Mdłe wypociny @wukiru

Zablokowany
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 3 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Kontakt:

Mdłe wypociny @wukiru

Post autor: Krzysiek » 28 sie 2019, 17:35

@wukiru
Wyłapałeś już jednego warna, kolejny oznacza pożegnanie się. to twoja naprawdę ostatnia szansa aby wrócić na właściwe tory 8-)
Na pewno nie zrobisz zamętu na forum
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
wukiru
Janusz kombinator
Kontakt:

Re: Brylanty [494]

Post autor: wukiru » 28 sie 2019, 17:59

Krzysiek pisze:
28 sie 2019, 17:35
@wukiru
Wyłapałeś już jednego warna, kolejny oznacza pożegnanie się. to twoja naprawdę ostatnia szansa aby wrócić na właściwe tory 8-)
Zamętu? :lol: O co ci chodzi? Jeśli jednak chcesz sobie mnie zbanować bez powodu by poczuć W Ł A D Z Ę to śmiało :lol:

Awatar użytkownika
Cortez19
Świeżak
Kontakt:

Post autor: Cortez19 » 29 sie 2019, 10:21

wukiru pisze:
28 sie 2019, 17:59
Krzysiek pisze:
@wukiru
Zamętu? :lol: O co ci chodzi? Jeśli jednak chcesz sobie mnie zbanować bez powodu by poczuć W Ł A D Z Ę to śmiało :lol:
wukriu chodzi mu o to że chrzanisz głupoty i siejesz zamęt.Czytałem twoje wypociny i powtarzasz to samo co każdy pesymista że nie można wygrać i takie tam brednie. Nie wiem po co się zarejestrowałeś na tym forum lepiej dla ciebie żebyś dostał już tego bana i leciał stąd bo wkurzasz tylko innych użytkowników.

Awatar użytkownika
wukiru
Janusz kombinator
Kontakt:

Post autor: wukiru » 29 sie 2019, 11:48

Cortez19 pisze:
29 sie 2019, 10:21
wukiru pisze:
28 sie 2019, 17:59
Krzysiek pisze:
@wukiru
wukriu chodzi mu o to że chrzanisz głupoty i siejesz zamęt.Czytałem twoje wypociny i powtarzasz to samo co każdy pesymista że nie można wygrać i takie tam brednie. Nie wiem po co się zarejestrowałeś na tym forum lepiej dla ciebie żebyś dostał już tego bana i leciał stąd bo wkurzasz tylko innych użytkowników.
koleszko, po pierwsze nikt cie nie pytał o zdanie po drugie grzeczniej. Po trzecie naucz się czytać ze zrozumieniem skoro wydedukowałeś z moich postów że jestem pesymista, a jest zupełnie na odwrót. Jak na ironie ciągniesz dalej ten temat, powiększając tylko swoją frustrację :lol:

Awatar użytkownika
Cortez19
Świeżak
Kontakt:

Re: Mdłe wypociny @wukiru

Post autor: Cortez19 » 29 sie 2019, 16:52

oj prosisz się o bana i jeszcze mówisz mi co mam robić a co nie ? Będę pisał co i gdzie chcę a ty się uspokój.Już nawet poleciałeś do kosza.

Awatar użytkownika
wukiru
Janusz kombinator
Kontakt:

Post autor: wukiru » wczoraj, 10:03

Cortez19 pisze:
29 sie 2019, 16:52
oj prosisz się o bana i jeszcze mówisz mi co mam robić a co nie ? Będę pisał co i gdzie chcę a ty się uspokój.Już nawet poleciałeś do kosza.
Widzę że dla ciebie to normalka prowadzić rozmowy w koszu ale ci odpowiem. Nie ma sensu żebyś dzielił się swoją opinią skoro nie wnosi ona żadnej wartości. I tak. Mówię ci żebyś przestał się udzielać, dam Ci nawet radę aby przemyśleć dwa razy nim coś napiszesz ;) Całuski!
Wielki moderator @Krzychu w swej potężnej mocy spróbował upokorzyć robiąc stygmatyzujący temat w koszu :lol: Oj Krzychu Krzychu :lol:

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Kontakt:

Post autor: Krzysiek » wczoraj, 10:45

Za odkopywanie brudów w koszu - 2 ostrzeżenie.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Zablokowany