Zdrapki przez internet

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
777moneymakerman
Świeżak
Posty: 16
Rejestracja: 03 sty 2024, 10:10
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: 777moneymakerman » 19 mar 2024, 23:05

Mi się wydaje, że te losy mogą nie być losowane z puli, a sekwencyjnie dawane jako losowe

Dodano po 17 sekundach:
“Losowe”

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: Nutaharion » 19 mar 2024, 23:53

Jak w Sztabkach są 4 miliony losów to "no specjalnie dają wygrać żeby napędzać sprzedaż".
Jak w Piłeczkach spadło do 3k losów to "no specjalnie nie dają wygrać żeby nabijać sobie hajs".

Nie dogodzisz :ugeek:

PS. Matematyka mówi że może dożyjemy sytuacji że ostatni los będzie TYM losem z główną i wtedy też będzie że "na pewno ukartowali żeby nabić hajs przecież to niemożliwe że główna była w ostatnim losie".
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

777moneymakerman
Świeżak
Posty: 16
Rejestracja: 03 sty 2024, 10:10
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: 777moneymakerman » 20 mar 2024, 0:12

W sensie mi się wydaje, że one po prostu mogą tak działać jak zdrapki. Losowane są losy na początku i potem po kolei są one w transzy poukładane i jak kupujesz to nie kupujesz losowanego z puli tylko kolejny z transzy, o wcześniej ustalonej kolejności. Miałoby to sens jak dla mnie, bo też jest losowość zachowana. Ciekawy jestem jak to dokładnie pod spodem działa.

Scenic
Lubi chajc
Posty: 454
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: Scenic » 20 mar 2024, 0:18

Chyba jednak jest losowo z puli pozostałych. Jakby z góry był przypisany do danego numerka to któs by mógł wiedzieć jaki to numer i wtedy grac.

vansol
Janusz kombinator
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2022, 20:57
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: vansol » 20 mar 2024, 6:20

777moneymakerman pisze:
20 mar 2024, 0:12
W sensie mi się wydaje, że one po prostu mogą tak działać jak zdrapki. Losowane są losy na początku i potem po kolei są one w transzy poukładane i jak kupujesz to nie kupujesz losowanego z puli tylko kolejny z transzy, o wcześniej ustalonej kolejności. Miałoby to sens jak dla mnie, bo też jest losowość zachowana. Ciekawy jestem jak to dokładnie pod spodem działa.

Kurcze niezła teoria, nie wpadlem na to. A to może być prawda. Tłumaczyłoby to sytuacje kiedy jest premiera Gierki i w jej dniu już pada główna, a w innych potrafi miesiącami, latami nic nie paść.

Demo1
Cwaniak
Posty: 305
Rejestracja: 01 lut 2023, 15:45
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: Demo1 » 20 mar 2024, 13:26

vansol pisze:
20 mar 2024, 6:20
777moneymakerman pisze:
20 mar 2024, 0:12
W sensie mi się wydaje, że one po prostu mogą tak działać jak zdrapki. Losowane są losy na początku i potem po kolei są one w transzy poukładane i jak kupujesz to nie kupujesz losowanego z puli tylko kolejny z transzy, o wcześniej ustalonej kolejności. Miałoby to sens jak dla mnie, bo też jest losowość zachowana. Ciekawy jestem jak to dokładnie pod spodem działa.

Kurcze niezła teoria, nie wpadlem na to. A to może być prawda. Tłumaczyłoby to sytuacje kiedy jest premiera Gierki i w jej dniu już pada główna, a w innych potrafi miesiącami, latami nic nie paść.
Przy nowych gierkach to główne wpadają na każdej stawce już w dzień premiery :lol:

multipasko
Świeżak
Posty: 17
Rejestracja: 15 gru 2022, 13:42
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: multipasko » 20 mar 2024, 14:17

vansol pisze:
20 mar 2024, 6:20
777moneymakerman pisze:
20 mar 2024, 0:12
W sensie mi się wydaje, że one po prostu mogą tak działać jak zdrapki. Losowane są losy na początku i potem po kolei są one w transzy poukładane i jak kupujesz to nie kupujesz losowanego z puli tylko kolejny z transzy, o wcześniej ustalonej kolejności. Miałoby to sens jak dla mnie, bo też jest losowość zachowana. Ciekawy jestem jak to dokładnie pod spodem działa.

Kurcze niezła teoria, nie wpadlem na to. A to może być prawda. Tłumaczyłoby to sytuacje kiedy jest premiera Gierki i w jej dniu już pada główna, a w innych potrafi miesiącami, latami nic nie paść.
Teoria ma chyba jednak jeden szkopuł.
Gdyby tak było... to z której transzy byśmy losowali?
Bo wpada główna powiedzmy przy 500 000 losów, teraz mamy kolejny milion i 1,5 MILIONA losów ...
I czy jest szansa, żeby losy zeszły do zera?

Jeśli losujemy tylko z drugiej transzy, w której jest też główna wygrana przecież, to by znaczyło, że kolejna główna wpadnie znowu w najbliższym milionie losów. A jeśli teraz powiedzmy po 100 000 losów znowu padnie główna... i z 1,4 MILIONA losów zrobi się 2,4 MILIONA, to w tym momencie mamy już losy z 3 transz. W pierwszej 500 000, w drugiej wciąż 900 000 i teraz w najnowszej nowy MILION. I teraz znowu byśmy losowali z ostatniej transzy, itd.? Raczej nie ma to sensu.

Ps. Wczorajsze zmagania z Piłeczkami na Youtube:

Pozdrowienia dla grupy.

777moneymakerman
Świeżak
Posty: 16
Rejestracja: 03 sty 2024, 10:10
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: 777moneymakerman » 20 mar 2024, 14:32

za kazdym razem przetasowanie musi byc, jak nowa transza to znowu ustawiamy kolejnsoc.

Ostatecznie to chyba wychodzi na coś podobnego do losowania, ale w sumie to nie ma znaczenia

multipasko
Świeżak
Posty: 17
Rejestracja: 15 gru 2022, 13:42
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: multipasko » 20 mar 2024, 14:35

no chyba, że tak... wchodzi nowa transza i w tym momencie jest przetasowanie całości po raz kolejny.

Oczywiście to stwarza pewne możliwości... fajnie by było pracować w dziale IT Lotto i mieć dostęp do bazy danych i wyciągnąć pewne zapisane informacje :D

cofajkwit
Świeżak cebula
Posty: 92
Rejestracja: 10 lut 2021, 23:16
Kontakt:

Re: Zdrapki przez internet

Post autor: cofajkwit » 21 mar 2024, 14:49

Tylko po co miałyby tak działać? Jaka dla lotto jest różnica, czy Ty losujesz z całej puli czy z jej części? Lubię poczytać teorie spiskowe, ale tutaj nie widzę logiki. Zdrapki trochę co innego, musisz to wydrukować w milionach i ogarnąć logistykę, tam się zgadzam, że jest to partiami. Ale tutaj?

Grałem w momencie kiedy padła główna, ostatni los :D
Załączniki
piłeczki.jpg
piłeczki.jpg (560.7 KiB) Przejrzano 176 razy

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości