Wyższe Premie w SZ600

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2586
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Wyższe Premie w SZ600

Post autor: Krzysiek » 17 sie 2023, 12:30

Niestety napisane tylko ogólnikowo.....brak szczegółów np o ile premia będzie wzrastać.
O kilka, kilkaset zł? I od jakiego progu najniższego.

Fani gry Szybkie 600 dostaną szansę na większą PREMIĘ powiększającą wygrane.

Grając w Szybkie 600 jakże miło można się zaskoczyć dodatkową PREMIĄ, która pojawia się niezapowiedzianie. Wszyscy lubimy niespodzianki a szczególnie te, które dotyczą wygranych w ulubionej grze. Każda wygrana w Szybkie 600, nawet ta najniższa w wysokości 2 zł, może zostać powiększona o PREMIĘ.

Od 20 sierpnia PREMIA będzie pojawiać się średnio w co 10 losowaniu, dzięki czemu może osiągać większe kwoty niż dotychczas. Dzięki PREMII wygrana może się zwiększyć o kilka czy kilkanaście złotych, ale także o kilka lub kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wszystko zależy od szczęścia i od puli kumulującej się PREMII. Dzięki zmianie pula na PREMIĘ będzie budować się nieco dłużej, ale za to może być wyższa! Zasady gry oraz główna wygrana pozostaje bez zmian.


[url]https://www.lotto.pl/aktualnosci/graj-o-wyzsza-premie-w-szybkim-600,6188[/url]
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

newużytkownik
Maniak
Posty: 655
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Wyższe Premie w SZ600

Post autor: newużytkownik » 17 sie 2023, 12:38

Z opisu wynika, że żadnej forsy nie dodali, tylko... zmniejszyli prawdopodobieństwo wystąpienia premii na niskich stopniach, przez co premie będą wolniej narastać i będą tym samym większe. Dziękuję bardzo za takie udogodnienie :-) PS. wolałbym podwyższenie wygranej za 3/6 do 6 zł, choć umówmy się - realnie powinno być 8 zł a nawet 10 zł. Za 5/6 też powinno być 500 zł minimum.

ralfek
Cwaniak
Posty: 212
Rejestracja: 10 wrz 2018, 13:37
Kontakt:

Re: Wyższe Premie w SZ600

Post autor: ralfek » 17 sie 2023, 13:08

Wszystko jest w regulaminie, 2% kwoty ze sprzedazy co losowanie idzie do puli premii, ale od 20 sierpnia wyzśze stopnie maja wieksze szanse na trafienie premii, I to aż 75% a ostatni 2%

Dodano po 2 minutach 59 sekundach:
Więc trudność trafienia 1go stopnia spowodują, ze premie będą wyzsze i rzadsze

Dodano po 1 minucie 22 sekundach:
co ciekawe w regulaminie z konca 2022 roku widze te same zasady. wiec nie wiem czy pomylili regulaminy czy o co chodzi

Dodano po 1 minucie 35 sekundach:
dobra kumam zmienili tylko szanse na doliczenie z 1:7 na 1:10 czyli odkładana na bok premia jest co losowanie, ale doliczana rzadziej
szał xd
Wyniki Lotto oraz narzędzia ułatwiające grę - od 2009 roku, Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2586
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Wyższe Premie w SZ600

Post autor: Krzysiek » 17 sie 2023, 16:09

No tak, nie zawsze chce się regulamin czytać....
Ale zachłanność TS zaczyna porażać. Rozumiem ze ma to coś tam uatrakcyjnić grę szczególnie o te najwyższe wygrane no ale znowu kopiemy po dupie niższe wygrane... :roll:
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5132
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wyższe Premie w SZ600

Post autor: grzybek » 17 sie 2023, 21:33

Ile ta gra już jest ? 3 lata? Bo ja jeszcze ani razu nie trafiłem premii żeby miał coś dopisane więcej do swojej wygranej, teraz jak zmniejszyli prawdopodobieństwo to już nigdy tego nie trafię :) :)

newużytkownik
Maniak
Posty: 655
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Wyższe Premie w SZ600

Post autor: newużytkownik » 18 sie 2023, 0:37

grzybek pisze:
17 sie 2023, 21:33
Ile ta gra już jest ? 3 lata? Bo ja jeszcze ani razu nie trafiłem premii żeby miał coś dopisane więcej do swojej wygranej, teraz jak zmniejszyli prawdopodobieństwo to już nigdy tego nie trafię :) :)
Trafiłem premię dwa razy na 2/6 (raz doliczyli 2 zł, drugi raz ponad 60 zł) i chyba raz na 3/6 (doliczyli kilka zł). Ale ogólnie premia to rzadkość i bez wahania wymieniłbym ją w zamian za te kilka zł więcej za 3/6.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości