Świeży próbuje szczęścia!

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Dinios
Janusz kombinator
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2019, 18:32
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Dinios » 08 wrz 2019, 19:42

AdamMini pisze:
08 wrz 2019, 19:41
Dinios pisze:
08 wrz 2019, 17:54
Czyli jak ktos napisze w gazecie ze da sie wygrac 5/5 tydzien z rzedu to tez uwierzysz? Bo bedziesz mial w wersji papierowej?

A gdybyś przeczytał a na dodatek obejrzał reportaż to byś uwierzył? A co jeśli... poczekajmy na moje na moje zakłady
Nie - nie uwierzylbym. Logika i prawdopodobienstwo mowia co innego

Awatar użytkownika
wukiru
Janusz kombinator
Posty: 174
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:59
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: wukiru » 08 wrz 2019, 20:40

AdamMini pisze:
08 wrz 2019, 19:41
Dinios pisze:
08 wrz 2019, 17:54
A co jeśli... poczekajmy na moje na moje zakłady
No czekamy, czekamy :D Tylko bez photoshopa !

Awatar użytkownika
AdamMini
Janusz Gry
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2019, 8:57
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: AdamMini » 08 wrz 2019, 22:07

wukiru pisze:
08 wrz 2019, 20:40
AdamMini pisze:
08 wrz 2019, 19:41
Dinios pisze:
08 wrz 2019, 17:54
A co jeśli... poczekajmy na moje na moje zakłady
No czekamy, czekamy :D Tylko bez photoshopa !
Sugerujesz, że te kupony, które puszczałem były robione na Photoshopie?

AgaMarusia11
Cwaniak
Posty: 284
Rejestracja: 15 sie 2019, 19:37
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: AgaMarusia11 » 08 wrz 2019, 23:34

AdamMini pisze:
08 wrz 2019, 22:07
wukiru pisze:
08 wrz 2019, 20:40
AdamMini pisze:
08 wrz 2019, 19:41

A co jeśli... poczekajmy na moje na moje zakłady
No czekamy, czekamy :D Tylko bez photoshopa !
Sugerujesz, że te kupony, które puszczałem były robione na Photoshopie?
Chyba raczej, te które będziesz puszczał ;)

Pamiętam sytuację z pracy - jeden z moich klientów co jakiś czas trafiał 5/6 w Lotto, grał systemem (nie chce mi się sprawdzać jakim, ale inkasował 3x5). Za każdym razem mówił, co kupił wnuczkowi, a kupił mu sporo i to wiele razy. :mrgreen: Nie grywałam wtedy w ogóle, więc myślałam, że system gwarantuje praktycznie jakąkolwiek wygraną.
Teraz wiem jakie to trudne, by trafić chociaż 3/5, czy 3/6 nawet systemem... dlatego ja jestem otwarta na każdą teorię, nawet najbardziej nieprawdopodobną. Jestem ciekawa tych zdjęć wygranych kuponów. :D

P.S. A taki Lech W. - może też rozgryzł system? Przecież za każdym razem, gdy mu brakowało „do pierwszego”, puszczał Lotto i wygrywał. :lol: ;)

Awatar użytkownika
AdamMini
Janusz Gry
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2019, 8:57
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: AdamMini » 09 wrz 2019, 10:07

AgaMarusia11 pisze:
08 wrz 2019, 23:34
AdamMini pisze:
08 wrz 2019, 22:07
wukiru pisze:
08 wrz 2019, 20:40


No czekamy, czekamy :D Tylko bez photoshopa !
Sugerujesz, że te kupony, które puszczałem były robione na Photoshopie?
Chyba raczej, te które będziesz puszczał ;)

Pamiętam sytuację z pracy - jeden z moich klientów co jakiś czas trafiał 5/6 w Lotto, grał systemem (nie chce mi się sprawdzać jakim, ale inkasował 3x5). Za każdym razem mówił, co kupił wnuczkowi, a kupił mu sporo i to wiele razy. :mrgreen: Nie grywałam wtedy w ogóle, więc myślałam, że system gwarantuje praktycznie jakąkolwiek wygraną.
Teraz wiem jakie to trudne, by trafić chociaż 3/5, czy 3/6 nawet systemem... dlatego ja jestem otwarta na każdą teorię, nawet najbardziej nieprawdopodobną. Jestem ciekawa tych zdjęć wygranych kuponów. :D

P.S. A taki Lech W. - może też rozgryzł system? Przecież za każdym razem, gdy mu brakowało „do pierwszego”, puszczał Lotto i wygrywał. :lol: ;)
Od września - jak mówiłem wcześniej - będę inwestował comiesięcznie kwotę 1500 zł, czyli powinno wchodzić 693 + 378 + 189 + 189. Wyjątkiem będą te miesiące, gdzie padnie jakaś wygrana podbijająca moją pulę. 1500 - 2000 - … - max 4150 zł. Rocznie będzie to 52 zakłady systemem od 9 do 11. To żadna teoria tylko praktyka z giełdy i rynku FOREX. Odpowiednie zarządzanie mony managment (MM) winno przynieść swoje (co najmniej mały zysk na koniec roku). Warunek jeden to analizować, czy nie zmieniają się poszczególne elementy. Jak na razie odpada granie w niedzielę, sobotę, piątek i środę. Inne warunki zdecydują, czy dniem sesyjnym będzie wtorek, czy czwartek danego tygodnia.

Jedni z was nazywają coś systemem inni metodą. Jak dla mnie liczy się prawdopodobieństwo (wbrew pozorom bardzo zróżnicowane dlatego pojawia się kombinarotyka), statystyka, "chybił trafił" i odpowiednie środki pieniężne. Żadna magia, żadna wiara.

Wchodząc tutaj z kuponami nie spodziewałem się takiej złości , hasła o Photoshop. Artykuły, które wrzuciłem to żadna ściema. Ale cóż, człowiek uczy się cały czas. Dla tych co mają wątpliwości radzę poszukać w fińskiej prasie codziennej o 4 wygranej grupy "50-ciu", którzy zdominowali Eurojackpot. Tam mówi się, że... a zresztą, pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Nutaharion » 09 wrz 2019, 11:19

Ja proponuję pokazać efekt, a wtedy na pewno niektórzy będą bardziej skorzy do wiary ;)
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
wukiru
Janusz kombinator
Posty: 174
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:59
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: wukiru » 09 wrz 2019, 13:53

Naprawdę mini Adam, wypisywanie co post jakiś "finansowych określeń" nie sprawi że będziesz bardziej wiarygodny. Jakoś zbyt usilnie próbujesz wszystkich przekonać do swoich racji, jakbyś sam musiał to przed sobą powtarzać żeby w to uwierzyć :D Zapraszamy z konkretami bo Twoje teorię niesty nie dają żadnych konkretów.

tier
Moderator
Posty: 974
Rejestracja: 15 lip 2018, 19:21
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: tier » 09 wrz 2019, 21:32

Opowiedziałem kolektorce całą historię, miała niezły ubaw z blokowaniem ludzi przez TS. :D :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Tabaluga
Lottożłop
Posty: 1161
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:00
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Tabaluga » 09 wrz 2019, 23:36

Dajmy koledze trochę czasu a nie od razu bombardownie i kpiny.Przekazał swoje myślenie na temat lotto i chce to wdrożyć w życie.Ale najlepiej rzucać się od razu na kogoś i cisnąć.Przez takie komentarze bynajmniej dla mnie te forum nie staje się przyjazne po mału.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2585
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Świeży próbuje szczęścia!

Post autor: Krzysiek » 09 wrz 2019, 23:44

W pełni się zgadzam z @Tabaluga. Można mieć wątpliwości ale zarazem też poczekajmy na jakieś małe dowody @AdamMini. A osadzać będziemy potem.

bo tak tez od razu wyśmiewając na dzień dobry nie budujemy marki forum.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości