Zdrapki przez internet

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Scenic » 08 sty 2021, 10:17

Od poniedziałku wchodzi gra kostki. ;)

Stasiu84
Cyc
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2021, 18:29
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Stasiu84 » 10 sty 2021, 12:46

Zdrapki internetowe bardziej wciągają niż tradycyjne.
Kupiłem na próbę kilka sztuka głównie Kurki i nic poza 1x 2zł
Gram za drobnicę.
Zlikwidowali mi kolekturę pod blokiem (spożywczak) dlatego założyłem konto.

Powiem że chyba lepiej ganiać do kolektury z gotówką mniej się wydaje, chociaż wydaję śmiesznie niskie kwoty na lotto.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Kamila » 11 sty 2021, 0:17

Scenic pisze:
08 sty 2021, 10:17
Od poniedziałku wchodzi gra kostki. ;)
A skąd ta informacja jest ? Ja na stronie nie widziałam tej informacji. Już jest poniedziałek i ciekawe czy pojawi się ta gierka.

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Nutaharion » 11 sty 2021, 8:28

Kamila pisze:
11 sty 2021, 0:17
Scenic pisze:
08 sty 2021, 10:17
Od poniedziałku wchodzi gra kostki. ;)
A skąd ta informacja jest ? Ja na stronie nie widziałam tej informacji. Już jest poniedziałek i ciekawe czy pojawi się ta gierka.
Kostki też już są :mrgreen:
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Krzysiek » 17 sty 2021, 21:35

No i wygrane chyba siadły, dało lotto na zachętę i na tym koniec. Ostatnio z wygranymi marnie. Ludzie chyba przekonali się ze nie ma co w to kasę ładować.
Dzisiaj raptem 1 wygrana, no chyba ze TS z opóźnieniem podaje?
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Scenic » 17 sty 2021, 21:44

Dla Mnie te gierki to dno totalne. Zagrałem 15 x 1zł w statki Wygrałem jeden raz 3zł :lol:


W demo to zagrałem chyba za kilka tysięcy a max. wygrana to 150zł.

Dodano po 1 minucie 22 sekundach:
A TS już 5MLN na plusie Chciałbym tyle zarabiać w niecały miesiąc. :lol:

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Rocker » 18 sty 2021, 22:43

Niech powoli pule schodzą , główne zostaną i za parę miesięcy wszyscy będą grać przy pozostałych <100 tyś losów. Chętnie za jakiś czas pogram w statki bo oferują najlepsze wygrane za 10 i 20 zł. No i może za 5 zł.

Michkord
Cyc
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2021, 19:38
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Michkord » 28 sty 2021, 17:28

Krzysiek pisze:
17 sty 2021, 21:35
No i wygrane chyba siadły, dało lotto na zachętę i na tym koniec. Ostatnio z wygranymi marnie. Ludzie chyba przekonali się ze nie ma co w to kasę ładować.
Dzisiaj raptem 1 wygrana, no chyba ze TS z opóźnieniem podaje?
Potwierdzam. Grałem wczoraj za różne stawki i ciężko nawet o zwrot. Na wydane 50zł miałem zwrot może ze 3 razy. Dzisiaj 10 gierek i zero! wygranych. Nieźle tam przykręcili wór z wygranymi. Całkowicie odpuszczam, nie lubię jak ktoś tak po chamsku pogrywa. Gry dla masochistów lubiących palić pieniądze w piecu. Nie polecam szczególnie po tych manipulacjach lotto z prawdopodobieństwem.

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Rocker » 29 sty 2021, 11:33

Michkord pisze:
28 sty 2021, 17:28
Krzysiek pisze:
17 sty 2021, 21:35
No i wygrane chyba siadły, dało lotto na zachętę i na tym koniec. Ostatnio z wygranymi marnie. Ludzie chyba przekonali się ze nie ma co w to kasę ładować.
Dzisiaj raptem 1 wygrana, no chyba ze TS z opóźnieniem podaje?
Potwierdzam. Grałem wczoraj za różne stawki i ciężko nawet o zwrot. Na wydane 50zł miałem zwrot może ze 3 razy. Dzisiaj 10 gierek i zero! wygranych. Nieźle tam przykręcili wór z wygranymi. Całkowicie odpuszczam, nie lubię jak ktoś tak po chamsku pogrywa. Gry dla masochistów lubiących palić pieniądze w piecu. Nie polecam szczególnie po tych manipulacjach lotto z prawdopodobieństwem.
Twoja definicja pasuje do każdej gry hazardowej. Raz się dostaje, a drugi traci. Jeden wygra główną kupując jeden los ,a drugi wyda tysiące i nic nie wygra. Jeśli liczysz na wyłożenie 50zł i bycie na zero lub plus to polecam zaprzestanie hazardu bo mało kto tak ma.
Grając należy liczyć ,że się przegra i grać za tyle ile jest się w stanie przegrać. Jak się wkład zwróci lub wyjdzie na lekki minus lub plus to gratulacje. Jednak grając z założeniem ,że się wygra doprowadza tylko do irytacji i teorii o których piszesz.

Michkord
Cyc
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2021, 19:38
Kontakt:

Re: Zdrapki przez interent

Post autor: Michkord » 29 sty 2021, 13:47

Rocker pisze:
29 sty 2021, 11:33
Michkord pisze:
28 sty 2021, 17:28
Krzysiek pisze:
17 sty 2021, 21:35
No i wygrane chyba siadły, dało lotto na zachętę i na tym koniec. Ostatnio z wygranymi marnie. Ludzie chyba przekonali się ze nie ma co w to kasę ładować.
Dzisiaj raptem 1 wygrana, no chyba ze TS z opóźnieniem podaje?
Potwierdzam. Grałem wczoraj za różne stawki i ciężko nawet o zwrot. Na wydane 50zł miałem zwrot może ze 3 razy. Dzisiaj 10 gierek i zero! wygranych. Nieźle tam przykręcili wór z wygranymi. Całkowicie odpuszczam, nie lubię jak ktoś tak po chamsku pogrywa. Gry dla masochistów lubiących palić pieniądze w piecu. Nie polecam szczególnie po tych manipulacjach lotto z prawdopodobieństwem.
Twoja definicja pasuje do każdej gry hazardowej. Raz się dostaje, a drugi traci. Jeden wygra główną kupując jeden los ,a drugi wyda tysiące i nic nie wygra. Jeśli liczysz na wyłożenie 50zł i bycie na zero lub plus to polecam zaprzestanie hazardu bo mało kto tak ma.
Grając należy liczyć ,że się przegra i grać za tyle ile jest się w stanie przegrać. Jak się wkład zwróci lub wyjdzie na lekki minus lub plus to gratulacje. Jednak grając z założeniem ,że się wygra doprowadza tylko do irytacji i teorii o których piszesz.
Przecież nie napisałem że oszukują bo nie wygrałem głównej. Moja obserwacja jest taka że przez pierwsze kilka tygodni od uruchomienia prawdopodobieństwo wygranej było zgodne a nawet lepsze niż podawane, wygrywało się zwrot lub cos lepszego w jednej na 4,5 gier. W tej chwili na klikadziesiąt rozegranych gierek otrzymałem parę zwrotów co jest wynikiem grubo poniżej statystyki jakichkolwiek wygranych. To sa fakty, wygrywasz albo nie, nie ma miejsca na "wydaje mi się". Jestem ciekaw czy inni grający na początku i teraz mają podobne obserwacje. Ja mam więc potwierdziłem to co napisał Rocker.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości