Świeży próbuje szczęścia!

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
AdamMini
Janusz Gry
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2019, 8:57
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: AdamMini » 06 wrz 2019, 10:22

Dziękuję. Zawodowo od 28 lat zajmuję się giełdą a od 13 lat rynkiem FOREX. Wbrew pozorom te rynki i lotto są bardzo... podobne. Na początku czerwca tego roku znajomy z giełdy "podpuścił" mnie, aby postarał się wykorzystać wiedzę i doświadczenie w rynku akcyjnego i rynku terminowego. Mały zakład się pojawił więc wziąłem się do roboty. Jednak jaki szok przeżył mój znajomy, że po 12 -dniowej analizie powiedziałem, że da się zarabiać systemem, ale nie takim jak myśli 99,99% graczy. Analiza pokazała, że można zarabiać poprzez "na chybił trafił" i mieć na to istotny wpływ. A w połączeniu z rachunkiem prawdopodobieństwa zwiększyć swoje szanse razy 50-70! Czytałem/oglądałem systemy dostępne w necie i... 99% gracz musi sam skreślić liczby. Jak dla mnie błąd w myśleniu. Mało tego ledwo 2 dni każdego miesiąca pozwalają na szansę wygranej! Mało tego lotto tak to ustawiło, że szanse na wygraną są w ściśle określonych dniach tygodnia. Ok na razie się nie "mądruję". Na razie jestem tutaj nowy więc potrzebuję czasu, by pokazać swoje racje. A tymczasem:

Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2586
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Krzysiek » 06 wrz 2019, 10:33

AdamMini pisze:
06 wrz 2019, 10:22
Mało tego ledwo 2 dni każdego miesiąca pozwalają na szansę wygranej! Mało tego lotto tak to ustawiło, że szanse na wygraną są w ściśle określonych dniach tygodnia.
Ciekawe to co piszesz. Możesz to rozwinąc?
Czyli tak naprawdę to tylko realna szansa jest w określone dni tygodnia i tylko przez 2 dni taka jakby furtka była?
Jak to policzyć,czy jak wpaść na to które to dni?
I co to znaczy gra tylko na CT?
Masz na myśli że przez tą furtkę to tylko gra na chybił - trafił i koniecznie systemem ma sens?
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
mzielakzielakm
Lottożłop
Posty: 1544
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:25
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: mzielakzielakm » 06 wrz 2019, 10:36

Ciekawe stwierdzenie z tymi dwoma dniami i CT . Czekamy na rozwinięcie tematu.

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6573
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: ER33 » 06 wrz 2019, 10:46

Z tym CT to akurat wiem, ponieważ 99% moich trafień i wygranych padło właśnie tym sposobem ;)

Kamilmmz
Świeżak
Posty: 29
Rejestracja: 22 sie 2019, 8:11
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Kamilmmz » 06 wrz 2019, 11:04

Bardzo ładnie siadło, gratuluję wygranej :) Jak byś miał chęć rozwinąć myśl z tym CT i 2 dniami, było by fajnie.

Dinios
Janusz kombinator
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2019, 18:32
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Dinios » 06 wrz 2019, 11:06

Mnie niestety nie ciekawia... Wiekszej glupoty juz dawno nie czytalem. Jeszcze brakuje stwierdzenia, że "zapoznam was z tym systemem za drobną opłatą"...
Czerwcowej czworki gratuluje...

Awatar użytkownika
wukiru
Janusz kombinator
Posty: 174
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:59
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: wukiru » 06 wrz 2019, 11:19

AdamMini pisze:
06 wrz 2019, 10:22
Dziękuję. Zawodowo od 28 lat zajmuję się giełdą a od 13 lat rynkiem FOREX. (...) Mały zakład się pojawił więc wziąłem się do roboty. Jednak jaki szok przeżył mój znajomy, że po 12 -dniowej analizie powiedziałem, że da się zarabiać systemem, ale nie takim jak myśli 99,99% graczy. Analiza pokazała, że można zarabiać poprzez "na chybił trafił"
Przecież to na kilometr śmierdzi wałkiem i typ będzie nie długo oferował PEWNE SYSTEMY NA WYGRANĄ albo bezpośrednio pisząc o tym na forum albo użytkownicy sami będą pisali do niego Radziłbym moderacji żeby przyjrzała się poczynaniom tego użytkownika bo wystarczy że już totalizator nas skubie :lol: Jeśli jednak użytkownik @AdamMini ze swej czystej dobroci serce zechce się tutaj podzielić swoimi teoriami na wygraną bez sprzedawania "systemów innych niż wszystkie" to zawsze ciekawie coś takiego poczytać.

Dinios
Janusz kombinator
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2019, 18:32
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Dinios » 06 wrz 2019, 11:23

wukiru pisze:
06 wrz 2019, 11:19
AdamMini pisze:
06 wrz 2019, 10:22
Dziękuję. Zawodowo od 28 lat zajmuję się giełdą a od 13 lat rynkiem FOREX. (...) Mały zakład się pojawił więc wziąłem się do roboty. Jednak jaki szok przeżył mój znajomy, że po 12 -dniowej analizie powiedziałem, że da się zarabiać systemem, ale nie takim jak myśli 99,99% graczy. Analiza pokazała, że można zarabiać poprzez "na chybił trafił"
Przecież to na kilometr śmierdzi wałkiem i typ będzie nie długo oferował PEWNE SYSTEMY NA WYGRANĄ albo bezpośrednio pisząc o tym na forum albo użytkownicy sami będą pisali do niego Radziłbym moderacji żeby przyjrzała się poczynaniom tego użytkownika bo wystarczy że już totalizator nas skubie :lol: Jeśli jednak użytkownik @AdamMini ze swej czystej dobroci serce zechce się tutaj podzielić swoimi teoriami na wygraną bez sprzedawania "systemów innych niż wszystkie" to zawsze ciekawie coś takiego poczytać.
O tym wlasnie pisalem. Mi szczerze nawet chyba nie chcialoby sie tego czytac. Jak ktos pisze ze sa tylko dwa dni na wygrana to od razu smiac mi sie chce...

Awatar użytkownika
AdamMini
Janusz Gry
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2019, 8:57
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: AdamMini » 06 wrz 2019, 11:37

Nie będzie żadnego systemu. O to nie musicie się martwić. Z prostej przyczyny nie może być. Dziennie idzie za mało kasy na mini, więc 2-4 osoby dodatkowe to już tłok, nie wspominając o kilkunastu, kilkudziesięciu. Tutaj zamierzam wrzucać wygrane, ot co. Kolejny problem to państwo, które nie chce tutaj tracić. Natomiast dziwi mnie podejście większości graczy, że nie szukają innej drogi do wygranej. Radzę poczytać o Tesli, o Musku. Może to co nie co pomoże. Tesla w trakcie studiów zarabiał spore pieniądze na pokerze i loteriach prowadzonych na terenie USA. Nie był to przypadek. Podobnie Musk. Raczej nie był przypadkiem 4-krotne wygranie ponad 1 mln dolarów w loteriach.

Dodano po 4 minutach 14 sekundach:
Krzysiek pisze:
06 wrz 2019, 10:33
AdamMini pisze:
06 wrz 2019, 10:22
Mało tego ledwo 2 dni każdego miesiąca pozwalają na szansę wygranej! Mało tego lotto tak to ustawiło, że szanse na wygraną są w ściśle określonych dniach tygodnia.
Ciekawe to co piszesz. Możesz to rozwinąc?
Czyli tak naprawdę to tylko realna szansa jest w określone dni tygodnia i tylko przez 2 dni taka jakby furtka była?
Jak to policzyć,czy jak wpaść na to które to dni?
I co to znaczy gra tylko na CT?
Masz na myśli że przez tą furtkę to tylko gra na chybił - trafił i koniecznie systemem ma sens?
Hmm moderatorowi to zawsze trzeba odpowiedzieć ;)

- rachunek prawdopodobieństwa z pewnymi … "mówi", że czw, pt i sb to tłok więc twoja wygrana, że jeśli nadejdzie i tak będzie o wiele mniejsza niż...
- niedziela to bardzo słaby dzień, bo przychodów malutko, co widać po wygranych
- wyobraź sobie, że mimo to wygrywasz w czw, pt, sb i nd ale zarabiasz np. tylko 80.000 zł i od razu jesteś wkurzony, psychika mówi dawaj, próbuj teraz masz full kasy i... zonk
- w dni świąteczne podobnie słabo z przyvhodami
- ale prawdziwy złoty graal to...

Dinios
Janusz kombinator
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2019, 18:32
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Dinios » 06 wrz 2019, 11:49

Jedyna droga do wygranej to trafienie kombinacji 5 cyfr. Tych kombinacji jest ponad 850000. Innej drogi nie ma...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości