Zdrapki przez internet

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Snooki
Lubi chajc
Posty: 479
Rejestracja: 06 paź 2018, 22:09
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: Snooki » 05 maja 2022, 11:09

Kolejna nowa gierka. Ktoś tam w lotto ma dobrze nasrane w głowie tylko czekać aż gierek będzie tyle co zdrapek. Zagrałam w demo 10 x stawka 50 zł i nic nie wygrałam :lol: :lol:

Awatar użytkownika
aniawawa
Maniak
Posty: 719
Rejestracja: 27 lip 2018, 23:41
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: aniawawa » 05 maja 2022, 14:00

A to nie jest brzydsza siostra Sztabek?

U mnie na 10 zagrań demo po 50 zł raz 200 i raz 50.
Wow

Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: Scenic » 06 maja 2022, 22:45

U mnie na 10x gre 9x z rzędu było 0 wygranej -450zł za 10 razem padło 175zł czyli byłoby ogólnie 325zł straty. :lol:

Już od dawna zresztą nie gram w te gierki tylko demo na test. Przy stracie gdzie było kilka gierek i szybko losy schodziły mozna było jeszcze zapolować przy małej puli 20-30 tys. losów Teraz nie ma to sensu.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2576
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: Krzysiek » 07 maja 2022, 0:09

Jakby się ktoś zastanawiał to tak, chyba TS dąży do ofensywy gierek tak jak zdrapek.
W regulaminach jest kilka nazw dla jednej tak jak w Zdrapkach punktach stacjonarnych. Myśle ze do konca roku jeszcze dojdzie kilka kolejnych
egulamin loterii pieniężnej Znaczki/Znaczki szczęścia/Memorki/Szczęśliwy Traf/Cztery w rzędzie/Czwórki
Informacja uzupełniająca do Regulaminu loterii pieniężnej Znaczki/Znaczki szczęścia/Memorki/Szczęśliwy Traf/Cztery w rzędzie/Czwórki
Regulamin loterii pieniężnej Totemki/Trzy w Linii/Tic Tac Toe/Znaczki/Figurki
Informacja uzupełniająca do Regulaminu loterii pieniężnej Totemki/Trzy w Linii/Tic Tac Toe/Znaczki/Figurki
Regulamin loterii pieniężnej Sztabki/Korony/Gwiazdki/Złote Koło/Złote Monety
Informacja uzupełniająca do Regulaminu loterii pieniężnej Sztabki/Korony/Gwiazdki/Złote Koło/Złote Monety
Regulamin loterii pieniężnej Statki/Wyścig po złoto/Wodna Bitwa/Bitwa Piratów/Statkiem po skarb
Informacja uzupełniająca do Regulaminu loterii pieniężnej Statki/Wyścig po złoto/Wodna Bitwa/Bitwa Piratów/Statkiem po skarb
Informacja uzupełniająca nr 2 do Regulaminu loterii pieniężnej Statki/Wyścig po złoto/Wodna Bitwa/Bitwa Piratów/Statkiem po skarb
Regulamin do loterii pieniężnej Skrzynki/Armatki/Wyspa Piratów/Wyspa Pieniędzy/Piracki Skarb/Wyspa Skarbów
Informacja uzupełniająca do Regulaminu loterii pieniężnej Skrzynki/Armatki/Wyspa Piratów/Wyspa Pieniędzy/Piracki Skarb/Wyspa Skarbów
Regulamin do loterii pieniężnej Siódemki/Rubiny/Rubinowa Siódemka/Szczęśliwa Siódemka
Informacja uzupełniająca do Regulaminu loterii pieniężnej Siódemki/Rubiny/Rubinowa Siódemka/Szczęśliwa Siódemka
Regulamin loterii pieniężnej Owocki/Owocowa Eksplozja/Owocowe Szaleństwo/Owocowa Mania/Frutomania/Owocowy Łup/Zakręcone Owoce
Informacja uzupełniająca do Regulaminu loterii pieniężnej Owocki/Owocowa Eksplozja/Owocowe Szaleństwo/Owocowa Mania/Frutomania/Owocowy Łup/Zakręcone Owoce
Informacja uzupełniająca nr 2 do Regulaminu loterii pieniężnej Owocki/Owocowa Eksplozja/Owocowe Szaleństwo/Owocowa Mania/Frutomania/Owocowy Łup/Zakręcone Owoce
Regulamin loterii pieniężnej Monetki/Złote Wiaderka/Spadające Monety/Ukryty Skarb/Bogactwo Wodospadu
Informacja uzupełniająca do Regulaminu loterii pieniężnej Monetki/Złote Wiaderka/Spadające Monety/Ukryty Skarb/Bogactwo Wodospadu
Informacja uzupełniająca nr 2 do Regulaminu loterii pieniężnej Monetki/Złote Wiaderka/Spadające Monety/Ukryty Skarb/Bogactwo Wodospadu
Regulamin loterii pieniężnej Kurki/Szczęśliwe Kury/Kurniczek/Jajko czy Kura?/Kurnik
Informacja uzupełniająca do Regulaminu loterii pieniężnej Kurki/Szczęśliwe Kury/Kurniczek/Jajko czy Kura?/Kurnik
Informacja uzupełniająca nr 2 do Regulaminu loterii pieniężnej Kurki/Szczęśliwe Kury/Kurniczek/Jajko czy Kura?/Kurnik
Regulamin loterii pieniężnej Krzyżówki/Literówki
Informacja uzupełniająca do Regulaminu loterii pieniężnej Krzyżówki/Literówki
Informacja uzupełniająca nr 2 do Regulaminu loterii pieniężnej Krzyżówki/Literówki
Regulamin loterii pieniężnej Kostki/Rzut Za Milion/Kolorowe Liczby/Kości Przy Kawie
Informacja uzupełniająca do Regulaminu loterii pieniężnej Kostki/Rzut Za Milion/Kolorowe Liczby/Kości Przy Kawie
Regulamin loterii pieniężnej Kamyki/Runy/Klejnoty/Magiczne Klejnoty
Informacja uzupełniająca do Regulaminu loterii pieniężnej Kamyki/Runy/Klejnoty/Magiczne Klejnoty
Regulamin loterii pieniężnej Emotki/Buźki/Kuleczki/Kolorowe Emocje/Koło Szczęścia
Informacja uzupełniająca do Regulaminu loterii pieniężnej Emotki/Buźki/Kuleczki/Kolorowe Emocje/Koło Szczęścia
Regulamin loterii pieniężnej Duszki/Stworki/Upiorki/Szalone Wygrane/Obłędna Kasa
Informacja uzupełniająca do Regulaminu loterii pieniężnej Duszki/Stworki/Upiorki/Szalone Wygrane/Obłędna Kasa
Regulamin loterii pieniężnej Błyskotki/Klejnoty/Świecidełka/Kolorowe Kamienie/Kryształki
Informacja uzupełniająca do Regulaminu loterii pieniężnej Błyskotki/Klejnoty/Świecidełka/Kolorowe Kamienie/Kryształki
Regulamin loterii pieniężnej Antyki/Talerzyki/Paterki/Midaski
Informacja uzupełniająca do Regulaminu loterii pieniężnej Antyki/Talerzyki/Paterki/Midaski
Informacja uzupełniająca do Regulaminu loterii pieniężnej Bombki
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1283
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: Rocker » 07 maja 2022, 10:36

Scenic pisze:
06 maja 2022, 22:46
Przy stracie gdzie było kilka gierek i szybko losy schodziły mozna było jeszcze zapolować przy małej puli 20-30 tys. losów Teraz nie ma to sensu.
Czy ja wiem, losy schodzą powoli to spory minus. Jednak według mnie lepiej zagrać w gierki np. Siódemki za 20zł , gdzie mamy pewność, że mamy jakąkolwiek szanse na główną (zawsze losujemy "grę" z całej pozostałej puli losów), a drugie ,że główna w ogóle istnieje, a nie wylądowała w koszu. Siódemki to akurat wyjątkowy przypadek bo licząc wygrane od 320tyś to jest tam 8 wysokich nagród przy pozostałym nakładzie 829tyś losów. A taka zdrapka świąteczne odliczanie pomimo małego nakładu, nie wiadomo czy główna tam jeszcze istnieje, i czy mamy szanse ją wylosować ze względu na lokalizację. Główna może leżeć w punkcie 400km dalej.
A polowań nie polecam i w zdrapkach i gierkach.

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: marissaw007 » 07 maja 2022, 12:09

Rocker pisze:
07 maja 2022, 10:36
Scenic pisze:
06 maja 2022, 22:46
Przy stracie gdzie było kilka gierek i szybko losy schodziły mozna było jeszcze zapolować przy małej puli 20-30 tys. losów Teraz nie ma to sensu.
Czy ja wiem, losy schodzą powoli to spory minus. Jednak według mnie lepiej zagrać w gierki np. Siódemki za 20zł , gdzie mamy pewność, że mamy jakąkolwiek szanse na główną (zawsze losujemy "grę" z całej pozostałej puli losów), a drugie ,że główna w ogóle istnieje, a nie wylądowała w koszu. Siódemki to akurat wyjątkowy przypadek bo licząc wygrane od 320tyś to jest tam 8 wysokich nagród przy pozostałym nakładzie 829tyś losów. A taka zdrapka świąteczne odliczanie pomimo małego nakładu, nie wiadomo czy główna tam jeszcze istnieje, i czy mamy szanse ją wylosować ze względu na lokalizację. Główna może leżeć w punkcie 400km dalej.
A polowań nie polecam i w zdrapkach i gierkach.
Ja jakoś nie mam przekonania co do uczciwości tej losowości w gierkach. W zdrapkach jednak masz to kwotę gwarantowana w każdej paczce i masz pewność że przynajmniej część Ci się zwróci. W gierkach możesz kupić np 15 losów po 20zl i nie wygrać nic.
Powinno być tak że możesz sobie wybrać numer gierki którą chcesz, powiedzmy jeśli mamy 1mln losów to możesz wybrać numer od 1-1 000 000, jeśli dany numer się wyprzedał automatycznie wybiera najbliższy dostępny los, wtedy faktycznie miało by to sens.

Dodano po 7 minutach 29 sekundach:
A przy okazji, jak to jest z gierkami? Są dostępne do ostatniego wolnego losu, czy TS może wycofać dana gierkę w dowolnym momencie, czy może tak jakwb zdrapkach informują o tym wcześniej?

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1283
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: Rocker » 07 maja 2022, 13:46

@marissaw007 Z tą kwotą gwarantowaną w paczkach zdrapek to jakiś plus, ale z drugiej strony może pójść tobie seria wygranych w gierkach gdzie jesteś na spory plus, więc brak nagród gwarantowanych w gierkach to nie taki problem. Tutaj to kwestia szczęścia. W zdrapkach w paczce jest tylko jedna wygrana losowa, co czasem oznacza przy zakupie paczki wyjść tylko na zero. To też kwestia co sobie zakładasz przy zakupie losów czy zdrapek. Ja od razu zakładam minus bo największe prawdopodobieństwo jest jednak ,że jak dobrze pójdzie to najwyżej wyjdę na zero. Najnowsze gierki wykorzystują podejście do hazardu większości graczy, czyli jakakolwiek wygrana to jednak wygrana. Gierki te dają sporo zwrotów, wygranych typu stawka x2, i tak do 1000zł, które jest taką barierą psychologiczną. To ,że wyda gracz na los 50zł i wygra 100zł przy 3 grach, to nie ważne. Liczy się to ,że 100zł to już jakaś powiedźmy konkretniejsza wygrana.

A co do twojego pytania to gierki są dostępne do ostatniego losu o ile tam znajduje się nagroda główna. W momencie wylosowania głównej do pozostałej puli losów dodawany jest milion z dodanymi wygranymi jak przy starcie gry. Np:
Było 5000 losów z wygraną 10zł przy starcie gry, pozostało 3000 losów kiedy padła główna. Teraz nowa pula losów to 8000 losów po 10zł.

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: marissaw007 » 07 maja 2022, 14:29

Rocker pisze:
07 maja 2022, 13:46
@marissaw007 Z tą kwotą gwarantowaną w paczkach zdrapek to jakiś plus, ale z drugiej strony może pójść tobie seria wygranych w gierkach gdzie jesteś na spory plus, więc brak nagród gwarantowanych w gierkach to nie taki problem. Tutaj to kwestia szczęścia. W zdrapkach w paczce jest tylko jedna wygrana losowa, co czasem oznacza przy zakupie paczki wyjść tylko na zero. To też kwestia co sobie zakładasz przy zakupie losów czy zdrapek. Ja od razu zakładam minus bo największe prawdopodobieństwo jest jednak ,że jak dobrze pójdzie to najwyżej wyjdę na zero. Najnowsze gierki wykorzystują podejście do hazardu większości graczy, czyli jakakolwiek wygrana to jednak wygrana. Gierki te dają sporo zwrotów, wygranych typu stawka x2, i tak do 1000zł, które jest taką barierą psychologiczną. To ,że wyda gracz na los 50zł i wygra 100zł przy 3 grach, to nie ważne. Liczy się to ,że 100zł to już jakaś powiedźmy konkretniejsza wygrana.

A co do twojego pytania to gierki są dostępne do ostatniego losu o ile tam znajduje się nagroda główna. W momencie wylosowania głównej do pozostałej puli losów dodawany jest milion z dodanymi wygranymi jak przy starcie gry. Np:
Było 5000 losów z wygraną 10zł przy starcie gry, pozostało 3000 losów kiedy padła główna. Teraz nowa pula losów to 8000 losów po 10zł.
Zdarzyło Ci się kiedyś mieć taką serie w gierkach ze byłeś sporo na plus? :)
Czyli te zdrapki aktualizują sie w zasadzie w nieskończoność?
Z ciekawości przejrzałem sobie te gierki i mnie jakoś nie zachęca stawka 50zł i wygrana 250 000, wygląda jak kiepski żart, a prawdopodobieństwo trafienia pełnego losu jest chyba porównywalne jak przy innych gierkach. Natomiast np wygrana 480 tys za 10zł ( siódemki ) jest kusząca, bo wygląda podobnie do tych ze zdrapek.
Zastanawia mnie jeszcze jedno... Dlaczego tak dziwacznie wygląda tabela wygranych, tzn jest np wygrana 1 stopnia w pewnej wysokości i ta wygrana 2 stopnia to jest dokładnie to samo. Przy niższych stopniach podobnie, a tam prawdopodobieństwo podane i jedna kwota a dwa różne wyliczenia :D

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1283
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: Rocker » 07 maja 2022, 23:06

@marissaw007 zdarzają się dłuższe serie wygranych, po kilka do pewnie 7 gier pod rząd. Z założenia na gierki wpłacam 200 zł na miesiąc , limit mam na 500zł. I kilkukrotnie zostawało mi kilkadziesiąt złotych w momencie osiągnięcia limitu.
Pula może się powiększać w nieskończoność o ile ktoś trafił główną.
Jeśli chodzi o siódemki to specyficzna gra bo tam , albo trafisz wysokie wygrane, albo nic. Ilość wygranych oprócz tych wysokich jest bardzo niska. Najczęściej trafia się zwrotu , stawkę X2, i nic więcej. Dlatego tutaj trzeba założyć minus. Natomiast wysokich wygranych jest najwięcej patrząc na nakład. Z największych moich wygranych, ja akurat miałem szczęście w siòdemkach za 3 zł, wpadło 1500zł. Wygranych tych jednak jest bardzo mało bodajże 8 na milion losów. Więc tutaj i pech , że nie wpadło coś konkretniejszego przy zbliżonym no niskim prawdopodobieństwie wygranej.
Wygrane w siòdemkach 1 stopnia i 2 są takie same. Nie mogli dać dwóch głòwnych, bo system przy wylosowaniu głòwnej dodaje zawsze nową pulę losów. Formuła zapewne nie przewidywała dwóch nagród głównych i dobrze.

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: marissaw007 » 07 maja 2022, 23:25

Rocker pisze:
07 maja 2022, 23:06
@marissaw007 zdarzają się dłuższe serie wygranych, po kilka do pewnie 7 gier pod rząd. Z założenia na gierki wpłacam 200 zł na miesiąc , limit mam na 500zł. I kilkukrotnie zostawało mi kilkadziesiąt złotych w momencie osiągnięcia limitu.
Pula może się powiększać w nieskończoność o ile ktoś trafił główną.
Jeśli chodzi o siódemki to specyficzna gra bo tam , albo trafisz wysokie wygrane, albo nic. Ilość wygranych oprócz tych wysokich jest bardzo niska. Najczęściej trafia się zwrotu , stawkę X2, i nic więcej. Dlatego tutaj trzeba założyć minus. Natomiast wysokich wygranych jest najwięcej patrząc na nakład. Z największych moich wygranych, ja akurat miałem szczęście w siòdemkach za 3 zł, wpadło 1500zł. Wygranych tych jednak jest bardzo mało bodajże 8 na milion losów. Więc tutaj i pech , że nie wpadło coś konkretniejszego przy zbliżonym no niskim prawdopodobieństwie wygranej.
Wygrane w siòdemkach 1 stopnia i 2 są takie same. Nie mogli dać dwóch głòwnych, bo system przy wylosowaniu głòwnej dodaje zawsze nową pulę losów. Formuła zapewne nie przewidywała dwóch nagród głównych i dobrze.
Piszesz że w siódemkach ilość wygranych jest bardzo niska, ale biorąc dane z przed chwili, to nie do konca tak jest:

Losy pelne/ wszystkie losy
Siódemki:
232 595 / 829 320 = 28,04%

Dla porównania Gorączka zlota za 20zł, gdzie główna to "tylko" 100 000zł, czyli blisko 10 razy mniej i do tego tylko jedna:
211 324 / 994 189 = 21,25%

Więc w dośc dużym przybliżeniu, w siódemkach szansa na pełna zdrapke to prawie 1/3, w przypadku Gorączki, gdzie masz mniej do wygrania 1/5

Chyba, że ja to źle interpretuje?

Chyba, że chodzi o to że ilość zwrotów jest znacznie większa niż w konkurencyjnych?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość