Zdrapki przez internet

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Snooki
Lubi chajc
Posty: 479
Rejestracja: 06 paź 2018, 22:09
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Snooki » 30 gru 2020, 16:59

Doliczyli po 120 minutach 3 zł :lol:

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Kaszmir » 30 gru 2020, 17:58

Zawsze to budżet na dalszą grę :D
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

android
Świeżak
Posty: 35
Rejestracja: 02 paź 2019, 12:21
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: android » 30 gru 2020, 18:50

Uprzejmie donoszę iż jak miałem bana, tak bana nadal mam.
Chłopaki chyba za bardzo się zapatrzyli na sukcesy moderatorów na pejsie i ćwierkaczu :lol:
Tłumaczeń, ze biedaki harujące przy wdrażaniu "Gierek" pracuja za najniższą krajową nie przyjmuję do wiadomości. :mrgreen:

Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Scenic » 30 gru 2020, 20:50

Ban na gierki to taki bonus aby za dużo nie przegrać :lol: W zasadzie to i tak nie ma sensu w to grać. Jedynie jak zostanie mało losów i szansa na 1MLN wrośnie do np. 1do 100tys.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2571
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Krzysiek » 30 gru 2020, 23:24

@android, a czyściłeś cookies?
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

android
Świeżak
Posty: 35
Rejestracja: 02 paź 2019, 12:21
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: android » 30 gru 2020, 23:31

Krzysiek pisze:
30 gru 2020, 23:24
@android, a czyściłeś cookies?
Ten komunikat pojawił się u mnie jakies 90 min temu :mrgreen:
Dobrzy są, co nie? :lol:
Więc wyczyściłem, no i bana juz nie mam.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Kamila » 31 gru 2020, 0:32

android pisze:
29 gru 2020, 21:43
A ja dostałem bana na ,,Gierki" :lol: Zapewne od tamtejszego admina. Normalnie się loguje, gry tradycyjne działają, lokalizacja wlączona - sprawdzałem - a jak klikam Gierki, to ani demo ani za kasiorę nie trybi. Białe kólko w czerwonej obwodce: zakaz wjazdu :D
Tyle na temat profesjonalizmu baranów TS-a zwanych dla niepoznaki informatykami :mrgreen:
Też u mnie te gierki dzisiaj nie działają i mam to kółko z czerwoną obwódką. Wie ktoś może co zrobić aby działało ? I dlaczego u jednych działa a u innych nie ?

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4581
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Nutaharion » 31 gru 2020, 12:33

U mnie też problemy już na etapie logowania. Czasem się uda wejść, ale już nie uda się wybrać gry, czy wylosować losu. Czasem się zaloguję, kliknę gierki i mnie wylogowuje z prośbą o ponowne logowanie. Widać jest spore obłożenie i nie są na to przygotowani :(
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

android
Świeżak
Posty: 35
Rejestracja: 02 paź 2019, 12:21
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: android » 31 gru 2020, 14:38

Kamila pisze:
31 gru 2020, 0:32
android pisze:
29 gru 2020, 21:43
A ja dostałem bana na ,,Gierki" :lol: Zapewne od tamtejszego admina. Normalnie się loguje, gry tradycyjne działają, lokalizacja wlączona - sprawdzałem - a jak klikam Gierki, to ani demo ani za kasiorę nie trybi. Białe kólko w czerwonej obwodce: zakaz wjazdu :D
Tyle na temat profesjonalizmu baranów TS-a zwanych dla niepoznaki informatykami :mrgreen:
Też u mnie te gierki dzisiaj nie działają i mam to kółko z czerwoną obwódką. Wie ktoś może co zrobić aby działało ? I dlaczego u jednych działa a u innych nie ?
Musisz wyczyścić ciastka na gry/lotto pl. I to wszystko. Po oczystce ponownie zalogować i hulaj dusza.
Ja ze swojej strony dodam, że absolutnie nie warto i spokojnie można sobie tę "ofertę" TS-a darować.
Raz że problemy techniczne z zalogowaniem, dwa że w trakcie gry wiecznie to dziadostwo się wiesza, a trzy że to jest jeszcze bardziej ordynarny skok na kasę graczy niż np Sz600 czy Super Szansa.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Kamila » 31 gru 2020, 19:23

android pisze:
31 gru 2020, 14:38
Kamila pisze:
31 gru 2020, 0:32
android pisze:
29 gru 2020, 21:43
A ja dostałem bana na ,,Gierki" :lol: Zapewne od tamtejszego admina. Normalnie się loguje, gry tradycyjne działają, lokalizacja wlączona - sprawdzałem - a jak klikam Gierki, to ani demo ani za kasiorę nie trybi. Białe kólko w czerwonej obwodce: zakaz wjazdu :D
Tyle na temat profesjonalizmu baranów TS-a zwanych dla niepoznaki informatykami :mrgreen:
Też u mnie te gierki dzisiaj nie działają i mam to kółko z czerwoną obwódką. Wie ktoś może co zrobić aby działało ? I dlaczego u jednych działa a u innych nie ?
Musisz wyczyścić ciastka na gry/lotto pl. I to wszystko. Po oczystce ponownie zalogować i hulaj dusza.
Ja ze swojej strony dodam, że absolutnie nie warto i spokojnie można sobie tę "ofertę" TS-a darować.
Raz że problemy techniczne z zalogowaniem, dwa że w trakcie gry wiecznie to dziadostwo się wiesza, a trzy że to jest jeszcze bardziej ordynarny skok na kasę graczy niż np Sz600 czy Super Szansa.
Już mi działa wyczyściłam. Nawet na stronie widnieje zapis że jak coś nie działa to trzeba wyczyścic przeglądarkę. Narazie mam 48% zwrotu w tych gierkach. Przez tydzień wydałam 143 zł a wygrałam 69. Wyszedł minus 74 zł. Gram głównie za 1 zł. Kilka razy zagrałam za 2 zł i 3 zł. Pewnie zaryzukuje za 5 zł stawkę za jakiś czaś tak na próbe. Narazie maksymalna jednorazowa wygrana to 8 zł w krzyżówce, 7 zł w statkach i 4 zł w owocki. Także sama drobnica głównie 1 zł i 2 zł. Aby odrobić ten minus 74 zł to coś większego muszę trafić. W kurki za 1 zł już nie gram bo głównej już nie ma i max 200 zł do wygrania jest. Gram w kurki od 2 zł stawka. To samo w monetki też głównej za 1 zł nie ma już więc gram od 2 zł stawka.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość