Świeży próbuje szczęścia!

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
unReal
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:02
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: unReal » 13 lis 2019, 0:06

Kamila pisze:
12 lis 2019, 23:27
Chybił trafił to niewiadomo kiedy ktoś się doczeka wygranej. Może być i za pierwszym wysłanym kuponem a można czekać kilkanaście lat i nie będzie wygranej. A na własne liczby można sobie szanse zwiększyć bo po co czekać kilkanaście lat.
Z tego co wiem, to przez DWADZIEŚCIA lat prowadzenia statystyk, liczenia liczb, marnowania całego życia, maksymalnie wygrałaś 1300 zł, więc także tego...

A wystarczy wejść do spożywczaka, puścić JEDEN kupon na Chybił Trafił i wygrać 377 tys. zł :) Jak widzisz, ktoś mógł grać po raz pierwszy w życiu, jednak mógł być to nałogowy gracz, co nie zmienia faktu, że jeden zakład na CT załatwia sprawę. Inwestycja 1,5 zł - wygrana 377 630,70 zł.

Pochwalisz się w końcu swoim wygranymi, czy nadal będzie spamować to forum swoimi liczbami?
Pieniądze dają ci wolność, byś robił ze swoim czasem to, co chcesz.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Kamila » 13 lis 2019, 0:26

W mini krótko robię statystki jakieś 2 lata dopiero. A wygrywam małe kwoty ale idę na ilość tych wygranych. Jak to się mówi grosz do grosza i się uzbiera nawet z groszy. Tematu zdjęc jeszcze nieogarnełam mam problemy techniczne ale pracuje na tym wkońcu mi się uda wrzucić zdjęcia, ale trzeba czasu na to.

Dodano po 32 minutach 34 sekundach:
Chyba się na mnie uwziąłes? Po to są na forum działy nasze wasze typy aby podawać typować liczby. Chyba że ja czegoś nierozumiem i trzeba na tym forum podawać tylko wygrywające liczby i chwalić się wygraną a jak jest brak wygranej to źle i nie wolno typować bo spamuje się wtedy. Na multipasko można typować do woli nawet są rankingi i nikt nie robi tam problemu a tu to niewiem wogóle o co tu chodzi ? Chyba moje liczby nie są tu mile widziane więc narazie robię przerwe w podawaniu liczb będzięcie mieć spokój. Mnie tam jest to obojętne czy podam tu liczby czy nie. Chciałam jakoś pomóc. Może moje liczby pomimo że przegrane bywały to by kogoś nakierowały na jakieś pomysły do własnej gry.

unReal
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:02
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: unReal » 16 lis 2019, 21:14

Kamila pisze:
13 lis 2019, 0:59

Chyba się na mnie uwziąłes?

Chciałam jakoś pomóc. Może moje liczby pomimo że przegrane bywały to by kogoś nakierowały na jakieś pomysły do własnej gry.
Nie, nie uwziąłem się, tylko skoro Ty możesz pisać na forum, to dlaczego ja nie mogę tego komentować?

Wiele razy już Ci udowodniłem, że Twoje liczby nie weszły w dane losowanie, więc tak to sobie każdy może przewidywać. Przewidziałaś liczbę 14 jako pewniak w MM i znowu pudło.

Nie chce mi się tego liczyć, ale wiele razy pisałaś, że grasz np. w Keno na 3 losowania (czyli przewidujesz liczby na 14:02 i obstawiasz jeszcze dwa losowania obok). CZYLI przewidujesz liczby na 10 losowań, ale obstawiasz w sumie 30 losowań tak, dobrze rozumiem? 10 losowań przewidzianych + każde losowanie jeszcze 4 minuty w przód i w tył.

Piszesz, że Twoja metoda sprawdza się 7/10 losowań (raczej wątpię), przyjmijmy, że 5/10 jest trafionych. Na ile liczb grasz 2, 3? Jaką stawką x2, x3?

No dobra mam akurat chwilę więc to policzę :)

Przyjmijmy, że grasz na dwie liczby (o czym pisałaś wielokrotnie) stawka x2. Jedno losowanie to koszt 4 zł, do wygrania 28 zł. 5/10 losowań masz wygraną, więc 1 zakład na 3 losowania = 12 zł x 10 (losowań) = 120 zł. Gdybyś trafiła 5/10 "takich losowań" wygrywasz 140 zł, gdyby było 7/10 trafionych wygrywasz 196 zł.
Na razie wygląda na to, że faktycznie jesteś na plus (JEŚLI OCZYWIŚCIE TO CO PISZESZ JEST PRAWDĄ, A TY WYSYŁASZ TE KUPONY, A NIE TYLKO JE ROZPISUJESZ NA SUCHO).

Jest tylko jedno małe ALE! Pisałaś też, że grasz we wszystkie gry TS, jak również kupujesz wszystkie zdrapki, więc napisz nam proszę, jakim cudem jesteś na plusie skoro te inne gry i zdrapki na 100% nie są wygrane? Gdybyś grała tylko w keno to ok, jestem w stanie Ci uwierzyć, że jesteś na plusie, ale dodając do tego inne gry TS I NIE TYLKO ( sama pisałaś, że obstawiasz też inne loterie), raczej szczerze w to wątpię.

Wiesz dlaczego większość ludzi tutaj Cię krytykuje? Bo jak tylko pojawia się jakiś nowy post w jakimś temacie, to autorem jesteś TY, ze swoimi SZCZĘŚLIWYMI NUMERAMI, a za chwilę sama piszesz, że "no niestety tym razem się nie udało" i tak jest co chwilę!
Słuchaj, praktycznie wszyscy grają w "Lotto" po to, żeby trafić główną wygraną. GŁÓWNĄ, czyli kilka, kilkadziesiąt, kilkaset tys zł, kilka milionów itd, a Ty proponujesz grę na 2, 3, 4 liczby, gdzie można wygrać tyle, ile zarobisz w godzinę w normalnej pracy (licząc wkład i wgraną, bo nie zawsze wszystko wchodzi).
Nie wiem czy wiesz, ale większość woli pracować, zdobywać nowe kwalifikacje, awansować na wyższe stanowiska, poznawać nowych ludzi itd. a nie ryzykować na loterii.

Nie wiem może Ty faktycznie jesteś na sporym plusie ( w co wątpię), ale ja wolę iść do pracy i zarobić tyle co Ty (ba pewnie nawet więcej) nie ponosząc żadnego ryzyka, do tego jeszcze mieć samochód służbowy, paliwo za darmo, telefon za darmo, pakiet multi sport, ubezpieczenie itd.

Uff, mam nadzieję, że teraz Ci wyjaśniłem o co mi chodzi :D Jak masz problem ze zdjęciami to chętnie pomogę, to jest proste jak drut :D Mogę Tobie napisać krok po kroku jak to zrobić, tylko uruchom komputer (pisałaś, że masz komputer), bo jest o wiele prościej niż na telefonie.
Pieniądze dają ci wolność, byś robił ze swoim czasem to, co chcesz.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Kamila » 16 lis 2019, 22:42

Trochę może masz racji. Gram we wszystkie gry ale napisałam nieprecyzyjnie. Każdego losowania nieobstawiam np w super szansie jak jest jakaś zła passa przez parę dni to robię przerwę na parę losowań. Nie gram na siłę jak nieidzie. Codziennie też niegram bo głównie gram od poniedziałku do piątku. Zdrapki gram wszystkie ale potrochu a nie wszystkie naraz. Zdrapki przeważnie wygrane wymieniam a jak nieidzie jest słabo to też robię przerwe bo na siłe niegram aby przegrywać. A drogie zdrapki rzadziej kupuje, bardziej te tańsze do 5 zł. A komputer mam starszego typu i chwilowo nieczynny jest. Także jak by ci się chciało krok po kroku wyjaśnić to jak mam dokonać tego z telefonu. Jest temat zdjęć w sprawy techniczne. Ale jak ci się niechce to sama dalej będe próbować jakoś. Mnie akurat nowe technolgie do niczego nie są potrzebne. Nawet samochodu niepotrzebuje i da się żyć bez auta. Dlatego rozumiem że dla większości wydaje się to dziwne z tymi zdjęciami. Bo w dziesiejszych czasach to raczej tylko emeryci mają z tym problemy i są mniej obeznani.

Dodano po 22 minutach 40 sekundach:
Nawet na forum w temacie keno ktoś napisał że może mam 70 lat. I wcale się nieobraziłam bo na waszym miejscu może pomyślałabym to samo.

unReal
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:02
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: unReal » 16 lis 2019, 23:41

Kamila pisze:
16 lis 2019, 23:05
komputer mam starszego typu i chwilowo nieczynny jest. Także jak by ci się chciało krok po kroku wyjaśnić to jak mam dokonać tego z telefonu. Jest temat zdjęć w sprawy techniczne. Ale jak ci się niechce to sama dalej będe próbować jakoś. Mnie akurat nowe technolgie do niczego nie są potrzebne. Nawet samochodu niepotrzebuje i da się żyć bez auta.
Super, że w końcu dodałaś frazę "DLA CIEBIE" :) Co to znaczy komputer starszego typu i jest nieczynny? Tego nie rozumiem? Skoro tyle "zarabiasz" to nie możesz kupić sobie nawet laptopa za 1500 zł, który ułatwi Ci życie?
Oczywiście, że da się żyć bez auta, ja nie twierdzę, że nie, ale z autem ( i to jeszcze ZA DARMO) JEST O WIELE ŁATWIEJ! Po co mam się tłuc autobusem, pociągiem, jak mogę sobie jeździć samochodem gdzie chcę i kiedy chcę i to jeszcze za darmo, bo mam taką pracę, która mi to umożliwia :D Mam też prywatny samochód, ale w sumie jest to auto weekendowe, którym PRAKTYCZNIE nie jeżdżę, bo niby po co, skoro mam "nówkę" z pracy?
Pieniądze dają ci wolność, byś robił ze swoim czasem to, co chcesz.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Kamila » 16 lis 2019, 23:52

Starszego typu czyli nienajowszy tylko sprzed wielu lat ( stacjonarny). Zawiesza się ciągle więc narazie niedziała. A nad laptopem się zastanawiam bo faktycznie by się przydał. Do jazdy autem to trzeba mieć najpierw prawo jazdy a niekażdy ma.

Dodano po 38 minutach 14 sekundach:
Ja bez auta czuję się wolna. Zero zmartwień. Koszty tanie za bilet mięsieczny na autobus. Niemusze się martwić o jakieś stłuczki, ubezpieczenia auta, że ktoś mi auto ukradnie czy uszkodzi. Po mechanikach niemusze chodzić. Dla mnie wygodniej. Ale różne gusta są. Nie każdy lubi to samo.

Dodano po 5 minutach 14 sekundach:
No chyba że ktoś ma firmę gdzie auto jest niezbędne to wiadomo. Jak kiedyś może będe mieć firme to i auto będzie. A narazie auta niepotrzebuje .

jerzych
Janusz Gry
Posty: 55
Rejestracja: 24 sie 2019, 15:03
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: jerzych » 17 lis 2019, 12:28

Żeby kupić nawet najtańszego laptopa to trzeba pierwsze co zrobić , WYGRAĆ KASE , wypowiedzi tej kobiety to już się czytać odechciewa wiecznie wygrywa we wszystkich niemal grach , ale nie może tego udowodnić ato stary komputer ato . nie potrafi zrobić zdjęcia ,ALE WIECZNIE WYGRYWA, bez pomocy komputera śmiech na sali.😀😀😛😛

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Kamila » 17 lis 2019, 12:55

Jerzych jestem dobiero pare dni na forum a piszesz tak jak bym tu była na forum pół roku i niewstawiała zdjęć. Strasznie niecierpliwy jesteś. Przegrane kupony i zdrapki też mam pisałam o tym. Także cierpliwośći bo nawet mięsiąc nieminął od mojego pisania. A do grania nie trzeba mieć komputera. Mam internet w telefonie a wysyłam kupony w punkcie lotto a nie online. Więc niewiem w czym widziś problem? Chyba w tym że twoim zdaniem powinnam odrazu pierwszego dnia wstawić zdjęcia. Ty może potrafisz a ja nie, więc próbuje wstawić te zdjęcia ale ty tego nierozumiesz bo pewnie myślisz że każdy potrafi to zrobić więc pewnie kłamie. Nikt cię niezmusza do czytania, niechcesz czytać omiń mój post.

Dodano po 7 minutach 2 sekundach:
Jak tak bardzo ci zależy na zdjęciach kuponów to trzeba było mi wyjaścic jak to zrobić i już dawno temu zdjęcia byłyby wstawione.

tier
Moderator
Posty: 966
Rejestracja: 15 lip 2018, 19:21
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: tier » 17 lis 2019, 13:42

Kamila, Pod spodem masz zakładkę załączniki, wybierasz dodaj pliki i wstawiasz :)

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Kamila » 17 lis 2019, 14:20

tier pisze:
17 lis 2019, 13:42
Kamila, Pod spodem masz zakładkę załączniki, wybierasz dodaj pliki i wstawiasz :)
Mam pytanie obok załączników są opcje. Może jakąś opcje mam wyłączoną i muszę wcisnąć aby zdjęcia weszły. Mam dzisiaj więcej czasu to może dzisiaj to rozpracuje i się uda już dziś zdjęcie wstawić.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości