Narzędzie do losowego rozpisywania zakładów - rozpisy.pl

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
newużytkownik
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Narzędzie do losowego rozpisywania zakładów - rozpisy.pl

Post autor: newużytkownik » 21 sie 2021, 15:53

Witam, jeśli możecie oceńcie moją stronkę - napiszcie jak ona działa na różnych urządzeniach i czy jest przydatna.

Link: http://rozpisy.pl

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Narzędzie do losowego rozpisywania zakładów - rozpisy.pl

Post autor: Krzysiek » 21 sie 2021, 22:32

Nie ma teraz za bardzo czasu na testowanie ale na pierwszy rzut oka mi się podoba. Lekka bez wodotrysków i nie zmieniaj tego.
Jutro napisze więcej :D
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

sieper83
Cwaniak
Posty: 221
Rejestracja: 13 lut 2019, 18:08
Kontakt:

Re: Narzędzie do losowego rozpisywania zakładów - rozpisy.pl

Post autor: sieper83 » 22 sie 2021, 18:59

Ja przetestowałem. i jest to fajna stronka

szybko rozpisane zakłady

tego czego szukałem

sam się troche pogubiłem kiedyś w excelu i mi nie wyszło

a tu prosze , szybko ładnie i przejrzyście

Dodano po 17 minutach 57 sekundach:
potestowałem jeszcze i znalazłem jeden problem

wybrałem sobie 10 zakładów na mini lotto i 12 liczb

sprawdź zdjęcie poniżej

zobacz że w zaproponowanych zakładach nie ma cyfry 17

czyli do zrobienia 10 zakładów twój program wykorzystał tylko 11 z 12 zaproponowanych liczb
Załączniki
testowanie.jpg

newużytkownik
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Narzędzie do losowego rozpisywania zakładów - rozpisy.pl

Post autor: newużytkownik » 23 sie 2021, 19:30

To w zasadzie nie błąd, tylko taka specyfika. Rozpis jest losowy, więc w myśl tego niektóre liczby mogą zostać pominięte. Ale być może niebawem to zmienię ;)

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Narzędzie do losowego rozpisywania zakładów - rozpisy.pl

Post autor: ER33 » 24 sie 2021, 12:11

Kiedyś widziałam podobną stronkę z generatorem liczb ;)
Zobaczymy, może się przyda :cool:

newużytkownik
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Narzędzie do losowego rozpisywania zakładów - rozpisy.pl

Post autor: newużytkownik » 11 mar 2022, 1:37

Uruchomiłem nową wersję serwisu: http://rozpisy.pl

Stronka nie rozpisuje już liczb losowo, lecz po prostu podstawia liczby do systemów gwarancyjnych. Rozpis można uzyskać do gier Lotto, Mini Lotto, Szybkie 600, Ekstra Pensja czy Eurojackpot (liczby dodatkowe do EP i EJ dodawane losowo). Minimalnie można rozpisać z 6 liczb a maksymalnie z 12, ale zakres mogę zwiększyć w przyszłości. Ponadto podawany jest koszt wysłania oraz gwarancje i szanse na trafienie głównej wygranej.

Zapraszam do korzystania i opiniowania ;)

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Narzędzie do losowego rozpisywania zakładów - rozpisy.pl

Post autor: marissaw007 » 11 mar 2022, 20:07

newużytkownik pisze:
11 mar 2022, 1:37
Uruchomiłem nową wersję serwisu: http://rozpisy.pl

Stronka nie rozpisuje już liczb losowo, lecz po prostu podstawia liczby do systemów gwarancyjnych. Rozpis można uzyskać do gier Lotto, Mini Lotto, Szybkie 600, Ekstra Pensja czy Eurojackpot (liczby dodatkowe do EP i EJ dodawane losowo). Minimalnie można rozpisać z 6 liczb a maksymalnie z 12, ale zakres mogę zwiększyć w przyszłości. Ponadto podawany jest koszt wysłania oraz gwarancje i szanse na trafienie głównej wygranej.

Zapraszam do korzystania i opiniowania ;)
Dzięki za ten link, szukałem podobnego narzędzia co za mnie rozpisze kombinacje. Tylko dlaczego minimalna ilość liczb jaką możemy dać to 10?

newużytkownik
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Narzędzie do losowego rozpisywania zakładów - rozpisy.pl

Post autor: newużytkownik » 11 mar 2022, 21:07

marissaw007 pisze:
11 mar 2022, 20:07
Dzięki za ten link, szukałem podobnego narzędzia co za mnie rozpisze kombinacje. Tylko dlaczego minimalna ilość liczb jaką możemy dać to 10?
W jakim sensie minimalna ilość liczb 10? U mnie chodzi dobrze, nie wiem jak u innych. W jakiej sytuacji występuje taki komunikat?

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Narzędzie do losowego rozpisywania zakładów - rozpisy.pl

Post autor: marissaw007 » 12 mar 2022, 1:10

Mój błąd, szybko zauważyłem, ale już nie mogłem wydrukować postu. Po liczbie nie może być przecinek, bo wtedy wymaga kolejnej liczby.


Jedna rzecz bym dodał, aktualnie jest info jakie są szanse na trafienie wygranej pierwszego stopnia ( oczywiście bez liczb bonusowych w Ekstra Pensji i EuroJackpot) przy założeniu że w naszym zestawieniu będą te wygrywające. Można dodać info analogicznie do tego, jakie są szanse na wygranie mniejszych stopni?

newużytkownik
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Narzędzie do losowego rozpisywania zakładów - rozpisy.pl

Post autor: newużytkownik » 12 mar 2022, 2:30

@marissaw007
Myślałem o tym od samego początku jednak obliczanie tych prawdopodobieństw sprawiłoby mi trudność. Chyba, że są gdzieś gotowe dane lub narzędzie do obliczania. Sam mógłbym takie narzędzie skonstruować, bo mniej więcej wiem jak te prawdopodobieństwa obliczyć, jednak najpierw chcę zobaczyć, czy ze stronki ktoś będzie korzystał.

Szczerze mówiąc pomysł, który chciałbym jeszcze wprowadzić i w miarę łatwo by mi było to po prostu sprawdzanie wszystkich typów na koniec dnia i publikowanie informacji, czy komuś udałoby się coś trafić realnie gdyby rozpis został wysłany.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości