Świeży próbuje szczęścia!

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
tier
Moderator
Posty: 974
Rejestracja: 15 lip 2018, 19:21
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: tier » 06 wrz 2019, 12:00

Pamiętam że kiedyś na twiterze TS był wpis w stylu "nie bójcie się grać przed 10 rano..." :D :lol:

Awatar użytkownika
AdamMini
Janusz Gry
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2019, 8:57
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: AdamMini » 06 wrz 2019, 12:08

tier pisze:
06 wrz 2019, 12:00
Pamiętam że kiedyś na twiterze TS był wpis w stylu "nie bójcie się grać przed 10 rano..." :D :lol:
Miało to istotny sens przy starym systemie informatycznym. Teraz nie ma to kompletnie znaczenia.

Ok widzę, że źle zacząłem, gdyż nie spodziewałem się takiej reakcji. Aby kończyć dyskusję i nie deptać forum i wątku będę się pojawiał tylko wtedy, gdy będzie 4/5. Wtedy też dodam do nich "trójki". Kończąc zakładam, że zgodnie z analizą w ciągu roku powinno wejść:
- 1/2 "piątki" w systemach... z czego jedna "piątka" będzie "tłusta" (jeden wygrany)
- 4/6 "czwórek w systemie... z czego dwie "tłuste"
- około 12-15 "trójek", z czego 3-5 "tłustych"
Do roboty a modera przepraszam za zamieszanie na wątku zapomniałem, że to nie forum giełdowe i forexowe.

Pozdrawiam AdamMini

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2585
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Krzysiek » 06 wrz 2019, 12:11

AdamMini pisze:
06 wrz 2019, 11:41
Nie będzie żadnego systemu. O to nie musicie się martwić. Z prostej przyczyny nie może być. Dziennie idzie za mało kasy na mini, więc 2-4 osoby dodatkowe to już tłok, nie wspominając o kilkunastu, kilkudziesięciu. Tutaj zamierzam wrzucać wygrane, ot co. Kolejny problem to państwo, które nie chce tutaj tracić. Natomiast dziwi mnie podejście większości graczy, że nie szukają innej drogi do wygranej. Radzę poczytać o Tesli, o Musku. Może to co nie co pomoże. Tesla w trakcie studiów zarabiał spore pieniądze na pokerze i loteriach prowadzonych na terenie USA. Nie był to przypadek. Podobnie Musk. Raczej nie był przypadkiem 4-krotne wygranie ponad 1 mln dolarów w loteriach.

Dodano po 4 minutach 14 sekundach:
Krzysiek pisze:
06 wrz 2019, 10:33
AdamMini pisze:
06 wrz 2019, 10:22
Mało tego ledwo 2 dni każdego miesiąca pozwalają na szansę wygranej! Mało tego lotto tak to ustawiło, że szanse na wygraną są w ściśle określonych dniach tygodnia.
Ciekawe to co piszesz. Możesz to rozwinąc?
Czyli tak naprawdę to tylko realna szansa jest w określone dni tygodnia i tylko przez 2 dni taka jakby furtka była?
Jak to policzyć,czy jak wpaść na to które to dni?
I co to znaczy gra tylko na CT?
Masz na myśli że przez tą furtkę to tylko gra na chybił - trafił i koniecznie systemem ma sens?
Hmm moderatorowi to zawsze trzeba odpowiedzieć ;)

- rachunek prawdopodobieństwa z pewnymi … "mówi", że czw, pt i sb to tłok więc twoja wygrana, że jeśli nadejdzie i tak będzie o wiele mniejsza niż...
- niedziela to bardzo słaby dzień, bo przychodów malutko, co widać po wygranych
- wyobraź sobie, że mimo to wygrywasz w czw, pt, sb i nd ale zarabiasz np. tylko 80.000 zł i od razu jesteś wkurzony, psychika mówi dawaj, próbuj teraz masz full kasy i... zonk
- w dni świąteczne podobnie słabo z przyvhodami
- ale prawdziwy złoty graal to...
Czyli rozumiem że zostaje poniedziałek - wtorek bo skoro w weekend tłok a niedziela słaba to tylko dwa dni są odpowiednie na granie?

Jak możesz, rozwiń to ale w taki normalny sposób.

Uprzedzając innych: moderatorzy czuwają, ale czasami warto poczytać co inni mają do powiedzenia. 8-)
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Terrorblade
Janusz kombinator
Posty: 182
Rejestracja: 04 kwie 2019, 12:26
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Terrorblade » 06 wrz 2019, 12:14

AdamMini przybliż trochę swoją metodę, nie musisz od razu odsłaniać wszystkich kart - wiadomo. Ale na przykład w jaki sposób łączysz giełdę z grami liczbowymi?

Awatar użytkownika
AdamMini
Janusz Gry
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2019, 8:57
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: AdamMini » 06 wrz 2019, 13:06

Według mnie to błąd z tym poniedziałkiem. Statystyka jest tutaj bez szans dla:

- poniedziałek
- środa
- sobota
- niedziela

W 2019 r. liderem jest niewątpliwie wtorek. Na drugim miejscu podium jest czwartek a na trzecim sobota.

Inaczej:

Przy tej szybkiej analizie wziąłem wszystkie wygrane w danych dniach w tysiącach (pominąłem złotówki), ilość wygranych dni, ilość wygranych graczy i wyszło:

- poniedziałek 44 wygranych w wygranych 22 poniedziałkach co przy kasie na wygrane I stopnia (6.053.000 zł) dało na wygrywającego 137.000 zł
- wtorek 34/24 (7.138.000) co dało na wygrywającego 209.000 zł!!!
- środa 65/28 (8.477.000) 130.000 zł
- czwartek 43/24 (7.333.000) 170.000 zł
- piątek 58/30 (9.353.000) 158.000 zł
- sobota 80/27 (9.353.000) 116.000 zł
- niedziela 42/22 (4.420.000) 105.000 zł

Dodam tylko, że ta statystyka będzie git dopiero po niedzieli tego tygodnia, bo nie znamy jeszcze wygranych z pt, sb i nd.

Dodano po 2 minutach 27 sekundach:
Terrorblade pisze:
06 wrz 2019, 12:14
AdamMini przybliż trochę swoją metodę, nie musisz od razu odsłaniać wszystkich kart - wiadomo. Ale na przykład w jaki sposób łączysz giełdę z grami liczbowymi?
Hmm… jakbym powiedział wszystko, czy prawie wszystko nie miałbym szans na większy zysk. Podpowiem w skrócie Fibbonaci i teoria fal Elliota. Nie jestem matematykiem czy fizykiem. Skończyłem Prawo. A giełda i forex to żadna matematyka tylko psychologia i analiza, analiza, analiza...
Pozdrawiam Adam Mini

Dinios
Janusz kombinator
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2019, 18:32
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Dinios » 06 wrz 2019, 13:22

Lepiej przedstaw koszty swojej gry... To wtedy będzie miarodajne, Po drugie wyprowadze Cię z błędu - mini to czysta matematyka i rachunek prawdopodobieństwa...

Awatar użytkownika
wukiru
Janusz kombinator
Posty: 174
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:59
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: wukiru » 06 wrz 2019, 13:24

Ciąg Fibonacciego, teoria strun, fazy księżyca, a na kuponie liczby na chybił trafił :)

Dinios
Janusz kombinator
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2019, 18:32
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Dinios » 06 wrz 2019, 13:28

wukiru pisze:
06 wrz 2019, 13:24
Ciąg Fibonacciego, teoria strun, fazy księżyca, a na kuponie liczby na chybił trafił :)
I to zagrane w piątek :-P

Terrorblade
Janusz kombinator
Posty: 182
Rejestracja: 04 kwie 2019, 12:26
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Terrorblade » 06 wrz 2019, 13:29

Właśnie sprawdziłem swoje 4/5 w 2018, a trafiło mi się to trzy razy. Wszystkie wygrane były w czwartek, lub piątek :mrgreen:

Zgadzam się, że giełda to przede wszystkim psychologia, ale i matematyka (liczby) mają znaczenie. A analiza wyłącznie fundamentalna, AT w ogóle nie stosuję.

Awatar użytkownika
AdamMini
Janusz Gry
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2019, 8:57
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: AdamMini » 06 wrz 2019, 13:39

wukiru pisze:
06 wrz 2019, 13:24
Ciąg Fibonacciego, teoria strun, fazy księżyca, a na kuponie liczby na chybił trafił :)
Widzę, że kolega nie przeczytał pierwszych postów. Piszę o tym od początku, że cała "zabawa" oparta jest na "chybił-trafił", czyli na ponad 90% wszystkich wygranych. Co do piątku zgadza się, wszakże to 3 z tych najlepszych dni sesyjnych dla średniej!

Dodano po 1 minucie 36 sekundach:
Terrorblade pisze:
06 wrz 2019, 13:29
Właśnie sprawdziłem swoje 4/5 w 2018, a trafiło mi się to trzy razy. Wszystkie wygrane były w czwartek, lub piątek :mrgreen:

Zgadzam się, że giełda to przede wszystkim psychologia, ale i matematyka (liczby) mają znaczenie. A analiza wyłącznie fundamentalna, AT w ogóle nie stosuję.
Ok i założe się, że wyższe wygrane musiałeś mieć w czwartki. Co do giełdy gram i pod dane makro, wyniki finansowe jak i pod formacje świecowe

Dodano po 3 minutach 7 sekundach:
Dinios pisze:
06 wrz 2019, 13:22
Lepiej przedstaw koszty swojej gry... To wtedy będzie miarodajne, Po drugie wyprowadze Cię z błędu - mini to czysta matematyka i rachunek prawdopodobieństwa...

Na razie 1000 zł miesięcznie przeznaczono. Jednak w przypadku wygranej pow.10.000 zł koszty miesięczne skoczą do 1500 zł. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości