Zdrapki przez internet

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2579
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Krzysiek » 20 gru 2020, 19:49

Podobno od jutra
@Pralkafrania, raczej to nie ma nic wspólnego czy wygrana była na Południu czy Północy, Szanse każdy ma takie same
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Kaszmir » 20 gru 2020, 21:38

Również cieszę się z takiego obrotu spraw :cool: myślę przyjrzeć się temu tworowi :D
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Scenic » 20 gru 2020, 22:06

Jeżeli będą podawać ile % z puli pozostało to jeszcze będzie miało sens poczekać na główną. Szansa na 1MLN jak 1do1MLN Przy 500tys losów to już 1do 500tys.


Tylko ile trzeba będzie czekać aby pula zeszła do jakieś sumy przy tylu rożnych grach . Jakby zrobili jedną to jeszcze . A tutaj x wariatów po x wariantów. :lol:

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2579
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Krzysiek » 20 gru 2020, 23:11

No musieli utrudnić, za łatwo by było. TS nie miał by z czego żyć :lol:
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Kaszmir » 21 gru 2020, 5:22

Gdzie można zobaczyć te zdrapki ?
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2579
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Krzysiek » 21 gru 2020, 10:26

No beda w gry.lotto.pl . Tylko aktualnie jest przerwa techniczne?
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Pralkafrania
Janusz Gry
Posty: 51
Rejestracja: 24 mar 2020, 13:29
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Pralkafrania » 21 gru 2020, 15:39

No już po aktualizacji i żadnych nowości nie ma. Nie wiem co oni aktualizowali tyle godzin. Zdrapek, czy tam losów też nie ma. Może po prostu im nie pykło i zrobią to w innym terminie.

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4583
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Nutaharion » 21 gru 2020, 15:50

Też mi się wydaje, że nie siadła aktualizacja i wrócili do poprzedniej wersji :lol:
Trochę taka głupota na szybko przed Świętami takie grube rzeczy wpuszczać. U mnie w pracy wszystko stoi do Nowego roku żeby nie zepsuć przypadkiem :lol:
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Scenic » 21 gru 2020, 16:59

Zapewne przygotowania trwały od miesięcy. Trochę trzeba czasu aby to wymyślić i zaprogramować. Dzisiaj mieli wprowadzić ale coś nie wyszło.


Pojawiała się zakładka Gierki w menu gdzie się sprawdza zakłady kupione.

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4583
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Nutaharion » 21 gru 2020, 22:13

Ruszyło!

Przejrzałem na szybko i wszystko wygląda jak gry z jakiegoś Facebooka czy innego tego typu rzeczy :lol: :lol:

1. Owocki - niezła schiza, takie przekładanie owoców, góra, dół, bok i robienie soków, im więcej zrobisz soków tym więcej kwot losujesz z tych soków i jak masz 3 identyczne to wygrywasz

2. Statki - pchasz statki do brzegu, wieje wiatr i je cofa, wypadają muszelki co pozwalają więcej razy pchać statek. Są też bonusy z flagami i zwiększającymi wartość wygranej.

3. Monetki - rzucasz monetą i ona spada do jednego z kotłów, jak uzbierasz 3x ten sam kocioł to wygrywasz.

4. Kurki - masz jajka i pod jajkami są nasze liczby a obok są kury co trzymają wygrywające liczby. Jak coś trafisz ze swoich w tym co jest w kurach to wygrywasz.

5. Krzyżówki - losujesz literki i zaznaczasz, jak ułożysz minimum 3 słowa to wygrywasz. Jest też bonus z extra literką za wylosowanie diamentu.

Screeny dla tych co nie mają konta:
gierki22.png
statki.png
owocki.png
monetki.png
kurki.png
krzyzowki.png
gierki17.png
gierki18.png
gierki19.png
gierki1.png
gierki4.png
gierki20.png
gierki21.png
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości