Zdrapki przez internet

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
vsvper
Cwaniak
Posty: 314
Rejestracja: 12 lut 2019, 16:35
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: vsvper » 02 kwie 2023, 11:53

A ja wczoraj trafiłem świnkę po x graniu w Safe Stash :D
Załączniki
4D9D8673-3ACA-4E7C-A00B-A6E228246F3F.jpeg

Zatara12
Świeżak
Posty: 32
Rejestracja: 15 sty 2022, 21:31
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: Zatara12 » 03 kwie 2023, 20:11

Takie pytanie:Działa Wam aplikacja,jak i strona Lotto.Po tej aktualizacji od tygodnia nie mogę zasilić portfela, pełno błędów trzeba chodzić do kolektury.Pewnie słaba sprzedaż zdrapek to coś przymajstrowali🤣🤣

Awatar użytkownika
aniawawa
Maniak
Posty: 719
Rejestracja: 27 lip 2018, 23:41
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: aniawawa » 03 kwie 2023, 20:22

Zatara12 pisze:
03 kwie 2023, 20:11
Takie pytanie:Działa Wam aplikacja,jak i strona Lotto.Po tej aktualizacji od tygodnia nie mogę zasilić portfela, pełno błędów trzeba chodzić do kolektury.Pewnie słaba sprzedaż zdrapek to coś przymajstrowali🤣🤣
Ja nie mogę się zalogować od zeszłego weekendu. Od soboty idą za to do mnie linki wysyłane przez obsługę klienta z resetem hasła(ani jeden nie dotarł) Jak maila nie potrafią poprawnie dostarczyć to jak maja ogarnąć inne rzeczy 🤣🤣🤣

Zatara12
Świeżak
Posty: 32
Rejestracja: 15 sty 2022, 21:31
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: Zatara12 » 03 kwie 2023, 20:50

Ja właśnie zamknąłem konto🤣to nie na moje nerwy Firma obracająca miliardami w skali roku,robi sobie jaja z klientów, może się obudzą...

Dodano po 3 minutach 9 sekundach:
Teraz praktycznie codziennie wygrywam,nie wysyłając kuponów 😅
Załączniki
Screenshot_20230403-204158~2.png

newużytkownik
Maniak
Posty: 655
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: newużytkownik » 06 kwie 2023, 14:33

Wczoraj wpadło 50 zł w gierce "Piłka w grze" przy stawce 2 zł (m.in był 4 x gwizdek) ale obyło się bez bonusu. Poprzedzone to zostało niestety serią pustaków w "Górkach", jednak i tak tego dnia wyszedłem na mały plus. Czy przy stawce 1-2 zł pułap 50 zł jest nie do przebicia? Na to wychodzi...

donaldkaznodzieja
Janusz kombinator
Posty: 118
Rejestracja: 27 mar 2023, 13:03

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: donaldkaznodzieja » 06 kwie 2023, 15:12

Jest do przebicia, trzeba odpowiednio długo grać w jedną gierkę, lub mieć fart w innej.
09.02 W Gorącej Kasie jakoś ze dwie godziny przed główną jak było mało losów to trafiłem 220 czy 250 i była to druga najwyższa z tych co zostały, a reszta pozostała to już był dramat.
Wcześniej kręciłem łącznie ze 30 godzin lub dłużej z przerwami na auto i nawet niewiele stratny byłem :lol:
Do dzisiaj żałuję, że miałem na rano do roboty i chciałem się wyspać zamiast kręcić, może bym to trafił :x

Dodano po 5 minutach 51 sekundach:
Niedługo być może Stworki, zaraz będzie na stawce 1 poniżej 214k losów i oprócz 5k zostało 2/2 po 500 i kilka trochę mniejszych.
Tylko trzeba dobry moment trafić hehe.

Dodano po 7 minutach 53 sekundach:
Obecnie schodzi jakoś 50 na minutę, jakby to było stałe tempo to 3k na godzinę i w weekend już może być ciekawie jak nie padnie.

vansol
Janusz kombinator
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2022, 20:57
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: vansol » 06 kwie 2023, 16:52

donaldkaznodzieja pisze:
06 kwie 2023, 15:25
Jest do przebicia, trzeba odpowiednio długo grać w jedną gierkę, lub mieć fart w innej.
09.02 W Gorącej Kasie jakoś ze dwie godziny przed główną jak było mało losów to trafiłem 220 czy 250 i była to druga najwyższa z tych co zostały, a reszta pozostała to już był dramat.
Wcześniej kręciłem łącznie ze 30 godzin lub dłużej z przerwami na auto i nawet niewiele stratny byłem :lol:
Do dzisiaj żałuję, że miałem na rano do roboty i chciałem się wyspać zamiast kręcić, może bym to trafił :x

Dodano po 5 minutach 51 sekundach:
Niedługo być może Stworki, zaraz będzie na stawce 1 poniżej 214k losów i oprócz 5k zostało 2/2 po 500 i kilka trochę mniejszych.
Tylko trzeba dobry moment trafić hehe.

Dodano po 7 minutach 53 sekundach:
Obecnie schodzi jakoś 50 na minutę, jakby to było stałe tempo to 3k na godzinę i w weekend już może być ciekawie jak nie padnie.
O ja... 30 godzin grał. To ja się nie dziwię, że nic nie wygrywam jak sobie puszczam po kilka losów tygodniowo na daną Gierke.

newużytkownik
Maniak
Posty: 655
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: newużytkownik » 06 kwie 2023, 17:54

Jak losowane są wygrane w gierkach? Ich kolejność jest z góry ustalona i trzeba się wstrzelić w odpowiedni czas, czy każde naciśnięcie "gram" to oddzielne losowanie? Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi. Ja skłaniam się przy drugiej wersji, ale widzę, że niektórzy sugerują, że jeśli ktoś coś wygrał o danej godzinie to każdy inny gracz też miał taką szansę.

vansol
Janusz kombinator
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2022, 20:57
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: vansol » 06 kwie 2023, 20:37

newużytkownik pisze:
06 kwie 2023, 17:54
Jak losowane są wygrane w gierkach? Ich kolejność jest z góry ustalona i trzeba się wstrzelić w odpowiedni czas, czy każde naciśnięcie "gram" to oddzielne losowanie? Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi. Ja skłaniam się przy drugiej wersji, ale widzę, że niektórzy sugerują, że jeśli ktoś coś wygrał o danej godzinie to każdy inny gracz też miał taką szansę.
Też skłaniam się do opcji numer dwa. Pełna niezależność i skrypt losowy. Ta pierwsza opcja byłaby głupia, bo zakładałaby kiedy padnie wygrana w jakiejś tam przyszłości, co jest bez sensu.

donaldkaznodzieja
Janusz kombinator
Posty: 118
Rejestracja: 27 mar 2023, 13:03

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: donaldkaznodzieja » 06 kwie 2023, 22:29

Ktoś gdzieś kiedyś wyjaśnił, nawet nie wiem czy tutaj na forum.
Jest ponoć jedna pula losów i każdy ciągnie z tej samej.

Moim zdaniem to jest "ustawione" ale nie na zasadzie oszustwo, a coś na styl klasycznych zdrapek.
Tylko w zwykłych zdrapkach masz jedną pulę podzieloną na paczki i podobny rozkład masz w gierkach tylko ponoć bez takich podziałów.

Zagrajcie sobie w jakąś gierkę co prawie nikt nie gra przez długi czas, tak z 300 czy 400 losów z krótkimi przerwami i widać pewną prawidłowość.
Jednego razu tak grałem Fajerwerki za 2 zł i miałem długie serie z pustymi, zwroty i jakieś po 3,4 czy max 5.
Po jakimś czasie zaczynają padać wygrane po 9 i zł wyższe tak do 15 zł, a później znowu drobnica.

Po dłuższym czasie trafi się jakieś 25 zł czy nawet 40 zł i znowu jak na początku i tak w kółko, oczywiście jesteśmy stratni bo jest określony zwrot.
Kiedyś patrzę u Pasko bo tam wygrane dają od 100 zł i było chwilę wcześniej, że ktoś trafił 170 zł
No to zaczynam grać i 5 pustych, za chwilę kolejne 5 i dalej daje same puste i 17 czy 18 pustych ciurkiem po tym jak padło te 170 zł

Tak samo jednego razu trafiłem po dłuższym czasie 70 zł w Potrójnej Platynie za 1 zł, gram dalej po tym i długa seria pustaków co po wygranych po 10 zł czy nawet trochę wyższych nie występuje.

Dodano po 14 minutach 5 sekundach:
Takie gry jak właśnie Fajerwerki za 2 zł czy Gorąca Kasa również za 2 zł są "najlepsze" gdy chcemy faktycznie trafić główną i tylko na niej nam zależy.
Losów w obu poniżej 300 k i jak będziemy długo grać z krótkimi przerwami to mamy szanse na coś "dużego", pytanie tylko czy jak w nocy zakupimy 2000 losów z powiedzmy tych 2100 czy 2200 co zejdzie to będzie tam coś większego czy trafimy ze 3 razy jakieś 100 zł i kilka po 50 zł bo akurat taki rozkład będzie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości