Zdrapki przez internet

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Scenic » 01 sty 2021, 15:41

Info ze strony multipasko

Okazuje się, że TS poszedł o krok dalej i od dnia 5 stycznia każda gra w każdej stawce będzie zawsze zawierać główną wygraną. Jeśli ktoś ją trafi, to automatycznie tego dnia zostanie uruchomiona kolejna transza z milionem nowych losów (oraz kolejną główną wygraną).


Dodano po 1 minucie 18 sekundach:
Więc czekanie aż zostanie mała pula losów odpada. :lol: Szansza ,ze ktoś trafi 1MLN do 0.5MLN losów jest jak 1do2.

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: boobs » 01 sty 2021, 16:46

Skusiłem się dziś na Owocki bo jeszcze w nie nie grałem. Trzy gry, na stawce 5 zł. Gra pierwsza = 5 zł, gra druga = 10 zł, gra trzecia = 0 zł. Więc bilans na 0.

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1283
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Rocker » 01 sty 2021, 18:45

Scenic pisze:
01 sty 2021, 15:43
Info ze strony multipasko

Okazuje się, że TS poszedł o krok dalej i od dnia 5 stycznia każda gra w każdej stawce będzie zawsze zawierać główną wygraną. Jeśli ktoś ją trafi, to automatycznie tego dnia zostanie uruchomiona kolejna transza z milionem nowych losów (oraz kolejną główną wygraną).


Dodano po 1 minucie 18 sekundach:
Więc czekanie aż zostanie mała pula losów odpada. :lol: Szansza ,ze ktoś trafi 1MLN do 0.5MLN losów jest jak 1do2.
Więc tylko teraz opłaca się grać. Potem może być gorzej.

Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Scenic » 01 sty 2021, 18:48

NIe zamierzam w to grać Demo i przegrana kasa Mnie zniechęciła. Lepsze efekty mam w keno. :P

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5131
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: grzybek » 01 sty 2021, 22:56

hahaha, żenadą te gierki już były w pierwotnej formie a z tym dodawaniem transz losów to już porażka na całej linii. I ktoś teraz zamierza w to grać?

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1283
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Rocker » 02 sty 2021, 11:38

grzybek pisze:
01 sty 2021, 22:56
hahaha, żenadą te gierki już były w pierwotnej formie a z tym dodawaniem transz losów to już porażka na całej linii. I ktoś teraz zamierza w to grać?
No te dodawanie transz losów to słaba zagrywka. Jednak gierki mają parę plusòw. Zawsze grasz wiedząc , że główna jest w puli albo nie. W zdrapkach kupując los nie wiesz czy głòwna np. nie jest na drugim krańcu Polski i tak naprawdę wtedy twoje szanse na wygraną są zerowe. Inna sprawa , że głównej może już nie być bo ktoś źle zdrapał los, wyrzucił , zgubił itd. W gierkach takiej sytuacji nie będzie.
Na początku byłem sceptyczny , ale powyższe sytuacje przemawiają za tym że czasem jednak pogram w gierki. Gram tylko dla nagród głównych.

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Kaszmir » 02 sty 2021, 15:11

Również od czasu do czasu zagram ale tylko duże stawki . Jak dla mnie to identyczna sytuacja jak na automatach na których omijam stawki 0.50 gr 1 zł 2 zł, zazwyczaj zaczynam od 3 zł. W gierkach natomiast upodobałem sobie stawkę 10 zł. Albo duży wóz albo duża klapa :lol:
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Kamila » 03 sty 2021, 2:00

Będe grać tylko w kurki za 2 zł. Trzeba się skupić na jednej grze narazie bo grałam we wszystko po trochu na przemian i minus na tych gierkach mam. Za 1 zł w te gierki też całkowice rezygnuje bo same drobne przeważnie 1 zł i 2 zł. Gram teraz tylko za 2 zł i zobacze po tygodniu jak to będzie wyglądać. W te gierki wolę grać mniej a postawić na jakość więc za 1 zł rezygnuje.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2579
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Krzysiek » 04 sty 2021, 23:43

W końcu mogłem tak porządnie pograć sobie i ocenić te niby e-zdrpaki. Według mnie i zresztą wielu na tym forum szkoda pieniędzy na to
Pograłem łącznie za 40 zl - 20 zł w Statki i 20 zł w Kurki.

Statki to koszmar, z 20 zł wygrałem tylko 8 zł a najwyższa wygrana to 4 zł.
Natomiast Kurki trochę pograłem obracając wygranymi. Najwyższa wygrana 5 zł reszta drobnica.

Podsumowywując - NIE WARTO. Szkoda czasu
Tylko na prawdę nie liczni mogą cos uskubać. A na drobnice to szkoda palców męczyć. Lepiej za te pieniądze pograć w Mini, Lotto, pobawić się w Multi, czy nawet w EP zgrać
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Kamila » 05 sty 2021, 1:53

Jak zaczełam grać w kurki za 2 zł to dzisaj akurat ktoś wygrał główną na stawce 2 zł. Teraz za 2 zł w kurki max 400 zł do wygrania więc zaczynam gre kurki za stawkę 3 zł. Grałam dziś wszystkie gierki trochę za stawkę 2 zł i lepsze efekty mam niż za 1 zł. Udało mi się w owockach za 2 zł wygrać aż 10 zł jednorazowo. Jakoś te owocki coś dobrze mi idą. W statkach za 2 zł max 6 zł miałam. Ale dzisiaj niewiele grałam w te gierki bo głównie w keno szaleje najwięcej ostatnio.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość