo dostać w prezencie od kogoś więc można wygrać niegrając. W opcji na 1 zakład wynik jest ten sam zero a na 2 zakłady i 1 zakład na 2 losowania po jednej trójce bezwzględu czy chybił trafił czy własne liczby z obliczeń czy byle jakie liczby nawet z sufitu. Więc w tych opcjach jak efekt ten sam to najwygodniej i najszybciej na chybił trafił grać.

Dodano po 36 minutach 49 sekundach:
Statystyki prowadze we wszystkich grach jedne wychodzą na minus inne na plus i plusy pokrywają minusy. Na plus keno i multi dobrze idzie.

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: ER33 » 03 lis 2019, 22:11

2/5 WT :|
01,06,13,24,32

2/5 CT :|
07,09,18,38,39

Sudet
**MISZCZ ZDRAPEK**
Posty: 389
Rejestracja: 18 lip 2018, 22:29
Kontakt:

Re: NASZE - WASZE TYPY

Post autor: Sudet » 03 lis 2019, 22:28

@ER33 w drugim zakładzie masz 3. Gratulacje.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości