Zdrapki przez internet

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Zdrapki przez internet

Post autor: Scenic » 18 gru 2020, 21:23

Już niedługo wystartują zdrapki przez internet. Tylko online.


Regulaminy są na stronie lotto np.
https://gry.lotto.pl/content/dam/interactive/ilottery/pdfs/TermsAndConditions/Regulamin_KRZYZOWKI.pdf



:lol:

Dodano po 1 minucie 17 sekundach:
Można otworzyć specjalny dział na forum.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5118
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: grzybek » 18 gru 2020, 22:23

Z usługi zdrapek online na pewno nie skorzystam, ale paradoksalnie cieszę się z ich wprowadzenia, a dlaczego? Część tego amatorstwa co nie potrafi odczytać zdrapki i nie wie ile wygrali przeniesie się do internetu bo tam wszystko będa mieli podane na tacy ile wygrali, będzie to dla nich łatwiejsze...
Dla drapiacych tradycyjnie i ogarniających temat oznacza to prawdopodobnie obniżenie ilości wywalanych do kosza wysokich wygranych. Być może za jakiś rok sukcesywnie nakłady tradycyjnych zdrapek zaczną maleć albo w ogóle zmniejszy się ich ilość rodzajów w ofercie.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Krzysiek » 18 gru 2020, 22:52

Ciekawa formuła. Będą tylko Krzyżówki, Literówki czyli kręcąc kołem należy ułożyć min 3 słowa. Na pewno wypróbuję :mrgreen:
Wiadomo kiedy start? pewnie po Nowym Roku. Coś mi się wydaje że TS chyba przyspieszył wprowadzanie Zdrapek w net z powodu obaw o niemal pełny lockdown.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Scenic » 18 gru 2020, 22:55

Zwrot powyżej 70% jak w zdrapkach Niby od poniedziałku ma być start ale nie wiem czy to prawda.


Ciekawie czy będzie info o % transzy wykorzystanej i czy jest główna. Chociaż jak będzie główna to będą mówić.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5118
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: grzybek » 19 gru 2020, 21:30

jeszcze raz dokładnie przejrzałem te regulaminy, szczególnie częśc z zasadami gry i to przecież nie są żadne zdrapki, a przynajmniej nie w takiej formule jak sobie wszyscy wyobrażamy. To polega na jakichś animacjach jak na niektórych automatach. Z reszta kategoria mówi jasno, że to są "Gierki" a nie zdrapki, tam nie będzie nic do drapania...

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Krzysiek » 19 gru 2020, 23:21

Zdrapki w dosłownym słowa znaczeniu nie, bo musieli by wprowadzić kopię zdrapek. Tzn. według mnie wszystkie takie jakie są w kolekturach z możliwością "drapania" tak jak na wzorze w dziale Zdrapki na lotto.pl. No ale powiedzmy że to jakaś mała" namiastka" zdrapek.

Zresztą nawet chyba nie chcieli bo pozbawili by kolektury dość dużego zarobku.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Nutaharion » 20 gru 2020, 3:51

Bałem się, że przy wprowadzaniu gier internetowych zostawią % kwoty przeznaczonej na wygrane na identycznym poziomie jak w zdrapkach 'prawdziwych'. Miłą niespodzianką jest całościowy próg zwrotu powyżej 70%. Wydaje mi się, że w przyszłości sporo graczy przerzuci się na wersje internetowe bo po prostu częściej będą tam trafiać te zwroty ;)
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Scenic » 20 gru 2020, 11:14

Mniej kosztów to i zwrot dali większy. Dochodzi jeszcze to 10% na covid tak los miał kosztować 91gr zamiast 1zł przy minimalnej stawce.

prawie 30% dla TS zysków to i tak sporo..

Pralkafrania
Janusz Gry
Posty: 51
Rejestracja: 24 mar 2020, 13:29
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Pralkafrania » 20 gru 2020, 12:43

A ja się tak cieszę, że wprowadzą zdrapki. A dlaczego? Bo w końcu będzie sprawiedliwość. Będę miał takie same szanse trafić główną jak ktoś na drugim końcu Polski, a nie tak jak teraz, że główne są dla wybranych miast

SK2209
Janusz Gry
Posty: 54
Rejestracja: 07 lip 2019, 14:46
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: SK2209 » 20 gru 2020, 16:00

kiedy ta impreza się rozpoczyna?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości