[ Ankieta ] Jaka jest Twoja ulubiona gra liczbowa?

ODPOWIEDZ

Jaka jest Twoja ulubiona gra liczbowa?

Lotto
8
17%
Mini Lotto
12
26%
Multi Multi
4
9%
Ekstra Pensja
5
11%
Kaskada
0
Brak głosów
Eurojackpot
6
13%
Keno
7
15%
Szybkie 600
4
9%
Super Szansa
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 46

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[ Ankieta ] Jaka jest Twoja ulubiona gra liczbowa?

Post autor: grzybek » 23 maja 2021, 20:39

Do wyboru są lotto, mini lotto, multi multi, kaskada, szybkie 600, keno, super szansa, ekstra pensja, eurokot, chyba nic nie pominąłem. O zdrapkach tu nie mówimy. W ankiecie można wskazać nawet 3 opcje.

Możecie też pisać dlaczego wybraliście danę grę, wskazać za i przeciw, jak uważacie ;)

Mnie najbardziej się podobają:
1. Ekstra Pensja (z premią) - dosyć często zwraca się kupon, często w przypadku wygranej jest to nawet więcej niż podstawowe 5zł, ponadto przy regularnej grze realne wydaje się być trafienie 200 lub 1000zł. No i ta gra najbliższa mi jest mojemu ulubionemu Jokerowi, którego losowania już niestety się nie odbywają :(
2. Szybkie 600 - fajna gra za niedużą ceną w której idzie trochę nawygrywać 50-tek lub 250zł. Dodatkowo grze smaczku dodaje premia, która potrafi sypnąć ładnymi kwotami.
3. Ostatnia gra która wydaje mi się ciekawa to mini lotto (tylko gra systemowa), ale potrzeba do niej dużo cierpliwości. Ewentualnie keno 5/5 z myslą o 250zł (lub więcej na stawce).
Pozostałe raczej omijam. W Lotto i L+ jeszcze nigdy nic nie wygrałem, nawet głupiej trójki. W multi ciężko wygrać powyżej 50zł no i jeszcze te zwroty niższe niż koszt zakładu. Kaskada to jest zabawa w 2 i 8zł... Eurokot strasznie drogi jak dla mnie, biorąc jeszcze pod uwagę jak ciężko trafić nawet najniższy stopień. Super szansa to już w ogóle poza skalą :D

Endrju1234
Cyc
Posty: 6
Rejestracja: 09 sty 2021, 9:56
Kontakt:

Re: [ Ankieta ] Jaka jest Twoja ulubiona gra liczbowa?

Post autor: Endrju1234 » 24 maja 2021, 17:20

Zaznaczyłem w ankiecie szybkie600 i mini lotto.

Lotto odpada całkowicie, zwłaszcza przekonała mnie ostatnia 4 za 36zł :)

Kaskada dziwna gra, multi gram od święta przy promocjach, ale nie trafiłem nic konkretnego.

Keno można porównać do sz600, ale w sz600 chyba większa stopa zwrotu, a granie na wysokich premiach bywa "emocjonujące", zwłaszcza wieczorem, gdy jest mało wysyłanych losów a premia kusząca.

Ekstra pensja była grana parę razy, parę razy mocniej, nic konkretnego. Też jest duża stopa zwrotu, ale jednak budżet nie wytrzyma grania tylu gier bez konkretnych wygranych, więc odpuściłem całkowicie.

W mini od kilku miesięcy męczę swoje liczby w systemie, statystyki mówiły, że powinna już kilka razy wpaść trójka, było 0 :) już trochę umoczyłem na tych liczbach, ale szkoda teraz odpuszczać..

EuroJackpot to z kolei gra dla bogatych.. z resztą.. to już lepiej puścić lotka z większa szansą i tak samo ta mniejsza ilość milionów zmieni życie, jak te z EuroJackpota:)

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: [ Ankieta ] Jaka jest Twoja ulubiona gra liczbowa?

Post autor: Kaszmir » 25 maja 2021, 23:47

Mini zdecydowanie :D
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: [ Ankieta ] Jaka jest Twoja ulubiona gra liczbowa?

Post autor: Krzysiek » 26 maja 2021, 0:08

Ja Mini Lotto o raz Lotto z Plusem. Chyba nie trzeba jakoś rozpisywać się na temat tych gier. Fakt ze tak na prawdę cała pulę czyli główną jest ciężko trafić. Jednak wydaje mi się ze w Mini jest to jednak jak najbardziej realne. Zawsze posyłając mini w mojej wiejskiej kolekturze mówię sobie ze skoro padło tu w 2015 roku główna w Keno 200 tys. to czemu lottomat ma jeszcze raz głównej w mini nie dać? :mrgreen:

Zważywszy ze od sprzedawczyni wiem ze w Mini gram tylko ja i jeszcze dwie inne osoby. Pozostali to albo zdrapki albo Lotto lub Keno. O dziwo u mnie w EP rzadko posyłają. EJ dość regularnie w piątki ale to tez wąskie Towarzyszko.

SS nie posyłam, bo to bez sens, natomiast chwilowo bawiłem sie Kaskadą ale szybko mnie zniechęciło.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: [ Ankieta ] Jaka jest Twoja ulubiona gra liczbowa?

Post autor: Kaszmir » 04 cze 2021, 22:59

Mini rządzi :D :lol:
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości