W jaką grę gracie najczęściej?

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Wojtek
Świeżak
Posty: 34
Rejestracja: 06 cze 2020, 19:18
Lokalizacja: Południowe Lubuskie
Kontakt:

W jaką grę gracie najczęściej?

Post autor: Wojtek » 12 cze 2020, 7:50

Lotto, Euro Jackpot, Multi Multi, Mini Lotto, Ekstra Pensja, Keno, Kaskada, Szybkie 600 czy Super Szansa? :D
Taki typowy borowik. :lol:

waterwatera
Świeżak
Posty: 22
Rejestracja: 27 sty 2020, 13:15
Kontakt:

Re: W jaką grę gracie najczęściej?

Post autor: waterwatera » 12 cze 2020, 8:22

Zawsze co tydzień jeden, dwa zakłady (zależy od funduszy) euro jackpot stałe liczby,
lotto przy większych kumulacjach, w mini regularnie gram i nic nie wygrywam xD
Ogólnie teraz multi multi bo to jedyna gra przy której lawiruje koło blilansu na 0 bądź nawet z lekkim +

roberthajto
Cwaniak
Posty: 242
Rejestracja: 18 wrz 2019, 2:38
Kontakt:

Re: W jaką grę gracie najczęściej?

Post autor: roberthajto » 18 cze 2020, 23:43

Keno w miarę regularnie tak samo w multi sporadycznie lotto plus, w euro jackpota wogole , mini tak samo chociaż ostatnio zakład puszczczony ,,z d..y" zachęcił mnie do zainteresowania się tą grą. Ogólnie w kwestii gier lotto taki typowy Janusz jestem
Mr. Frog

Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: W jaką grę gracie najczęściej?

Post autor: Scenic » 18 cze 2020, 23:56

Grałem w MM / MIni / Dużego / EJP / EP sporadcznie


Ostatnio gram w MM na 5 liczb Ale z grubsza przestałem liczyć na jakakolwiek wygraną . Nawet 5/5 ciężko trafić a co dopiero te 5/5 w mini czy 6/6 w dużego ;)


Ogólnie jak człowiek sobie policzy szanse i ilość kombinacji w dodatku lottek zabiera na start 50% wpłaconej kwoty to odechciewa się grac .

Na ale jak zabierał by mniej powiedzmy 70-80% by szło na wygrane to by można liczyć na statystykę i błędy maszyny jakieś A tak to nić z tego. Nawet jak jakieś liczby padają częściej to kwota bazowa jest zbyt mała aby być na plusie. ;)

austincarlston
Cyc
Posty: 3
Rejestracja: 25 sie 2022, 11:25
Kontakt:

Re: W jaką grę gracie najczęściej?

Post autor: austincarlston » 29 sie 2022, 11:19

Najlepiej mieć ustalony bankroll, aby ograniczyć straty i grać odpowiedzialnie. W Polsce jest kilka kasyn online, które mają ogromny wybór gier. Możesz wybierać spośród różnych gier na automatach lub wypróbować gry na żywo, aby uzyskać bardziej ekscytujące wrażenia. Jeśli jesteś nowicjuszem w grach hazardowych online, dobrym pomysłem jest przeczytanie recenzji o różnych witrynach. Czytając te recenzje, będziesz miał lepszy pomysł na to, które kasyna wybrać.

janek101
Świeżak
Posty: 12
Rejestracja: 22 gru 2023, 19:50
Kontakt:

Re: W jaką grę gracie najczęściej?

Post autor: janek101 » 22 gru 2023, 20:18

Najczęściej Mini Lotto. Przemawia do mnie niska cena za zakład, codziennie losowanie oraz teoretycznie spore szanse na 5 - w tym tygodniu któregoś dnia było aż 5 głównych wygranych (na temat czy to ściema itp. ;) to nie wypowiadam się, każdy ma swoje przekonania)

Poza tym Lotto (z plusem bo 1 zł to fajna opcja za kolejną "szansę") no na kogo nie działa ta magiczna "szóstka w totka"? każdy by chciał kiedyś trafić.

Na trzecim miejscu Jackpot. Zakład drogi, a po zmianie zasad raczej ciężej trafić (dodano jedno losowanie, ale dodano też liczby) jednak tam już nie bujając w obłokach są te niższe stopnie wygranych, które też są że tak to ujme godne ;-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości