"Grzechy" kolektorów

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Wojtek
Świeżak
Posty: 34
Rejestracja: 06 cze 2020, 19:18
Lokalizacja: Południowe Lubuskie
Kontakt:

Re: "Grzechy" kolektorów

Post autor: Wojtek » 13 cze 2020, 19:11

Niestety... :mrgreen:

Dodano po 11 minutach 54 sekundach:
Dlatego ja zawsze chodzę do kiosków. ;) :lol:
Taki typowy borowik. :lol:

Awatar użytkownika
kropka441
Cwaniak
Posty: 244
Rejestracja: 04 sie 2019, 21:18
Kontakt:

Re: "Grzechy" kolektorów

Post autor: kropka441 » 15 cze 2020, 18:42

Słyszeliście o czymś takim, że w kolekturze z powodu wirusa przyjmują tylko jedną wygraną zdrapkę? Pani powiedziała, tak zarządził totalizator ale dla mnie to totalna bzdura bo w innych punktach normalnie przyjmują. To tylko jakiś wymysł właściciela ale czemu to służy? Mogę kupić i sto zdrapek ale mogę dziennie tylko jedną wygraną wymienić na pieniążki. Jeszcze z takim absurdem się nie spotkałam. Już dwa razy byłam świadkiem awantury z tego powodu. :roll:

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: "Grzechy" kolektorów

Post autor: Nutaharion » 15 cze 2020, 20:09

Ktoś ma niezłe urojenia xD
Ja bym pisał maila do oddziału bo ktoś nieźle odleciał zarządzając takie głupoty.
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: "Grzechy" kolektorów

Post autor: ER33 » 15 cze 2020, 21:58

kropka441 pisze:
15 cze 2020, 18:42
Słyszeliście o czymś takim, że w kolekturze z powodu wirusa przyjmują tylko jedną wygraną zdrapkę? Pani powiedziała, tak zarządził totalizator ale dla mnie to totalna bzdura bo w innych punktach normalnie przyjmują. To tylko jakiś wymysł właściciela ale czemu to służy? Mogę kupić i sto zdrapek ale mogę dziennie tylko jedną wygraną wymienić na pieniążki. Jeszcze z takim absurdem się nie spotkałam. Już dwa razy byłam świadkiem awantury z tego powodu. :roll:
To jakiś totalny absurd! Porąbane i pojechane na maxa. Z jakiego regionu jesteś?

Awatar użytkownika
kropka441
Cwaniak
Posty: 244
Rejestracja: 04 sie 2019, 21:18
Kontakt:

Re: "Grzechy" kolektorów

Post autor: kropka441 » 15 cze 2020, 23:42

ER33 pisze:
15 cze 2020, 21:58
kropka441 pisze:
15 cze 2020, 18:42
Słyszeliście o czymś takim, że w kolekturze z powodu wirusa przyjmują tylko jedną wygraną zdrapkę? Pani powiedziała, tak zarządził totalizator ale dla mnie to totalna bzdura bo w innych punktach normalnie przyjmują. To tylko jakiś wymysł właściciela ale czemu to służy? Mogę kupić i sto zdrapek ale mogę dziennie tylko jedną wygraną wymienić na pieniążki. Jeszcze z takim absurdem się nie spotkałam. Już dwa razy byłam świadkiem awantury z tego powodu. :roll:
To jakiś totalny absurd! Porąbane i pojechane na maxa. Z jakiego regionu jesteś?
Ze śląskiego jestem. Kolektura jest w mieście i obrót ma duży. Na lotka mają osobną kasę żeby nie mieszać pieniędzy ze sprzedaży innych towarów. To dlaczego właścicielowi tak szkoda ich wydawać :P i jeszcze każe mówić pracownikom, że to odgórne zarządzenie totalizatora. Mam jeszcze dwa fajne punkty blisko domu więc nie muszę tam często chodzić całe szczęście.

Awatar użytkownika
Super7
Kolektor
Posty: 207
Rejestracja: 15 lip 2018, 12:07
Kontakt:

Re: "Grzechy" kolektorów

Post autor: Super7 » 16 cze 2020, 10:13

Ludzie mają pomysły :D
To oczywiście jedna wielka bzdura, zastanawiam się po co miałby to wymyślać. Może przychodził jakiś klient, kupował 100 zdrapek za złotówkę i później kazał je wszystkie sprawdzać na lottomacie blokując przy okazji kolejkę na długi czas (tak, zdarzają się tacy:P ) Nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale na pewno nie było takiego zarządzenia odgórnego :D

Jedyne obostrzenia jakie przyszły to:
-limit klientów w punkcie (W większości punktów zniesiony)
-obsługa klientów tylko w maskach (Większość ludzi i tak już ich nie nosi bo im pandemia się znudziła)
-brak możliwości wyboru zdrapek
-granie w Keno/S600 na zewnątrz żeby nie blokować punktu (też już zniesione)

Cała reszta spoza tej listy to wymysły właścicieli

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: "Grzechy" kolektorów

Post autor: boobs » 29 lip 2020, 19:03

Mój ostatni "hit" z Żabki. Przyszedłem po zdrapkę 500 tysięcy w diamentach. Pytam czy jest. Okazuje się, że tak, cała paczka, jeszcze zafoliowana. No ale moja radość nie trwała długo bo zaraz dowiedziałem się, że oni nie mogą rozpieczętowywać paczek sami (bez uzgodnienia z właścicielem punktu i totalizatorem) i nie mogą mi sprzedać tej zdrapki bo jeśli nie sprzedadzą całej paczki to oni dopłacają za to z własnej kieszeni... Chwilę pogadałem z młodą dziewczyną, sprzedawczynią ale po chwili odpuściłem i kupiłem gdzie indziej.

Jem12
Cwaniak
Posty: 202
Rejestracja: 10 paź 2019, 22:20
Kontakt:

Re: "Grzechy" kolektorów

Post autor: Jem12 » 29 lip 2020, 21:19

Ja też się kiedyś z tym spotkałam w Żabce tak samo mi mowila sprzedawczyni. Tak więc ja tam nie wchodzę 😉

Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: "Grzechy" kolektorów

Post autor: Scenic » 30 lip 2020, 10:29

Zrobili loteriadę a kody trzeba prosić ,bo sprzedawcy nie chce za każdym razem wychodzić z systemu i kliknąć nowy zakład jedzie ciągle na jednym ciągu . ;)


Miałem już tak kilka razy . Więć jaki jest sens organizacji tej loteriady jak o kody trzeba prosić a nie są dodawane z automatu?

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: "Grzechy" kolektorów

Post autor: ER33 » 30 lip 2020, 11:58

@Scenic, Najlepiej nie brać udziału w tej ściemce :cool: Ja już przestałam się bawić w te pseudo loteriady. Kilka razy brałam w nich udział, setki lub nawet tysiące wklepanych kuponów, kodów i jedna wielka lipa. Koniec już z tym badziewiem :!:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości